WHO: Deti do 4 rokov by sa mali naučiť masturbovať

Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) nezabúda ani v čase pandémie koronavírusu na ďalšie dôležité oblasti ľudského zdravia, medzi ktoré patrí aj progresívna sexuálna výchova detí.

Bratislava, 29.07.2020. WHO vydala „Štandardy pre sexuálnu výchovu v Európe„. Má to byť návod pre politikov, učiteľov, zdravotníkov a ďalších odborníkov ako vzdelávať deti od dojčenského veku v sexuálnej výchove. Tá podľa WHO má začať už u batoliat! Deťom vo veku 0-4 rokov by sa mali „dostávať informácie o potešení z dotyku svojho tela – masturbácie“ (information about enjoyment and pleasure when touching one ‚s body … masturbation). Podľa WHO sa deti majú učiť masturbovať skôr než začnú hovoriť alebo chodiť. Tiež by deti mladšie ako 4 roky mali dostávať informácie o rodovej identite a mala by byť rešpektovaná ich „iná sexuálna orientácia“.

Vo veku 4-6 rokov by sa deťom už mali poskytovať informácie o vzťahoch rovnakého pohlavia, ktoré im budú pomáhať budovať rešpekt k odlišným normám sexuality.

Takto plíživo sa snaží globalistická WHO pretláčať svoje zvrátené hodnoty k tým najzraniteľnejším skupinám – deťom. Nepochybne dôjde k pokusom zavádzať podobné „novinky“ aj do slovenského vzdelávacieho systému, ku ktorým budú musieť zaujať postoj hlavne zákonní zástupcovia maloletých.

Zatiaľ čo médiách zúri „epidémia“, bežný občan je vydesený strašným vírusom a strachom sa klepe v karanténe, niekde v pozadí potichu prebiehajú celkom iné procesy a udalosti, ktoré by normálne vzbudili odpor verejnosti. Pre mnohých občanov bude zrejme koniec epidémie veľmi nepríjemným prekvapením.

Zdroj: http://www.prehladsprav.sk/who-deti-do-4-rokov-sa-mali-naucit-masturbovat/5478

Páčia sa Vám naše príspevky? Podporte nás!

Ďakujeme!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Organizujeme pre Vás:

Comments are closed.

Prihlásiť sa

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek

Podporte nás!

Vďaka vašim darom a príspevkom napredujeme.

SK36 0200 0000 0043 3785 0551

Podporte nás
Podporte nás