Slovenský dohovor za rodinu pre Vás pripravil aplikáciu, kde máte všetok potrebný obsah po ruke jednoducho, rýchlo a bez blokovania. Momentálne je spustená 1. verzia aplikácie a pracujeme na vylepšených funkciách, ktoré budú postupne pribúdať.

V aplikácii nájdete niekoľko vysielacích okien, z ktorých si môžete vybrať, čo práve chcete sledovať. Na výber máte napr. 24 hodinové nepretržité vysielanie, hlavné vysielanie naživo, ružencové vysielanie, či vysielanie z Hájička. V prehľadnom archíve nájdete jednoducho a rýchlo reláciu, ktorá vás zaujíma. Relácie sú zoradené v kategóriách, no vyhľadávanie Vám uľahčí aj vyhľadávač, v ktorom môžete zadať kľúčové slová, či časť názvu relácie. Naše videá a relácie budeme ešte dopĺňať. V aplikácii nechýba ani rýchle prepojenie na našu web stránku, facebook a youtube kanály.

Aplikáciu Slovenského dohovoru za rodinu pre každého kresťana katolíka si stiahnete TU:

MariaNet APLIKÁCIA 1
MariaNet APLIKÁCIA 2

V 2. verzii sa môžete tešiť na: doplnenie obsahu archívu / cca 1000 videí / nové funkcie / napr. spoločná modlitba na živo na viacerých kanáloch / a na programy na technické prepojenie webu a aplikácie.

V prípade ak chcete podporiť realizáciu 2. verzie aplikácie MariaNet, môžete tak urobiť tu:

Číslo transparentného účtu: SK8109000000005182535788

Stav účtu viete kontrolovať TU:

https://www.transparentneucty.sk/#/ucet/