LGBT Satanova komunita pochodovala v Banskej Bystrici

1917: na sviatok Fatimy pochodujú slobodomurári Rímom a Maximilian Kolbe to sleduje!, „Satan musí vládnuť vo Vatikáne. Pápež bude jeho otrok.“ Toto drzé, a zároveň opovážlivé vyhlásenie v záhlaví tohto článku videl na vlastné oči svätý Maximilián Kolbe, keď v roku 1917 sledoval sprievod slobodomurárov po námestí sv. Petra, ktorým oslavovali dvesté výročie svojho založenia. Sv. Maximilián Kolbe videl, ako uprostred neviazanej zábavy nesú slobodomurári bannery s týmito slovami. Toto otrasné a šokujúce vyhlásenie je však, žiaľbohu, v absolútnom súlade so zámermi slobodomurárstva a zvlášť v dnešnej dobe by malo byť pre nás alarmujúce. …

Svätý Maximilián Kolbe reagoval na tento plán tým, že založil Rytierstvo Nepoškvrnenej. Už 16. októbra, len tri dni po zázraku vo Fatime, tento svätec píše: „Títo bezbožní ľudia sa ocitli v tragickej situácii. Nezmieriteľnú nenávisť voči Cirkvi a zástupcom Krista na zemi nemajú sami od seba; ide skôr o systematickú aktivitu, prameniacu z účelových metód slobodomurárstva. Jeho cieľom je zničiť predovšetkým, a najmä, katolícke náboženstvo. Ich príkazy a nariadenia sa pod rozličnými pretvárkami šíria už po celom svete. Všetky však majú jediný cieľ – náboženskú ľahostajnosť a oslabenie morálnych zásad – podľa vlastného zásadného princípu: „Katolícku cirkev zničiť, no nie argumentáciou, ale morálnym úpadkom.“


2019: Satanova komunita pochoduje Banskou Bystricou, čo by asi dnes urobil veľký svätec Maximilián Kolbe keby to videl ?
LGBT Satanova komunita pochodovala v Banskej Bystrici 3

V Banskej Bystrici sa niekoľko desiatok ľudí zúčastnilo Pridu: Podľa Prostredníka mnoho kresťanov podporuje požiadavky LGBTI komunity. Matovič otvorene: „Odporný grc“

30.6.2019,  Banská Bystrica ako tretie slovenské mesto hostila pochod LGBTI komunity Pride, informovala RTVS.
Našu planétu ohrozujú reálne problémy a nie LGBTI ľudia. Odpúšťame Vám! S takýmto motívom vyšli do centra Banskej Bystrice účastníci Pride pochodu.
Na historicky prvý dúhový pochod v meste prišla podľa RTVS asi stovka ľudí. Organizovala ho skupina pod názvom Inokraj.
„Počúvame o tom, že LGBT ľudia ohrozujú spoločnosť, tradičnú rodinu, nebodaj našu štátnosť. Sme presvedčení o tom, že to nie je pravda,“ uviedol pre RTVS jeden z organizátorov BB Pride Peter Zvada.
Pochodu sa zúčastnil aj kontroverzný evanjelický teológ Ondrej Prostredník spolupracujúci s Progresívnym Slovenskom, ktorý navyše vyhlásil, že „na Slovensku je mnoho kresťanov, ktorí podporujú požiadavky LGBTI komunity, napríklad aj otázku uznania registrovaných partnerstiev. Verné spolužitie je dobrou hodnotou, ktorú by mali kresťania podporovať,“ myslí si Prostredník.

Matovič: Odporný grc
Predsedu hnutia OĽaNO Igora Matoviča na sobotnom Pride rozrušil napríklad jeden z transparentov homosexuálov, v ktorom sa sami označili za „satanovu komunitu“.
„Na PRIDE v Banskej Bystrici hrdo pochodovali vyznávači Satana. Ak si ľudia z LGBTI komunity myslia, že toto je správna cesta, ako presadiť svoje požiadavky na kresťanskom Slovensku, tak sa teda sakramentsky mýlia,“ reagoval Matovič.
Podľa opozičného politika každý, kto pochoduje spolu s týmito ľuďmi, nenávisť voči kresťanom, ktorú satanisti hlásajú, sám legitimizuje. „Odporný grc, “ dodal.
https://www.hlavnespravy.sk/v-banskej-bystrici-sa-niekolko-desiatok-ludi-zucastnilo-pridu-podla-prostrednika-mnoho-krestanov-podporuje-poziadavky-lgbti-komunity-matovic-otvorene-odporny-grc/1804146

Toto v Banskej Bystrici nebolo možné kým tam bol predsedom BBSK M.Kotleba, potom sa všetci akože spojili v „boji proti fašizmu“ aby nakoniec dali priestor satanizmu … a novému predsedovi BBSK toto nevadí ?

 

Páčia sa Vám naše príspevky? Podporte nás!

Ďakujeme!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Organizujeme pre Vás:

Comments are closed.

Prihlásiť sa

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek

Podporte nás!

Vďaka vašim darom a príspevkom napredujeme.

SK36 0200 0000 0043 3785 0551

Podporte nás
Podporte nás