Záchrana pred smrťou

✍️ Som starým otcom 18-ročnej vnučky, ktorá bola vďaka ,zázračnej medaile“ zachránená pred istou smrťou.

Moja vnučka Agnieszka žije od svojich deviatich rokov so svojou mamou v Nemecku. Je katolíčka, ale žiaľ po presťahovaní sa prestala modliť a chodiť do kostola. Ako väčšina nemeckej mládeže sa pomaly stávala ateistkou. Na jej narodeniny som jej priniesol z Poľska ,,Zázračnú medailu“ a požiadal som ju, aby ju nosila, avšak ona si ju vo svojej izbe zavesila na stenu.

Prešli roky. A keď dovŕšila vek 18 rokov, dostala svoje prvé auto. Jedného dňa sa rozhodla prekvapiť svoju babičku a prísť do Bydgoszcze v Poľsku, kam ale nedorazila, pretože došlo k ťažkej dopravnej nehode. Išlo o čelnú zrážku s väčším autom.

Agnieszka bola tri dni v bezvedomí. Keď sa prebrala, lekári na údiv všetkých nezistili žiadne zranenia – aj keď z jej auta zostala len kopa šrotu!

Ukázalo sa, že pred odchodom si Agnieszka zobrala zo steny ,,Zázračnú medailu“ a dala si ju na krk. Celá naša rodina je presvedčená o tom, že na príhovor Panny Márie bola Agnieszka zázračne zachránená od smrti alebo prinajmenšom invalidity.

……………………………………………………………………………………………………………………

💙 ,,A aj keby bol niekto veľmi zlý a súhlasil by s tým, že bude nosiť ,Zázračnú medailu‘, darujte mu ju a pomodlite sa za neho. Zároveň sa ho snažte pomaly priviesť k tomu, aby si Nepoškvrnenú Matku zamiloval celým svojím srdcom a obrátil sa k Nej vo všetkých ťažkostiach a pokušeniach. Kto sa začne úprimne modliť k NEPOŠKVRNENEJ, čoskoro sa presvedčí, že Ona ‚rozdrví hlavu pekelnému hadovi‘, že je mocnejšia ako všetko zlo.“

⚔️ „Medaila Nepoškvrnenej nech je zbraňou, alebo skôr guľkou, ktorú používa každý rytier Nepoškvrnenej.“ (Sv. Maximilián Mária Kolbe)

Text a obrázok spracoval: Mikuláš Mária Lipták – Rytier Nepoškvrnenej ⚔️💙

Zdroj: Rycerz Niepokalanej/NOSÍME ZÁZRAČNÚ MEDAILU

2% Z DANE PRE SLOVENSKÝ DOHOVOR ZA RODINU ❤️🙏🙏 Aj vďaka Vašim 2% pre Vás môžeme naďalej tvoriť bohatý duchovný program, nepretržité RUŽENCOVÉ reťaze, zaujímavé online relácie, články, dokumenty a ešte omnoho viac 🙏🙏🙏 ĎAKUJEME VÁM ❤️ Viac info ako poukázať 2% Z DANE pre Slovenský dohovor za rodinu nájdete tu: https://slovenskydohovorzarodinu.sk/2-z-dane-pre-slovensky-dohovor-za-rodinu/

Páčia sa Vám naše príspevky? Podporte nás!

Ďakujeme!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Organizujeme pre Vás:

One Response

  1. Wonderful web site Lots of useful info here Im sending it to a few friends ans additionally sharing in delicious And obviously thanks to your effort

Comments are closed.

Prihlásiť sa

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek

Podporte nás!

Vďaka vašim darom a príspevkom napredujeme.

SK36 0200 0000 0043 3785 0551

Podporte nás
Podporte nás