SOBOTA 6.1. o 21:00 Online vo svete – TEOLÓGIA SPÁSY s doc. Štefanom Paločkom (18.časť)

V sobotu 6.1.2024 o 21:00 sme pre Vás pripravili reláciu Online vo svete -TEOLÓGIU SPÁSY s doc. Štefanom Paločkom (18.časť)

Slovenský dohovor za rodinu pre Vás pripravil v spolupráci s doc. ThDr. Štefanom Paločkom, PhD. novú reláciu s názvom Teológia spásy.

V súčasnej dobe nie je problém dostať sa k rôznej náboženskej literatúre, či k rôznym náboženským prednáškam. Hoci exituje k dispozícii množstvo takýchto náboženských, či dokonca odborných teologických informácií, často ide o súhrn najrozličnejších myšlienok bez vnútorného prepojenia, a tak človeku ľahko môže uniknúť celkový kontext náboženskej zvesti a tak aj jej podstatný zmysel. Toto nebezpečenstvo je ešte umocnené tým, že pri dnešnej pluralite názorov môže ľahko dôjsť aj k protirečivým tvrdeniam jednotlivých teológov a ak chýba človeku prehľad v tom, ktoré z výrokov sú definitívne záväzné, a ktoré sú len nepotvrdeným názorom, či mienkou, široká dostupnosť náboženských informácií nie je dostatočným zdrojom pre budovanie pravej viery a z nej vyplývajúceho autentického duchovného života.

Z toho dôvodu ponúkame seriál na seba nadväzujúcich videí, ktoré budú postupne odhaľovať pravdy katolíckej viery a ich vzájomnú prepojenosť, ktorá v konečnom dôsledku tvorí celkový kontext spasiteľnej zvesti. Jednotlivé diely budú postupne vysvetľovať, kto a aký je Boh, čo je to hriech a prečo znamená pre človeka nebezpečenstvo večnej tragédie, ako aj Kristovo spasiteľné dielo a spôsob, ako ho použiť, aby bol človek pred touto večnou tragédiou zachránený.

SRDEČNE POZÝVAME SLEDOVAŤ PRAVIDELNE KAŽDÚ SOBOTU O 21:00.

Živé vysielanie 6.1.2024 o 21:00 TU:

AJ TENTO ČLÁNOK MOHOL BYŤ UVEREJNENÝ VĎAKA VAŠIM PRÍSPEVKOM. ĎAKUJEME! PODPORIŤ NAŠU ČINNOSŤ MÔŽETE TU: https://slovenskydohovorzarodinu.sk/podporte-nas-2/

Klikni TU: pridaj sa k Slovenskému Dohovoru Za Rodinu

DÁVAME DO POZORNOSTI:

Podporte nás

Pridajte sa k nepretržitému pôstu za Slovensko, klikni TU: pôst za Slovensko

Pridajte sa k modlitbe ruženca, klikni TU: modlitba ruženca

Nakoľko nás sociálne siete začali blokovať prosíme Vás ✔️ o registráciu aby sme Vás vedeli informovať o našich akciách: https://slovenskydohovorzarodinu.sk/novinky/

❤️❤️Ďakujeme, že nás sledujete!! ZDIEĽAJ ✔️ LIKE ✔️ pošli ďalej❤️✔️ pomôžte nám ZDIEĽANÍM ✔️ nech sa nás modlí čo najviac ❤️❤️

Páčia sa Vám naše príspevky? Podporte nás!

Ďakujeme!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Organizujeme pre Vás:

5 Responses

 1. Dekuji za váš pořad Teologie spásy.
  Prosim o zpřístupění 18 části.Velké díky za toto dílo

 2. Pochválený buď Ježiš Kristus, som Vaša podporovateľka, čo vykonávam prostredníctvom synovho účtu a sledovateľka, veľmi pekne Vás prosím o sprístupnenie Teológie spásy 18. časti .
  Tiež chcem poďakovať otcovi Paločkovi za úžasné prednášky. Vyslovujem veľkú vďačnosť zato, že nám dáva poznať, ako to vlastne je a ako tomu môžeme my jednoduchí veriaci rozumieť. Ešte raz veľká vďaka Vám všetkým v Slovenskom Dohovore Za Rodinu, robíte úžasnú prácu, nech Vás náš Otecko vedie spolu so Svätou Pannou, našou Mamou.

 3. Pripájam sa k prosbám o sprístupnenie 18.časti Teologie spásy. Podobne aj dalsie relácie sa nám často nedá sledovat ich online a tiež mnohê z nich si vypočujeme viac krát a aj ich doporučujeme dalším.
  ďakujem

 4. Pochválený buď Ježiš Kristus,
  prosíme Vás úctivo či by ste mohli uvoľniť 18. časť Teológia spásy o. Paločku, nie je to ani na jutube.
  Chceli by sme poprosiť aj nasledujúce časti uvoľňovať, ak je to možné. PánBoh Vám to odmeň.
  Požehnaný nový rok, aby sme mali možnosť a ochotu zbierať zásluhy pre nebo.

 5. Pochválený buď Ježiš Kristus, prosím Vás môžete dať Teológiu spásy 18. časť na You Tube. Ďakujem

Comments are closed.

Prihlásiť sa

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek

Podporte nás!

Vďaka vašim darom a príspevkom napredujeme.

SK36 0200 0000 0043 3785 0551

Podporte nás
Podporte nás