Život Panny Márie vo videniach Luisy Piccarrety – nová kniha v slovenčine!

V mailovej schránke mi pristála správa od internetového kníhkupectva zachej.sk, v ktorej mi napísali, že práve vydávajú novú knihu posolstiev Luisy Piccarrety s názvom Život Panny Márie vo videniach Luisy Piccarrety.

Knihu si možno zakúpiť na tejto adrese – https://www.zachej.sk/produkt/35225/zivot-panny-marie-vo-videniach-luisy-piccarrety/ –  a jej kúpou tak podporiť nielen samotné vydavateľstvo, ale možno aj ďalšie preklady podobných kníh do našej nádhernej slovenčiny.

Cena publikácie je do 27.apríla 7 eur a nejaké drobné, potom 8,90.

Luisa je jedna z najdôležitejších vizionárok 20. storočia, ktorú si napríklad sv. Padre Pio zvlášť ctil, a rozhodne stojí po boku ľudí ako sú Marie-Julie Jahenny, Pedro Régis, či sv. Katarína Emmerichová.

Luisine videnia boli uznané samotným Vatikánom za pravoverné. V roku 1994 otvoril arcibiskup oblasti, kde žila, proces jej beatifikácie a v roku 2007 jej Vatikánska Kongregácia pre kauzy svätých (ktorá má na starosti proces vedúci k svätorečeniu) udelila titul „Služobníčka Božia.“

Z tohto pohľadu si vydavateľstvo Zachej zasluhuje pochvalu a uznanie za to, že rozširuje správy aj tejto svätej ženy skrze ktorú k nám prehovárajú, ako veríme, sám Pán Ježiš, aj Panna Mária.

Luisine videnia a správy sú veľmi rozsiahle a táto konkrétna kniha sa zameriava na Luisine mariánske rozjímania a zjavenia, ako aj modlitby určené na mesačnú súkromnú pobožnosť.

Ja sám som na Život Panny Márie vo videniach Luisy Piccarrety rozhodne zvedavý, keďže pomoc Panny Márie je v týchto skutočne ťažkých časoch doslova životne nutná a ako sa s našou Svätou Mamou lepšie spriateliť než skrze modlitby, ktoré má Ona sama najradšej a ktoré nadiktovala svojej vernej a svätej služobníčke Luise?

Myslím, že takéto a podobné publikácie môžu dnešnému človeku pomôcť zorientovať sa v čím ďalej tým chaotickejšom svete a dopomôcť mu k tomu, aby nebodaj neupadol do smrteľného hriechu, či do nejakého falošného učenia (ako nás Svätá Panna Mária čím ďalej tým naliehavejšie varuje napríklad aj skrze Pedra Régisa).

Autor: Matej Gavlák

podporte nas - prispevky

Páčia sa Vám naše príspevky? Podporte nás!

Ďakujeme!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Organizujeme pre Vás:

Prihlásiť sa

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek

Podporte nás!

Vďaka vašim darom a príspevkom napredujeme.

SK36 0200 0000 0043 3785 0551

Podporte nás
Podporte nás