Buďte modlitbou (Terézia Gažiová)

Vďaka Pánovi sa každý večer otvára nebo nad Medžugorím a prichádza Kráľovná pokoja, naša matka, aby sa modlila s nami. Takmer vždy sa zjavuje radostná, ako o tom svedčia vizionári. Odkedy sa začala vojna v Ukrajine a Palestíne, na tvári Panny Márie vidieť ustarostenosť o pokoj vo svete. Matky si vedia asi najlepšie predstaviť bolesť Panny Márie. Každá dobrá mama trpí a je ustarostená o svoje deti, keď si vybrali smrť a nenávisť.

Jeden mladý muž vydal svedectvo o tom, ako sa mu Boh prihovoril v sne. Prežíval obrovský hnev voči Bohu. Vyčítal mu, že neochránil jeho strýka, ktorý zahynul na vojne. Strýko bol hlboko veriaci a bol mobilizovaný do vojny. Odmietal bojovať, odmietal zabíjať. Tento mladý muž mal sen, v ktorom sa ocitol v raji a Boh sa mu prihovoril vo svetle. Začal Bohu hneď vyčítať, prečo dopustil, že jeho strýko zahynul, veď ho miloval, pomáhal druhým, mnohí sa za neho modlili. Boh mu odpovedal: „Syn môj, vzal som tohto môjho syna k sebe, lebo nechcel zabíjať moje deti.“

Keď nám Panna Mária hovorí, že satan je stále silnejší prostredníctvom tých, ktorí si vybrali smrť a nenávisť, znamená to, že si vybrali večnú smrť. My to však môžeme s Božou pomocou, a zvlášť pomocou Panny Márie, zastaviť.

I v tejto ľudsky neriešiteľnej situácii východisko existuje. Boh nám dáva prostriedky. Posiela na zem Máriu, aby bola s nami. Keď je matka s deťmi, deti sa cítia v bezpečí.  

Keď sa raz vizionári modlili s Pannou Máriou, prosili ju, aby zostala s nimi. Ona odpovedala: „Ja som stále s vami, ale vy sa modlite, aby ste boli so mnou“. 

podporte nás sdzr

Božia stratégia záchrany sveta sa v tejto dobe odohráva cez Máriu. Denne prichádza na zem, aby nás milovala. V posolstve z minulého mesiaca nám povedala: „Modlite sa so mnou, aby zvíťazilo dobro vo vás i okolo vás.“  

Opakuje nám: „Iba modlitbou a láskou môžete zastaviť zlo, zmeniť svet, vyriešiť to, čo sa vám zdá ľudsky nemožné.“ Hovorí nám: „Nezabúdajte, že váš život nepatrí vám, ale je darom, ktorým máte potešovať iných a viesť ich k večnému životu.“

Začína sa mesiac máj, mesiac venovaný Panne Márii. Rozhodnime sa darovať jej ho na jej úmysly. Prosme ju, aby nám pomáhala uvedomovať si, že iba modlitbou a konkrétnymi skutkami lásky je možné prinášať svetlo tým, ktorí blúdia vo tme.

Modlitba

Mária, ty nám hovoríš som s vami, moje meno je Láska. Byť s tebou znamená podobať sa ti. Pomôž nám, Mária, byť vernými a horlivými v modlitbe a láske. Odovzdávame ti všetkých našich bratov a sestry, ktorí sa rozhodli pre smrť a nenávisť. Prosíme s tebou o to, aby zakúsili Božiu lásku tí, ktorí ju ešte nespoznali, aby na zemi bola zo dňa na deň silnejšia láska. Amen.

Zdroj: https://svetlomariino.sk/budte-modlitbou-terezia-gaziova-2/

NAJNOVŠIU KNIHU O SV. MAXIMILIÁNOVI M. KOLBE – SVEDOK BEZHRANIČNEJ LÁSKY, ako aj iné knihy a predmety, ktoré máme v ponuke SI MÔŽETE ZAOBSTARAŤ NA ADRESE: sdzr2023@gmail.com

VYDALI SME PRE VÁS 2 NOVÉ BROŽÚRY, V KTORÝCH NÁJDETE POSTUP, AKO INTRONIZOVAŤ BOŽSKÉ SRDCE JEŽIŠOVO A NEPOŠKVRNENÉ SRDCE PANNY MÁRIE V RODINÁCH:

V BROŽÚRE KRAĽUJ NÁM KRISTE, NÁJDETE PÔVOD ÚCTY KU KRISTOVI KRÁĽOVI, SPOLU S VYSVETLENÍM OD ROZALIE CELAKOWNY, SKRZE KTORÚ PÁN JEŽIŠ PROSÍ O INTRONIZÁCIU A TIEŽ MODLITBY KU KRISTOVI KRÁĽOVI. V BROŽÚRE ODPROSUJÚCE POBOŽNOSTI SA DOČÍTATE, ČO TO JE POKÁNIE A PREČO JE DÔLEŽITÉ ODPROSOVAŤ. NÁJDETE TAM POPIS ÚCTY K BOŽSKÉMU SRDCU, KTORÁ SPOČÍVA V SVÄTEJ HODINKE, PRVOPIATKOVEJ POBOŽNOSTI A NEPOŠKVRNENÉMU SRDCU PANNY MÁRIE – KONANIU TZV. FATIMSKÝCH SOBÔT. NÁJDETE TAM TIEŽ HLBOKÝ TEXT ROZJÍMANIA K POBOŽNOSTI SVÄTEJ HODINKY. Objednať si ich môžete na adrese: sdzr2023@gmail.com

Buďte modlitbou (Terézia Gažiová) 1
Buďte modlitbou (Terézia Gažiová) 1
Buďte modlitbou (Terézia Gažiová) 3

Podporte aktuálne projekty – KLIKNI TU: pripravujeme pre Vás

Zastávame tradičné hodnoty v súlade s učením Katolíckej Cirkvi. Hlavnou snahou Slovenského dohovoru za rodinu je šíriť Eucharistickú a mariánsku úctu. Organizujeme modlitbové akcie na národnej aj medzinárodnej úrovni, RUŽENCOVÉ A PÔSTNE reťaze, NonStop modlitby svätého RUŽENCA naživo, pravidelné ONLINE RELÁCIE so zaujímavými hosťami na rôzne duchovné témy, denné modlitby NAŽIVO S KŇAZOM – svätý ruženec, zasvätenie, modlitby za uzdravenie a oslobodenie s kňažským požehnaním, ŽIVÉ PRENOSY z pútnických miest a ADORÁCIE. Zaoberáme sa MARIÁNSKYMI ZJAVENIAMI, DUCHOVNÝM ROZLIŠOVANÍM a životopismi svätých. Prinášame denne zaujímavé ČLÁNKY a aktuality zo Slovenska aj zo sveta. ĎAKUJEME, ŽE SA S NAMI MODLÍTE, SLEDUJETE NÁS A PODPORUJETE NÁS.

Páčia sa Vám naše príspevky? Podporte nás!

Ďakujeme!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Organizujeme pre Vás:

Prihlásiť sa

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek

Podporte nás!

Vďaka vašim darom a príspevkom napredujeme.

SK36 0200 0000 0043 3785 0551

Podporte nás
Podporte nás