Prečo je vojna a čo nás v najbližšej dobe čaká

vojna sdzr vojak

Dominik Chmielewski z prednášky „Počúvajme, čo Duch Svätý hovorí Cirkvi I. časť“

O vojne sa nám pred pár týždňami ani nesnívalo a už zúri takmer mesiac. Mnoho ľudí nemá ani len predstavu, v akých časoch žijeme. Nateraz sa vojna týka najmä Ukrajiny a Ruska, ale je viac než isté, že sa rozšíri do celého sveta. Keď budeme žiť ako doteraz, vojna len tak ľahko neskončí. Ak sa ale oddáme Pánu Bohu a zasvätíme sa Nepoškvrnenému srdcu Panny Márie, budeme sa modliť každý deň modlitbu posvätného ruženca, ak budeme poslúchať prosby našej Matky a na Jej volania odpovedať, vojna sa skončí a nadvláda satana utrpí ťažkú porážku. Majme na pamäti, že satan nikdy nezvíťazí. Triumf Nepoškvrneného Srdca Panny Márie je blízko a Panna Mária si vyberá ľudí, ktorí majú podiel na tomto triumfe. Medzi nimi môžeme byť aj my, stačí ak budeme vnímavý na Jej volanie.

Musíme sa veľa modliť a obetovať sa za tých, ktorí ešte nášho Pána Boha nepoznajú a neveria v Neho. Na druhej strane ale musíme byť tými, ktorí budú ľudí k Pánovi privádzať spôsobom svojho života. Ľudia sa predsa neobrátia, ak v nás neuvidia zápal pre Krista. Modlime sa aj za seba samých, aby sme spôsobom nášho života ľudí k Bohu privádzali a mali takto podiel na triumfe Nepoškvrneného Srdca Panny Márie. 

PANNA MÁRIA SI PRIPRAVUJE ĽUDÍ

,,Celý život obetovala, aby vychovala pokolenie, ktoré bude bojovať proti drakovi, ktorý je reprezentantom ideológie komunizmu a bojového ateizmu.“ o živote sestry Lucie z Fatimy

Panna Mária si pripravuje a vyberá ľudí, ktorí majú zničiť plány satana. Spolieha sa na konkrétnych ľudí, ktorí sú Jej úplne oddaní a budú mať vplyv na zmenu histórie planéty. V minulom storočí boli medzi týmito ľuďmi okrem iného Ján Pavol II. (ktorý zasvätil celý svet Nepoškvrnenému Srdcu Panny Márie 25. marca 1984) a sestra Faustína.

V roku 1985 povedala Panna Mária sestre Lucii: ,,Ak by nebolo zasvätenie v roku 1984, v roku 1985 by bol svet zničený.“

jan pavol II sdzr

V roku 1984/85 bola pripravovaná svetová jadrová vojna, ktorá by zničila celý svet a jedno zasvätenie spôsobilo, že sa vojna neudiala. Kladie sa tu preto veľká dôležitosť aktu zasvätenia Nepoškvrnenému Srdcu Panny Márie. V Modrej knihe Panna Mária o zastavení vojny hovorí: ,,Bol to vyslovene môj zásah a na môj zásah bola vojna prekazená.“ Môžeme vidieť, že žiadne politické rokovania, či dohody nemajú takú cenu ako zásah Panny Márie z neba.

Keď bol v čase exorcizmov volaný Ján Pavol II., démon kričal: ,,Len nie ten. On mi skrížil všetky moje plány.“ Mária si tohto pápeža vybrala na zasvätenie celého sveta Jej Nepoškvrnenému Srdcu. Pri zasvätení povedal niekoľko minútovú modlitbu, od ktorej ale záležala budúcnosť planéty.

V roku 1884 mal pápež Lev XIII. víziu satana, ktorý stojí pred Bohom, a je vo svojej pýche presvedčený o tom, že zničí Cirkev a svet. Ježiš mu to dovolí – dáva mu 100 rokov. Satanovi sa to nepodarilo, pretože jeden človek – úplne odovzdaný Panne Márii, mu skrížil všetky jeho plány.

Je  neuveriteľné, aké úžasné plány má náš Pán a skrze Máriu si vyberá ľudí, ktorých sa démoni tak veľmi boja. Mária používa týchto ľudí k triumfu Jej Nepoškvrneného Srdca vo svete. Každý z nás bude použitý iným a jedinečným spôsobom viackrát neopakovateľným, ktorým sme boli predurčení a dostali sme ho od Boha. Otázka je už len taká, či chceme žiť týmto poslaním každý deň.

NOVÝ SVETOVÝ PORIADOK  

,,Páni tohto sveta chcú na troskách starého svetového poriadku – ktorý je založený na kresťanských hodnotách, postaviť nový svetový poriadok aj pomocou svetovej vojny. Po tejto vojne musí prísť hlad, choroby a prenasledovanie Cirkvi.“

Dnes sme v situácii, v ktorej páni tohto sveta – veľkí tohto sveta, tí, ktorí vo svojej pýche a šialenom posadnutí, chcú vytvoriť nový svetový poriadok. Nový svetový poriadok musí byť stvorený na troskách starého svetového poriadku. Podľa týchto šialených posadnutých, je starý svetový poriadok postavený na kresťanských hodnotách: na Evanjeliu a na Ježišovi Kristovi. Oni Ho nenávidia, nechcú Ho a chcú Ho úplne vymazať zo života tejto planéty a zo života duší. Jedným z dôležitých faktorov, ktorý má zresetovať starý svetový poriadok, je práve svetová vojna. Vojna, ktorá sa odohráva nie je len o Rusku, ale je pripravovaná svetová vojna, ktorá má totálne zresetovať svet taký, aký ho poznáme.

Pápež František pred niekoľkými rokmi povedal: ,,Tretia svetová vojna už trvá a prichádzajú časy –  ba už tu sú, kedy sa tretia svetová vojna začína reálne prejavovať.“ Otec Dominik dopĺňa: ,,Nejde len o Rusko. Čína sa chystá na vojnu so Spojenými štátmi, Izrael dostal zelenú od Amerického kongresu na vojnu s Iránom a Džihádisti v Európe sa pripravujú viesť vojnu proti kresťanom.“ 

PRICHÁDZA NOVÝ KOMUNIZMUS?

,,Prichádza komunizmus oveľa ničivejší, ktorý sa líši od Stalinovskeho a Leninovskeho typu.“

V roku 1917 vo svojom posolstve, v ktorom Panna Mária predpovedá víziu apokalyptických katastrof, ktoré majú prísť na svet – predpoveď vojen, hladu a prenasledovanie Cirkvi hovorí: ,,Aby sa tomu predišlo, žiadam posvätenie Ruska môjmu Nepoškvrnenému Srdcu a zadosťučiňujúce sväté prijímanie v prvé soboty mesiaca. Ak budú vypočuté moje prosby, Rusko sa obráti a bude mier. A ak nie, rozšíri svoje bludy po celom svete, ktoré prinesú vojny a prenasledovanie Cirkvi. Dobrí budú mučení, svätý Otec bude musieť veľa trpieť, veľa národov bude zničených, ale nakoniec príde triumf môjho Nepoškvrneného Srdca. A svätý Otec mi zasvätí Rusko, ktoré sa obráti a svetu bude daný čas pokoja.“

My, Slovensko, sa môžeme radovať, že sme zasvätení Sedembolestnej Panne Márii, pretože Matka ochraňuje svojich zasvätených, ochraňuje sviatosti, ochraňuje vieru v našich srdciach – je kráľovnou našej krajiny.

Istá Poľská mystička, ktorej sa zjavil Ježiš Kristus hovorí: ,,Krajiny, ktoré ma uznajú ako kráľa svojej krajiny, tieto krajiny ja ochránim.“ Je preto pre všetky krajiny potrebné uznať Ježiša za Kráľa a zasväcovať sa Jeho Matke.

Ale nestačí sa len zasvätiť, je potreba pokračovať a prijať zákony, ktoré budú podporovať kresťanské hodnoty a až vtedy príde požehnanie. Samotný akt zasvätenia je veľmi dôležitý, no sám nestačí, musíme konať ďalej. Je potrebné volať o obnovu Cirkvi, o obnovu Ducha v Cirkvi, pretože dnes počúvame všetko a všetkých, ale nepočúvame Ducha Svätého.

O Ducha Svätého sa musíme modliť, tiež sa máme modliť za našich politikov a za Cirkevných predstaviteľov, lebo od nich závisí, akým smerom sa bude naša krajina uberať. Ako veriaci ľudia musíme byť presvedčení, že jedine Boh nás môže zachrániť. Zachrániť nás môže vtedy, keď sa skutočne obrátime celým srdcom, keď sa celým srdcom vrátime k Evanjeliu, keď pretrhneme hriech a keď satanovi povieme ´Koniec medzi mnou a tebou!´.

,,Zasvätenie Nepoškvrnenému Srdcu Panny Márie zachráni svet!“

ČO JE POTREBNÉ ROBIŤ V TÝCHTO POHNUTÝCH ČASOCH

Panna Mária vo Fatime hovorí veľmi mocne o posvätnom ruženci, o pokání, o odprosovaní, o zasvätení sa jej Nepoškvrnenému Srdcu, aj o zasvätení Ruska. Prišli časy, kedy sa vrúcne – celým srdcom musíme začať modliť svätý ruženec a ak to robíme, musíme v tom vytrvať. Pretože Matka hovorí: ,,Modlite sa každý deň svätý ruženec. Modlitbou a pôstom môžete zastaviť vojny a prírodné katastrofy.“

Musíme sa modliť, veľa sa modliť a odprosovať za hriechy. Ale modlitba nestačí. Nestačí sa modliť, vzdávať vďaky Bohu a pritom druhých posudzovať, ohovárať, odsudzovať. V bratovom oku triesku vidíme, ale vo svojom brvno nezbadáme…. Čo zvláštne robíme, ak milujeme tých, ktorí nás milujú? Robia to takto všetci, dokonca neveriaci.

Nakoľko nás sociálne siete začali blokovať prosíme Vás o registráciu aby sme Vás vedeli informovať o našich akciách: prihláste sa na odber noviniek

Ak chceme, aby sa iní obrátili, my musíme byť tými, v ktorých bude panovať Kristus. Nebuďme len teoretikmi, ale vieru praktizujme v každodennosti, aby z nás vyžarovala Ježišova láska. Nech nám je Kristus tým najväčším príkladom pokory, lásky a obety.

,,Prišli časy vypočuť Matku Božiu, prišiel čas ísť príkladom. Je potrebné vybrať si brvno z oka a modliť sa za svojich bratov. Ježiš na kríži pozeral na svoju Matku a na svojho Otca, nepozeral na svojich katov. Pohľad na katov prináša hnev. Naučme sa znášať akúkoľvek krivdu, staňme sa tými, ktorí položia svoj život aj za tých, ktorí nám prinášajú utrpenie. Len takto budeme môcť povedať, že nasledujeme svojho Boha, pretože náš Boh toto všetko urobil.“

Celú prednášku Dominik Chmielewski – Počúvajme čo Duch Svätý hovorí Cirkvi si môžete vypočuť tu:

podporte nas - prispevky

Páčia sa Vám naše príspevky? Podporte nás!

Ďakujeme!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Organizujeme pre Vás:

3 Responses

  1. 💌 You have unread messages (4) from Eliza! Read now: https://clck.ru/ehhNY?h=5a085b788c4024b2120ae0611ff154ef- 💌 píše:

    06m0b5zf

  2. No dobre, a tie čipy,čo sme si nechceli implantovať očkovaním proti covid?
    To malo zabrániť veľkému resetu a katastrofe!
    Nevadí, budeme sa báť teraz niečoho iného. Len nás nenechajte vychladnúť, musíme byť stále v strehu. 🙂

Comments are closed.

Prihlásiť sa

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek

Podporte nás!

Vďaka vašim darom a príspevkom napredujeme.

SK36 0200 0000 0043 3785 0551

Podporte nás
Podporte nás