PÁTER PIO – ROZVOD JE VSTUPENKOU DO PEKLA

V zjednotenej a svätej rodine videl Páter Pio miesto, kde viera môže rásť a rozvíjať sa. Jednej pani pri svätej spovedi povedal: „Rozvod je vstupenkou do pekla“.

Mladá dáma dokončila vyznanie svojich hriechov. Prijala pokánie od Pátra Pia, ktorý jej povedal:

„Musíš sa ponoriť do ticha modlitby a tak zachrániš svoje manželstvo.“

Žena bola ohromená, pretože s manželom v tom čase nemali žiadne problémy. Po čase sa situácia v jej manželstve skomplikovala. Bola však pripravená čeliť problémom a prekonať ich a tak sa vyhla zničeniu rodiny, pretože sa riadila radou, ktorú jej dal Páter Pio.

Aká dôležitá pripomienka pre nás všetkých v týchto ťažkých časoch. Posledný boj bude o rodinu. Nech máte v manželstve akékoľvek problémy, neváhajte bojovať o svoje manželstvá a svoje rodiny. Zmenou života, čo najčastejším prijímaním svätého prijímania, modlitbou svätého ruženca, obetovaním svojho utrpenia Bohu, pôstom. Život tu na zemi ubehne veľmi rýchlo. To na čom skutočne záleží je kde strávime svoju večnosť. Nech nám aj táto pripomienka od pátra Pia dá posilu do problémov, ktorým čelíme v našich manželstvách, že sa oplatí nevzdávať sa, ale bojovať. V modlitbe a na kolenách.

NAJNOVŠIU KNIHU O SV. MAXIMILIÁNOVI M. KOLBE – SVEDOK BEZHRANIČNEJ LÁSKY, ako aj iné knihy a predmety, ktoré máme v ponuke SI MÔŽETE ZAOBSTARAŤ NA ADRESE: sdzr2023@gmail.com

VYDALI SME PRE VÁS 2 NOVÉ BROŽÚRY, V KTORÝCH NÁJDETE POSTUP, AKO INTRONIZOVAŤ BOŽSKÉ SRDCE JEŽIŠOVO A NEPOŠKVRNENÉ SRDCE PANNY MÁRIE V RODINÁCH:

V BROŽÚRE KRAĽUJ NÁM KRISTE, NÁJDETE PÔVOD ÚCTY KU KRISTOVI KRÁĽOVI, SPOLU S VYSVETLENÍM OD ROZALIE CELAKOWNY, SKRZE KTORÚ PÁN JEŽIŠ PROSÍ O INTRONIZÁCIU A TIEŽ MODLITBY KU KRISTOVI KRÁĽOVI. V BROŽÚRE ODPROSUJÚCE POBOŽNOSTI SA DOČÍTATE, ČO TO JE POKÁNIE A PREČO JE DÔLEŽITÉ ODPROSOVAŤ. NÁJDETE TAM POPIS ÚCTY K BOŽSKÉMU SRDCU, KTORÁ SPOČÍVA V SVÄTEJ HODINKE, PRVOPIATKOVEJ POBOŽNOSTI A NEPOŠKVRNENÉMU SRDCU PANNY MÁRIE – KONANIU TZV. FATIMSKÝCH SOBÔT. NÁJDETE TAM TIEŽ HLBOKÝ TEXT ROZJÍMANIA K POBOŽNOSTI SVÄTEJ HODINKY. Objednať si ich môžete na adrese: sdzr2023@gmail.com

PÁTER PIO - ROZVOD JE VSTUPENKOU DO PEKLA 1

PÁTER PIO - ROZVOD JE VSTUPENKOU DO PEKLA 2

Podporte aktuálne projekty – KLIKNI TU: pripravujeme pre Vás

podporte nás sdzr

Zastávame tradičné hodnoty v súlade s učením Katolíckej Cirkvi. Hlavnou snahou Slovenského dohovoru za rodinu je šíriť Eucharistickú a mariánsku úctu. Organizujeme modlitbové akcie na národnej aj medzinárodnej úrovni, RUŽENCOVÉ A PÔSTNE reťaze, NonStop modlitby svätého RUŽENCA naživo, pravidelné ONLINE RELÁCIE so zaujímavými hosťami na rôzne duchovné témy, denné modlitby NAŽIVO S KŇAZOM – svätý ruženec, zasvätenie, modlitby za uzdravenie a oslobodenie s kňažským požehnaním, ŽIVÉ PRENOSY z pútnických miest a ADORÁCIE. Zaoberáme sa MARIÁNSKYMI ZJAVENIAMI, DUCHOVNÝM ROZLIŠOVANÍM a životopismi svätých. Prinášame denne zaujímavé ČLÁNKY a aktuality zo Slovenska aj zo sveta. ĎAKUJEME, ŽE SA S NAMI MODLÍTE, SLEDUJETE NÁS A PODPORUJETE NÁS.

PREČÍTAŤ VIAC SI MÔŽETE TU:

Páčia sa Vám naše príspevky? Podporte nás!

Ďakujeme!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Organizujeme pre Vás:

Prihlásiť sa

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek

Podporte nás!

Vďaka vašim darom a príspevkom napredujeme.

SK36 0200 0000 0043 3785 0551

Podporte nás
Podporte nás