Iniciatíva 30 dní modlitieb za Slovensko – vyprosujme pred parlamentnými voľbami Božie požehnanie pre našu krajinu

Blížia sa parlamentné voľby a preto je potrebné zjednotiť sa v modlitbách. Celý mesiac september budeme vyprosovať Božie požehnanie pre našu krajinu spolu s Pannou Máriou Sedembolestnou, patrónkou Slovenska. Modliť sa budeme každý deň pred ranným a večerným svätým ružencom, ktorý pre Vás pravidelne vysielame. Modlitby za Slovensko pozostávajú z 15 dní odprosovania za hriechy národa a ďalších 15 dní prosieb za rôzne dôležité oblasti nášho života a našej krajiny.

ZAČIATOK: 1.9.2023

KONIEC: 30.9.2023

KEDY? V RÁMCI VYSIELANIA RANNÉHO (pondelok – nedeľa 7:00) A VEČERNÉHO RUŽENCA (pondelok- 20:00; utorok – nedeľa 22:00)

Čerpáme z knihy Modlitby za Slovensko od autorky Martiny Bednárikovej, ktorú si môžete zakúpiť tu: Modlitby za Slovensko (Martina Bednáriková) • Zachej.sk

Pane Ježišu, Kriste, Kráľ neba i zeme, nasledujúcich 30 dní sa chystáme stráviť v tvojej prítomnosti, aby sme na kolenách bojovali za našu krajinu. Úprimne ťa prosíme, zhliadni milostivo na naše úsilie, požehnaj ho a v správnom čase vyslyš. Už teraz ti za to ďakujeme. Večný Otče, skrze Kristovo bolestné umučenie nám udeľ milosti, o ktoré ťa budeme prosiť. Amen.

Páčia sa Vám naše príspevky? Podporte nás!

[simpay id="9867"]
[simpay id="9877"]
[simpay id="9880"]
[simpay id="9882"]
[simpay id="9893"]
[simpay id="9896"]

Ďakujeme!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Organizujeme pre Vás:

One Response

  1. Pozehnany večer,
    Mam na vas prosbu, kedze sa nachadzam a nielen ja v zahranici a nemame moznost si zakupit brozurku Modlitby za Slovensko. Bolo by mozne tie Modlitby zverejnit alebo poslat to do mailu ? Je pre mna viac ucinne si citat tie texty, ako si ich vypocut. Samozrejme Bohu vdaka aj za to. Ďakujem za odpoved a pozehnane casy.

Comments are closed.

Prihlásiť sa

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek

Podporte nás!

Vďaka vašim darom a príspevkom napredujeme.

SK36 0200 0000 0043 3785 0551

Podporte nás
Podporte nás