Tento obsah je len pre prihlásených!

POSLEDNÉ VOLANIE (dokument o Medžugorí)

“Viem… som o tom osobne presvedčený, že sa tu Mária dotýka zeme, a že sa dotýka ľudí. Dôležité je, že Pán Boh koná vo sviatosti zmierenia. Že sem privádza hlboko zranených ľudí, ktorí dlhé roky hľadajú pokoj srdca a nemôžu ho nájsť, pretože ho hľadajú bez Pána.” (Ot. Sarbinowski)

Slovenský dohovor za rodinu Vám prináša dokumentárny film, s názvom Posledné volanie, ktorý približuje zjavenia Matky Božej v Medžugorí. 

Medžugorje je dedina v Bosne a Hercegovine, kde sa Panna Mária zjavuje od roku 1981. Zjavenia trvajú dodnes a Matka Božia tu odovzdáva dôležité posolstvá pre celé ľudstvo. Na toto miesto, kde sa nebo dotýka zeme, prichádzajú každoročne státisíce pútnikov. Je to miesto mnohých zázrakov, uzdravení, miesto pokoja. A čo je najdôležitejšie, Medžugorje mení ľudské životy skrze neustálu možnosť sviatosti zmierenia. 

…každý človek, ktorý má v srdci Boha, ktorý sa modlí, by sa nemal ničoho báť. Pretože Boh je stále s nami a najväčším tajomstvom nášho života je, aby sme boli v každej chvíli života pripravení postaviť sa pred Boha. Lebo nik z nás nemôže povedať, že o dve minúty bude žiť a Boh môže k sebe povolať kohokoľvek, máme byť kedykoľvek pripravení postaviť sa pred Boha. To je najväčšie tajomstvo nášho života…

DOKUMENT POSLEDNÉ VOLANIE SI MÔŽETE POZRIEŤ TU:

NESTOJÍ ZA NAMI ŽIADEN INVESTOR ČI SPONZOR. AJ TENTO DOKUMENT MOHOL VZNIKNÚŤ IBA VĎAKA VÁM ❤️❤️❤️ ĎAKUJEME VÁM

Podporte aktuálne projekty – KLIKNI TU: pripravujeme pre Vás

POSLEDNÉ VOLANIE (dokument o Medžugorí) 1

O Medžugorí sa môžete dočítať viac aj v týchto článkoch:

Páčia sa Vám naše príspevky? Podporte nás!

Ďakujeme!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Organizujeme pre Vás:

Prihlásiť sa

Registrovať sa

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek

Podporte nás!

Vďaka vašim darom a príspevkom napredujeme.

SK36 0200 0000 0043 3785 0551

Podporte nás
Podporte nás