STOP lesbickej vianočnej reklame na TV JOJ!

STOP lesbickej vianočnej reklame na TV JOJ!

??Ak nám chcete pomôcť a podporiť nás jednorázovým finančným príspevkom môžete tak urobiť tu ▶️: podporte nás Ďakujeme? za každý príspevok. Prosíme modlite sa za nás??❤

Vážený pán riaditeľ,

s poľutovaním sme zistili, že sa Vaša televízia rozhodla odvysielať vianočnú reklamu parfumérie Douglas, v ktorej vystupuje bozkávajúci sa lesbický pár. Pre nás, slovenských televíznych divákov, rodičov a starých rodičov, je absolútne neprijateľné, aby bol na jednom z hlavných televíznych programov prezentovaný homosexuálny životný štýl, obzvlášť v hlavnom vysielacom čase a tiež v spojení s blížiacimi s Vianocami, ktoré stále drvivá väčšina obyvateľov Slovenskej republiky vníma ako jeden z najvýznamnejších kresťanských sviatkov.

Podpíšte petíciu TU: STOP lesbickej vianočnej reklame na TV JOJ!

Podľa § 1 vyhlášky 589/2007 Ministerstva kultúry SR sú „Audiovizuálne diela, multimediálne diela, programy poskytované prostredníctvom audiovizuálnej mediálnej služby na požiadanie a programy alebo iné zložky televíznej programovej služby sa klasifikujú ako nevhodné a neprístupné pre vekovú skupinu maloletých do 18 rokov, ak obsahujú“ (…) sexuálne scény alebo sexuálne správanie vrátane promiskuitného správania, ktoré sú prezentované ako forma zábavy, scény spojené s prejavmi sexuálneho násilia alebo sexuálnymi deviáciami.

Podpíšte petíciu TU: STOP lesbickej vianočnej reklame na TV JOJ!

V čase, v ktorom bol daný reklamný spot odvysielaný, ho môžu zhliadnuť aj deti a dospievajúci. Žiadame Vás preto o bezodkladné stiahnutie tejto pohoršujúcej a krajne nevhodnej reklamy z vysielania televízie Joj.

Prosíme Vás, aby ste pri výbere reklamných spotov, ktoré sa rozhodne Vaša televízia odvysielať, brali do úvahy aj ich morálnu hodnotu a prijateľnosť alebo neprijateľnosť pre väčšinovú slovenskú spoločnosť.

Podpíšte petíciu TU: STOP lesbickej vianočnej reklame na TV JOJ!

STOP lesbickej vianočnej reklame na TV JOJ! 1

Páčia sa Vám naše príspevky? Podporte nás!

Ďakujeme!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Organizujeme pre Vás:

Comments are closed.

Prihlásiť sa

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek

Podporte nás!

Vďaka vašim darom a príspevkom napredujeme.

SK36 0200 0000 0043 3785 0551

Podporte nás
Podporte nás