Odpoveď k vyjadreniu p.Prostredníka na adresu SDZR

p.Ondrej Prostredník ako predstaviteľ strany Progresívne Slovensko dlhodobo propaguje LGBTI správanie. Otvorene podporuje / https://www.webnoviny.sk/teologovia-publicisti-aj-politik-odsudili-trestne-oznamenie-na-havrana-za-jeho-clanok/  ako konštatovala Tlačovo-digitálna rada SR vo svojom rozhodnutí 10/2018 nenávistné a fašizoidným prejavom podobné články / https://komentare.sme.sk/c/20858569/poslite-kuffu-do-cirkusu.html /. V tomto prípade uz začal vyšetrovateľ NAKA trestné stíhanie za hanobenie Katolíckej cirkvi – https://www.svetlosveta.sk/cirkevasvet/rozhovory/carnogursky-ml-existuje-tu-organizovana-skupina-s-cielom-znicit-katolicku-cirkev-obvinenie-chautura-stoji-na-vode/. Preto ma neprekvapuje, že p. Prostredník pokračuje v šírení nenávisti a pokúša sa klamstvami a polopravdami očierniť Alianciu za Rodinu a Slovenský dohovor za rodinu.

K jeho vyjadreniu na FB profile. Už v prvom odseku svojho vyjadrenia píše klamstvo. P.Camerona pozvala na Slovensko Nadácia Slovakia Christiana a nie AzR či SDZR. K jeho ďalším klamstvám a polopravdám zacitujem z vyjadrenia Nadácie Slovakia Christiana – “ Zlomový bol rok 1982, keď mestská rada v Lincolne vyzvala obyvateľov, aby hlasovali o návrhu zákazu „diskriminácie“ na základe sexuálnej orientácie. Cameron, vedomý si problematickosti tohto návrhu, zorganizoval Výbor pre odmietnutie zvláštnych práv homosexuálov a pôsobil ako jeho predseda. Výbor rozvinul širokú kampaň proti návrhu zákazu „diskriminácie“ a nakoniec uspel pri hlasovaní 11. mája 1982, v rámci ktorého sa štyria z piatich voličov vyslovili proti.

Zároveň s týmto úspechom sa dostavila perzekúcia. Cameronovi bolo zrušené členstvo v Americkej organizácii psychológov, pričom organizácia tvrdila, že to bola jej iniciatíva z dôvodu Cameronovej zlej spolupráce pri etickom vyšetrovaní. Cameron však preukázal, že z tejto organizácie vystúpil už rok pred týmto vylúčením, vzhľadom na dlhodobé spory.

V roku 1982 sa podieľal na založení neziskovej vedeckej a vzdelávacej organizácie, dnes známej pod názvom Inštitút pre výskum rodiny (FRI). V ňom sa začal sústreďovať na omyly (či skôr manipulácie) pri výskume homosexuality. Spochybnil prieskumy rozšírenia homosexuality a preto sám v roku 1983 zorganizoval vlastný prieskum. Výsledky boli natoľko povzbudzujúce, že Cameron očakával, ako sa vyjadril pre jeden denník, zákaz homosexuálneho konania v celých Spojených štátoch.

Liberálni aktivisti a presadzovatelia spoločenskej akceptácie homosexuality vyčítajú údajné metodologické nedostatky vo výskumoch doktora Camerona. Tieto námietky sú však, podobne ako v prípade iných vedcov s politicky nekorektnými názormi (napr. Mark Regnerus) zaujaté a zjavne nevedeckého charakteru. Známy je prípad Tobyho Canninga, ktorý sa musel doktorovi Cameronovi ospravedlniť a zmeniť svoju dizertačnú prácu. Tá totiž pôvodne obsahovala nepravdivé tvrdenie o tom, že Paul Cameron bol vylúčený z organizácie APA a že „úmyselne prekrútil výskum“ o homosexualite a homosexuálnych rodičoch. Známe je taktiež rozhodnutie súdu v Poľsku z pred niekoľkých rokov, podľa ktorého LGBTQ organizácie znevážili dobré meno a vedeckú reputáciu Dr. Camerona, za čo sa mu museli ospravedlniť.“ Viac nájdete tu – https://www.slovakiachristiana.sk/bojovnik-za-pravdu-o-lgbt-zavita-na-slovensko/.

Verím, že p.Prostredník ako aj predstavitelia strany PS prestanú atakovať svojími nepravdivými a nenávistnými statusmi zástancov iných názorov a prejavia k ľuďom žijúcim podľa učenia RKC kresťanskú lásku, o ktorej toľko hovoria.

Erik Zbiňovský – koordinátor SDZR

Páčia sa Vám naše príspevky? Podporte nás!

Ďakujeme!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Organizujeme pre Vás:

Comments are closed.

Prihlásiť sa

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek

Podporte nás!

Vďaka vašim darom a príspevkom napredujeme.

SK36 0200 0000 0043 3785 0551

Podporte nás
Podporte nás