Program na týždeň 21.12. – 26.12.

Panna Maria sdzr

Pochválený buď Ježiš a Mária!

Drahí bratia a sestry, nezadržateľne sa blíži najkrajší deň v roku – narodenie nášho Pána Ježiša Krista. Pre mnohých ľudí je advent a vianočné obdobie časom upratovania, nakupovania darčekov, prejedania sa a pitia. Mnohí z nás zabudli, čo Narodenie Pána znamená. Ešte je však stále dosť ľudí, ktorí chcú tento nádherný čas prežiť inak. Je to čas spojenia sa s rodinou, čas spoločnej modlitby a svätej omše. Čas spojenia sa s naším Pánom. A preto Vám aj my chceme spríjemniť tento požehnaný čas. Pripravili sme pre Vás bohatý duchovný program. Veríme, že aspoň trochu prispejeme k tomu aby bol v našich a Vašich rodinách stredobodom Vianoc náš Pán Ježiš Kristus. 

Všetkým Vám, našim drahým sledovateľom a podporovateľom zo srdca želáme milostiplné prežitie vianočných sviatkov a požehnaný nový rok 2022 pod ochranou našej Matky Preblahoslavenej Panny Márie.  

Program na týždeň 21.12. - 26.12. 1

VYBERÁME Z VIANOČNÉHO PROGRAMU

22.12. streda 

20:30 – modlitby ku cti sv. Šarbela s o. Matúšom Marcinom

23.12. štvrtok 

21:00 – Online relácia Očistec – posledné veci v živote človeka 1. časť. O hrôzach smrti.

24.12. piatok 

21:00 – Zjavovala sa mi sv. Faustína – Silvano Tosso – exkluzívne svedectvo, ktoré doposiaľ nezaznelo

25.12. sobota 

9:00 – Nesiem Vám novinu – Hlbocký

18:30 – Medžugorie so Slovenským dohovorom za rodinu – svedectvá vizionára Ivana, Terky Gažiovej a rodiny Gorana Čurkoviča

21:00 – Online relácia Piotr Glas – Útok proti cirkvi stále trvá

26.12. nedeľa 

9:00 Nesiem Vám novinu Hlbocký

19:30 dokument GARABANDAL – nezastaviteľný vodopád

21:00 – Online relácia Dominik Chmielewski – Kde je dnes tvoj zápal pre Máriu? 

Každý deň od 5:00 do 6:00 aj počas sviatkov pre Vás vysielame NAŽIVO modlitbu svätého RUŽENCA z pútnického miesta HÁJIČEK.

ZAUJALI VÁS TIETO ČLÁNKY

Piotr Glas – Prichádza rok figovníka – blíži sa Apokalypsa? časť 1. A ako dobre prežiť Vianoce?

apokalypsa sdzr

Čo znamená, že prichádza rok figovníka a prečo sa podľa otca Glasa blíži Apokalypsa? Ako sa ozajstne pripraviť na narodenie nášho Pána a ako nestrácať nádej, ani dôveru? Vieme v dnešných časoch rozpoznať falošných prorokov? A napokon ako vianočný čas správne prežiť? 

Celý článok nájdete tu: https://slovenskydohovorzarodinu.sk/clanky/piotr-glass-prichadza-rok-figovnika-blizi-sa-apokalypsa-cast-1-a-ako-spravne-prezit-vianoce/

Odhalenie tajomstva Vianoc I. časť – cesta Panny Márie s Jozefom do Betlehemu

Program na týždeň 21.12. - 26.12. 2

Tento predvianočný čas radostného očakávania narodenia nášho Spasiteľa sme sa Vám rozhodli obohatiť úryvkami z knihy Mystické mesto Božie, ktorej autorkou je ctihodná Mária z Agredy. Toto najrozsiahlejšie mariánske dielo má 5 pápežských schválení a stovky imprimatúrov. Dnes sa začítame do udalostí, ktoré predchádzali narodeniu Ježiška. Sv. Jozef sa dozvedá, že cisár Augustus vydal nariadenie na sčítanie ľudu. Sv. Jozef uvažuje čo by bolo najlepšie urobiť, keďže Panna Mária je už v pokročilom štádiu tehotenstva. Svätá Panna hoci poznala Božiu vôľu chcela byť poslušná sv. Jozefovi preto prosí Boha o odpoveď na Jozefovu otázku, či sa má na cestu vydať sám alebo vziať so sebou aj Najčistejšiu Pannu. Potom ako dostáva odpoveď sa pripravujú na cestu. Na záver si môžete prečítať poučenie Panny Márie, Kráľovnej nebies. Veríme, že čítanie nasledujúcich riadkov bude pre Vás obohatením.

Celý článok nájdete tu: 

https://slovenskydohovorzarodinu.sk/nezaradene/odhalenie-tajomstva-vianoc-i-cast-cesta-panny-marie-s-jozefom-do-betlehemu/

Eucharistický zázrak v poľskej Legnici vedie mnohých k obráteniu

Program na týždeň 21.12. - 26.12. 3

Do poľského mesta Legnica, kde sa v roku 2013 odohral eucharistický zázrak, putuje čoraz viac Poliakov i veriacich zo zahraničia. V eucharistickej kaplnke Kostola sv. Hyacinta Odrowaža v Legnici je vystavená na poklonu hostia s viditeľnými stopami krvi a telesného tkaniva. V monštrancii bola verejne vystavená po tom, ako k tomu v roku 2016 dala súhlas Kongregácia pre náuku viery.

Celý článok nájdete tu:

https://slovenskydohovorzarodinu.sk/clanky/eucharisticky-zazrak-v-polskej-legnici-vedie-mnohych-k-obrateniu/

podporte nás sdzr

NA ZÁVER VÁS PROSÍME O PODPORU

Vďaka vašim darom a príspevkom napredujeme.

Len vďaka Vám a Vašim príspevkom Vám prinášame nepretržité modlitebné reťaze, online relácie, modlitby sv. ruženca každodenne aj s kňažským požehnaním, novény, zaujímavé informácie zo Slovenska aj zo sveta a ešte omnoho viac! Nestojí za nami žiadny investor, nepoberáme dotácie. Fungujeme vďaka dobrovoľným príspevkom malých darcov medzi ktorých sa môžete zaradiť aj Vy! Aj vďaka Vám môžeme viacej bojovať za našu vieru, deti, rodiny, národ tradície… 

PODPORIŤ NÁS MÔŽETE TU:

https://slovenskydohovorzarodinu.sk/podporte-nas-2/

ĎAKUJEME VÁM!

Za našich dobrodincov sa modlíme a pravidelne dávame odslúžiť svätú omšu.

SLEDUJTE NAŠE STRÁNKY 

www.slovenskydohovorzarodinu.sk

www.somkatolik.sk

SLEDUJTE SOCIÁLNE SIETE

Slovenský dohovor za rodinu 

Som katolík

SLEDUJTE NAŠE YOUTUBE KANÁLY

Slovenský dohovor za rodinu

Som katolík

Páčia sa Vám naše príspevky? Podporte nás!

Ďakujeme!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Organizujeme pre Vás:

Prihlásiť sa

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek

Podporte nás!

Vďaka vašim darom a príspevkom napredujeme.

SK36 0200 0000 0043 3785 0551

Podporte nás
Podporte nás