Nihilizmus a bezbožnosť – najväčšie nešťastia. S. Hawking by sa dnes asi nenarodil

Prečo začala liberálna šelma zavýjať? Pretože pravda o potratoch demaskuje všetkých „liberálnych priaznivcov tolerancie a pokroku“, ktorí vo svojej agresivite začali útočiť už aj na katolícke chrámy v Poľsku.

Je paradoxné, že „liberálni priaznivci tolerancie a pokroku“ sú apriori proti trestu smrti pre krutých a sadistických zločincov. Ale nevidia nič zlé na tom, ak sa vykonáva trest smrti krutým spôsobom proti tým najnevinnejším ľuďom, ktorých jedinou chybou je, že boli počatí.

„Liberálni priaznivci tolerancie a pokroku“ sa obávajú o osudy zvierat. Obávajú sa o životy ľadových medveďov, veľrýb a dokonca aj rôznych druhov pakomárov. Ak by sa dozvedeli, že niekde by zabíjali zvieratá rozsekaním zaživa, rozhorčili by sa a požadovali by trest za túto bezprecedentnú krutosť. Enviromentálne hliadky ochrancov prírody by zasahovali, aby boli zastavené tieto ohavné praktiky. Keď sa však majú vraždiť nenarodené deti a uplatňovať eutanázia na nevyliečiteľne chorých, tak neprotestujú. Fretky a norky sa v ich predstavách vraždiť nemôžu, nenarodené deti a chorí, však áno.

Dnes „liberálni priaznivci tolerancie a pokroku“ presadzujú, aby sa handicapovaným uľahčil ich život. Požadujú viac samostatných vchodov a výťahov pre vozíčkarov, ich aktivity sú však determinované počtom mesiacov. Ak ide ale o choré a postihnuté deti v lone matky, tie môžu byť zavraždené, pretože to „zlepšuje kvalitu života“. Postihnutý geniálny astrofyzik Stephen Hawking by sa dnes možno ani nenarodil, pretože genetici by odhalili jeho fyzickú poruchu a navrhli by jeho matke v mene „tolerancie a pokroku ukončiť jej tehotenstvo s nezvratnými genetickými chybami“.

Dnes “liberálni priaznivci tolerancie a pokroku” s obľubou používajú antikapitalistickú rétoriku. Protestujú proti neoliberálnemu vykorisťovaniu, ktoré vládne vo veľkých korporáciach. Zároveň však nevidia nič zlé na tom, keď tak veľká korporácia ako Planned Parenthood zarába miliardy amerických dolárov likvidáciou nenarodených detí a obchodovaním s ľudskými orgánmi a tkanivom získaným potratmi. Mnohí z “liberálnych priaznivcov tolerancie a pokroku” by odmietli kozmetiku zo zlikvidovaných zvierat, kozmetiku zo zavraždených detí však nie.

Stanovisko estetických kliník znie jednoznačne – biologický materiál získavajú z nemocníc, kde sa vykonávajú potraty. Ich činnosť je v súlade s platnými zákonmi a súhlasom ministerstva zdravotníctva aj matky, ktorú oboznámia, na čo sa kmeňové bunky jej nedonoseného dieťaťa použijú. Často tvrdia, že na lekársky výskum, realita je však iná, legálny a aj nelegálny obchod s ľudským biologickým tak materiálom prekvitá.

Skutočná pravda o potratoch odhaľuje hĺbku pokrytectva “liberálnych priaznivcov tolerancie a pokroku”, ktorý odmietajú akceptovať cudzie názory a odmietajú taktiež aj oprávnenu kritiku. Formuje ich nihilizmus a bezbožnosť, stratili morálne povedomie a hodnoty, čo sa prejavuje čoraz hlbšie v ich morálnom, osobnom a aj rodinnom úpadku.

Amorálne absurdity sa stávajú bežnou súčasťou života spoločnosti a nakoniec spoločnosť pohltia. Spoločnosť, ktorá sa vzdala Boha, na to vždy aj doplatila. Dnes sú na programe dňa útoky na tých najbezbrannejších, na nenarodené deti. Ale tu to neskončí, postupne budú pribúdať ďalšie útoky. Najprv proti kritikom, potom voči bezbranným ľuďom a nakoniec voči všetkým, koho “liberálni priaznivci tolerancie a pokroku” budú považovať za vnútorného nepriateľa. Sú totiž myslením a mentalitou veľmi podobní ideológom nacistickej a komunistickej spoločnosti.

Uplynulo už viac ako tridsať rokov odvtedy, čo desaťtisíce mladých Poliakov v roku 1989 odvážne vystúpili proti komunizmu a odmietli marxizmus slovami „Chceme Boha!“ Budeme dnes musieť v začínajucej dobe „liberálnej totality“ opakovane brániť poľské kostoly rovnako, ako sme ich bránili v období existencie nacistického a komunistického režimu?

Keď to bude potrebné, budeme. Touto tŕnistou cestou sme už raz išli a vyšli sme z nej posilnení, pretože ako hovorí sv. apoštol Pavol v liste Rimanom: Čo teda na to povieme? Ak je Boh za nás, kto je proti nám? (Rim 8,31) 

Páčia sa Vám naše príspevky? Podporte nás!

Ďakujeme!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Organizujeme pre Vás:

Comments are closed.

Prihlásiť sa

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek

Podporte nás!

Vďaka vašim darom a príspevkom napredujeme.

SK36 0200 0000 0043 3785 0551

Podporte nás
Podporte nás