Veľmi mocné obetovanie za duše v očistci

Otče milosrdenstva a Bože všetkého dobrého, zmiluj sa nad všetkými vernými dušičkami, ktoré pre svoje hriechy zostávajú v očistci, pohliadni na ohnivý plameň, v ktorom sa tak bolestne varia a pečú, pohliadni na srdečné vzdychanie a žalostivý plač, vyslyš slzavú prosbu a volanie, ktorým usilujú o vyslobodenie a tvoje milosrdenstvo. 

Ó dobrotivý Otče, rozpomeň sa, ako veľmi tvoj milý Syn za nich trpel a znášal a dopusť im len jedinkú kvapku jeho predrahej krvi k úžitku prijatia, ktoré by ich občerstvila v ich ťažkých mukách a trápeniach.

Za všetky hriechy, ktoré kedy spáchali, obetujem ti najsvätejší život tvojho milého Syna so všetkými cnosťami, skutkami, ktoré kedy k tvojmu zaľúbeniu vykonal; za ich nedbanlivosť ti obetujem jeho horlivú túžbu, ktorú mal k tebe; za všetky ich premeškania ti obetujem hojnosť jeho dobrých skutkov; za každú vykonanú krivdu ti obetujem celú jeho lásku, ktorú voči tebe mal.

Napokon, za všetky tresty, ktoré sú povinní znášať, ti obetujem jeho kajúce skutky, ktoré po dobu tridsaťtri rokov v pôste, modlitbách, núdzi a práci, v znášaní krívd, posmechu, hanenia, bolesti a múk vykonal k tvojej cti a sláve, aby si im bol milostivý a ráčil ich uviesť do večnej radosti. Amen.

ZDROJ: https://doverujem-a-verim.blogspot.com/2023/11/velmi-mocne-obetovanie-za-duse-v-ocistci.html

Veľmi mocné obetovanie za duše v očistci 1

Zastávame tradičné hodnoty v súlade s učením Katolíckej Cirkvi. Hlavnou snahou Slovenského dohovoru za rodinu je šíriť Eucharistickú a mariánsku úctu. Organizujeme modlitbové akcie na národnej aj medzinárodnej úrovni, RUŽENCOVÉ A PÔSTNE reťaze, NonStop modlitby svätého RUŽENCA naživo, pravidelné ONLINE RELÁCIE so zaujímavými hosťami na rôzne duchovné témy, denné modlitby NAŽIVO S KŇAZOM – svätý ruženec, zasvätenie, modlitby za uzdravenie a oslobodenie s kňažským požehnaním, ŽIVÉ PRENOSY z pútnických miest a ADORÁCIE. Zaoberáme sa MARIÁNSKYMI ZJAVENIAMI, DUCHOVNÝM ROZLIŠOVANÍM a životopismi svätých. Prinášame denne zaujímavé ČLÁNKY a aktuality zo Slovenska aj zo sveta. ĎAKUJEME, ŽE SA S NAMI MODLÍTE, SLEDUJETE NÁS A PODPORUJETE NÁS.

Páčia sa Vám naše príspevky? Podporte nás!

Ďakujeme!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Organizujeme pre Vás:

Prihlásiť sa

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek

Podporte nás!

Vďaka vašim darom a príspevkom napredujeme.

SK36 0200 0000 0043 3785 0551

Podporte nás
Podporte nás