Online špeciál – 8.5.2023 o 21:00 – Otázky a odpovede – 26. časť – REPRÍZA

Už tento pondelok 8.5.2023 o 21:00 sme pre vás pripravili reláciu Online špeciál – otázky a odpovede (26.časť) REPRÍZA

V dnešnej relácii sa môžete tešiť na tieto otázky:

Vaše otázky k relácií môžete zadávať do formuláru a zodpovieme online v pondelok o 21:00 https://docs.google.com/…/1FAIpQLSe8mF1UFba…/viewform…

RELÁCIU ONLINE ŠPECIÁL – OTÁZKY A ODPOVEDE (26.časť) REPRÍZA DNES MÔŽETE SLEDOVAŤ O 21:00 TU:

Aktuálny projekt – KLIKNI TU: pripravujeme pre Vás

Archív:9.5.2022

28.3.2022

Nakoľko nás sociálne siete začali blokovať prosíme Vás o registráciu aby sme Vás vedeli informovať o našich akciách: prihláste sa na odber noviniek

Zastávame tradičné hodnoty v súlade s učením Katolíckej Cirkvi. Hlavnou snahou Slovenského dohovoru za rodinu je šíriť Eucharistickú a mariánsku úctu. Organizujeme modlitbové akcie na národnej aj medzinárodnej úrovni, RUŽENCOVÉ A PÔSTNE reťaze, NonStop modlitby svätého RUŽENCA naživo, pravidelné ONLINE RELÁCIE so zaujímavými hosťami na rôzne duchovné témy, denné modlitby NAŽIVO S KŇAZOM – svätý ruženec, zasvätenie, modlitby za uzdravenie a oslobodenie s kňažským požehnaním, ŽIVÉ PRENOSY z pútnických miest a ADORÁCIE. Zaoberáme sa MARIÁNSKYMI ZJAVENIAMI, DUCHOVNÝM ROZLIŠOVANÍM a životopismi svätých. Prinášame denne zaujímavé ČLÁNKY a aktuality zo Slovenska aj zo sveta. ĎAKUJEME, ŽE SA S NAMI MODLÍTE, SLEDUJETE NÁS A PODPORUJETE NÁS.

NESTOJÍ ZA NAMI ŽIADEN INVESTOR ČI SPONZOR. AJ TENTO DOKUMENT MOHOL VZNIKNÚŤ IBA VĎAKA VÁM ❤️❤️❤️ ĎAKUJEME VÁM

Podporte nás
Podporte nás

Páčia sa Vám naše príspevky? Podporte nás!

Ďakujeme!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Organizujeme pre Vás:

2 Responses

  1. Pochválen buď Ježiš Kristus!
    Vážený pán Hatok,
    relácie Otázky a odpovede sú v archíve, síce nie všetky, ale nikde si nevieme vytiahnuť, nájsť samotné napísané otázky, vrátiť sa k ním ako ste to prezentovali, (neboli ani vo včerajšej 26. časti napísané na Vašom webe) ani minutáž nie je k žiadnej otázke napísaná, či uvedená. V archíve sa dá daná časť iba spustiť a nie sú tam napísané žiadne otázky a ich minutáž. Ďakujeme, že to takto zrealizujete a budete realizovať, ako ste sa nechali počuť v spomínanej 26. časti a sľúbili ste to a dodržíte sľub. Pán Boh Vám odmeň Vašu námahu. S Pánom Bohom.

  2. Bol som na matrike, prepísať sa z muža na ženu a div sa svete, nie je to také jednoduché, ako zase straší Erik Zbinovsky. Proces zmeny je pod dohľadom lekárov, psychológov, ktorý musia indikovať,že zmena zlepší kvalitu života človeka. Trvá to niekoľko rokov a je to veľmi ťažké pre samotného človeka ,ale aj pre okolie. Takže kľudne klamte a zavádzajte ďalej, fanatikov tu máme stále dosť.

Comments are closed.

Prihlásiť sa

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek

Podporte nás!

Vďaka vašim darom a príspevkom napredujeme.

SK36 0200 0000 0043 3785 0551

Podporte nás
Podporte nás