Adoptuj si nepriateľa cirkvi – veľká modlitbová akcia za nepriateľov cirkvi od teraz do 24.12.2020

S veľkou vierou, s veľkou nádejou a s veľkou láskou chcem Vás pozvať na silnú modlitbovú búrku akciou, ktorú sme nazvali „Adoptuj si nepriateľa cirkvi“.

Akcia je sprevádzaná veľkým otrasom sŕdc, čeliac tomu čo všeobecne sa deje v Poľsku, ale tiež na celom svete. Konfrontácie civilizácie smrti s civilizáciou lásky a vieme dobre, že my kresťania nebojujeme proti ľuďom. Pre nás nepriateľom cirkvi je alebo niekto, kto zostal zranený a to cirkvou čiže cezo mňa, alebo cez teba, lebo my sme cirkev, alebo žije spôsobom kedy je oklamaný, manipulovaný klamstvami čo sa týka cirkvi často médiami, ktoré podávajú obraz cirkvi, taký ako ho má v srdci, ktorí on nemôže zniesť a preto on bojuje s cirkvou.

Nepriateľ sv. cirkvi je ako keď nám Panna Mária hovorí v niektorých zjaveniach: „nehovorte neveriaci, ale tí ktorí ešte nepoznali Božiu lásku, Božie milosrdenstvo“.  Nepriateľom Sv. Cirkvi je často ten, kto ešte nepozná a neprežil celým srdcom to ako je milovaný Bohom to ako Boh je plný milosrdenstva pre neho, plný lásky a nekonečného dobra. A preto našou úlohou kresťana je boj o nepriateľov cirkvi. Aby práve oni sa stali najväčšími priateľmi cirkvi. A v histórii Cirkvi poznáme neskutočné obrátenia najväčších nepriateľov cirkvi, ktorí sa stali veľkí svätci.

A preto Vás chceme pozvať k modlitbe od teraz, keď oslavujeme nanebovzatie Panny Márie začíname každodennú korunku k Božiemu Milosrdenstvu do 24.12.2020. Každý deň sa modlíme za nepriateľa cirkvi, ktorého ti označí Ježiš. Modli sa za neho, Ježiš za koho sa mám modliť, kto bojuje proti cirkvi a chceš z neho urobiť veľkého svätca. A ja chcem cez moju modlitbu a cez moju obetu spraviť z nepriateľa Sv. Cirkvi najväčšieho svätého a priateľa Sv. Cirkvi. A preto pros pána Ježiša aby ti ukázal kto to je. Môže to byť nejaký politik, ktorého nenávidíš, ktorí oficiálne bojuje proti cirkvi, ktorého nemôžeš počúvať a máš tie najhoršie emócie v srdci. A môže to byť niekto najbližší tvojmu srdcu, tvoj muž, žena, deti, priatelia, tvoj šéf v práci, ktokoľvek, ktorý akýmkoľvek spôsobom v tvojom najbližšom okolí spôsobuje to, že cítiš bolesť a utrpenie s tým ako sa správa, čo si myslí o cirkvi a ako s ňou bojuje.

A pamätajte si drahí moji, že sa nemôžete modliť za nepriateľov cirkvi, keď máte v srdci zlobu a agresiu. Zlosť, nenávisť, pomstu a odvetu. Takúto modlitbu Boh neprijíma. A preto ťa prosím na začiatku sa modli za to aby Boh vložil do tvojho srdca veľkú lásku, súcit k tomu kto bojuje s cirkvou. Popros aby si dostal oči Boha, aby si mohol pozerať na toho za koho sa modlíš jeho očami. Pros o srdce Boha, aby si mohol milovať srdcom Boha, toho nepriateľa cirkvi za ktorého sa modlíš. A jedine takáto modlitba ostane vypočutá. Pozri sa na Pannu Máriu. Ona obetovala seba pod krížom a dostala všetky deti, ktoré má priviesť do neba. Duchovným spôsobom má zrodiť všetkých pre nebo. A nielen sv. Ján, ale predovšetkým to boli kati, ktorí týrali jej syna, vrahovia jej syna a ona ich zobrala do svojho srdca. Aby ich zrodila pre nebo. Majúc srdce plné súcitu a odpustenia im, napriek veľkej bolesti a utrpenia. A o takéto srdce pros Máriu.

A my pozývame z každého z Vás! Máme požehnanie na túto modlitbu, na modlitbovú víchricu arcibiskupov, pomocného biskupa. A my sa modlime, majúc požehnanie biskupov v tejto veľkej modlitbe. Každodenné obetovanie Korunky k Božiemu Milosrdenstvu. A tiež toto utrpenie a bolesť spôsobené tým, keď niekto v našom okolí útočí na Cirkev a tým nám spôsobuje bolesť a obetujme to spolu s modlitbou. Aby 25 decembra 2020 Narodenie Pána sme prijali celým srdcom Eucharistiu za nepriateľa cirkvi, ktorý možno už v tej chvíli sa stal priateľom Cirkvi. A určite sa stane blízkym tvojmu srdcu. Za koho, ako kresťan máš položiť svoj život.  Čiže svoju modlitbu, svoje utrpenie. Dať seba k Bohu k obete za jeho spásu. A ver celým srdcom, že ten za koho sa modlíš sa môže stať veľkým priateľom cirkvi a veľkým svätcom.

A my ťa pozývame k tejto modlitbe, k veľkej víchrici začíname 15.8.2020 a končíme 24. decembra. Prijímajúc slávnostnú a celým srdcom Eucharistiu 25. decembra obetovanú za toho za ktorého si sa tento celý čas modlil.

A na túto akciu Vás požehnávam celým svojím srdcom. V mene Otca i Syna i Ducha Svätého Amen.

A dovidenia v nebi s nepriateľmi, ktorí budú priateľmi a nielen nás, ale celej svätej cirkvi. AMEN AMEN

Páčia sa Vám naše príspevky? Podporte nás!

Ďakujeme!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Organizujeme pre Vás:

Comments are closed.

Prihlásiť sa

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek

Podporte nás!

Vďaka vašim darom a príspevkom napredujeme.

SK36 0200 0000 0043 3785 0551

Podporte nás
Podporte nás