USA: 6-ročného chlapčeka nútia žiť ako dievča

USA: 6-ročného chlapčeka nútia žiť ako dievča
Dallas, Texas, 28.11.2018 (LifeSiteNews) 024 248 – Šesťročného chlapčeka v Texase jeho matka oblieka a prezentuje ako dievčatko a otcovi chlapčeka súdom hrozí, aby nešiel proti jej plánu, že chlapec bude žiť ako dievča. Malý James žije ako dievča s matkou, ale keď je s otcom a má voľbu, tak žije ako chlapec. Otec Jeffrey Younger má súdom zakázané zasahovať výchovy syna vrátane kresťanskej výchovy o rode a sexualite.
Okrem zdravotného a psychického rizika detí spájaných s premenou pohlavia, má tento prípad aj dosah na rodičovské práva týkajúce sa náboženskej slobody, slobody prejavu a výchovy detí.
Matka Anne Georgulas – pediatrička – zúfalo chcela dievča a po pôrode upadla do depresie. Teraz obvinila svojho ex-manžela, Jamesovho otca, zo zneužívania, lebo nesúhlasí s jeho premenou na dievča v zmysle súdneho výnosu.
Pokúša sa tiež ukončiť jeho rodičovské práva a prinútiť, aby hradil návštevy syna u terapeuta, ktorý súhlasí s jeho premenou na dievča ako aj medicínske procedúry jeho premeny.
Sporná „terapia“ by mohla zahrňovať aj hormonálnu sterilizáciu, ktorá by sa mala vykonať, keď bude mať chlapček osem rokov, aby mohol mať neskôr chirurgický zákrok.
Meno Jamesovi matka zmenila na Luna. Oblieka ho do dievčenských šiat a chlapec v škole používa dievčenské sociálne zariadenia. Otec mu ani nesmie dať ostrihať vlasy, ako povedal učiteľ. –zg-
http://modlitba.sk/?p=13960

Páčia sa Vám naše príspevky? Podporte nás!

Ďakujeme!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Organizujeme pre Vás:

Comments are closed.

Prihlásiť sa

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek

Podporte nás!

Vďaka vašim darom a príspevkom napredujeme.

SK36 0200 0000 0043 3785 0551

Podporte nás
Podporte nás