Gender ideológia a jej podoby v Nemecku a Českej republike

LGBT gender - SDZR

Hostia: Zdeněk Chytra, Erik Zbiňovský

Téma: Gender ideológia

Zdeněk: Spolok „Tradiční rodina“ založila Ivana Schneiderová a ja som sa dostal do predsedníctva ako náhradník. Cieľom  nášho spolku je zameriavanie sa na problematiku rodiny, rodinnej politiky a všetkého, čo s ňou súvisí. Momentálne sa zaoberáme dvomi veľkými témami a tými sú Istanbulský dohovor a Manželstvo pre všetkých.

Ku Gender ideológii som sa dostal prostredníctvom migračnej krízy v r 2015 a hlavne s ňou spojených dokumentov. V každom z tých dokumentov, týkajúcich sa migrantov, sú miesta, ktoré sa na Gender odvolávajú. Prijímanie migrantov alebo utečencov by malo byť genderovo citlivé. To znamená, že  by sa malo dbať na potreby žien a sexuálnych menšín. Tých sexuálnych menšín je v dokumentoch spomínaných naozaj veľa kvôli tomu, že sú postavené na ideologickom základe. Nekritizujem migráciu ako takú, ale kritizujem to, čo je za ňou. A to sú tie ideológie. Pri migrácii a azyle stojí ideológia multikulturalizmu a za súžitím párov rovnakého pohlavia Gender ideológia.

Erik: Ja by som poukázal na to, že Istanbulský dohovor Slovenská republika našťastie odmietla. Bol zaslaný list Rade Európy na základe troch uznesení NR SR a dvoch uznesení Vlády SR. Pomohlo k tomu aj veľa rozhovorov s českými odborníkmi. Zaujímalo by ma, v akom stave je Istanbulský dohovor v Čechách momentálne teraz a čo sa v súvislosti s jeho prijatím alebo odmietnutím deje?

Zdeněk: Istanbulský dohovor je v Českej republike na bode mrazu, pretože sa nikomu nechce túto tému teraz otvárať. Vždy sa len zverejní nejaký termín na prejednávanie ratifikácie Istanbulského dohovoru, ale termín sa nedodrží. Stále sa to jednoducho predlžuje. Premiér Babiš sľúbil najväčšej lobistickej neziskovej organizácii Českej ženskej lobby, že ten Istanbulský dohovor ratifikujú. Lenže potom sa začali ozývať kritické hlasy, ktoré sa proti tomu vymedzili a začal sa kolotoč, ktorý trvá do dnes.

Erik: Ty si v tejto oblasti doma aj čo sa týka legislatívy v Nemecku. Priblíž nám, čo všetko už je v Nemecku uzákonené, kam tá Gender ideológia v Nemecku došla?

Nakoľko nás sociálne siete začali blokovať prosíme Vás o registráciu aby sme Vás vedeli informovať o našich akciách: prihláste sa na odber noviniek

Zdeněk: Nemecko Istanbulský dohovor ratifikoval v r. 2014. Ešte stále však nie je povinnosť zavádzať Genderovú ideológiu plošne do všetkých škôl. Funguje to na dobrovoľnej báze. Avšak tá „dobrovoľnosť“ stačí na to, aby sa to vo veľkej miere pretláčalo nielen do základných, ale aj do materských škôl. Tá masáž LGBT v Berlíne je obrovská. Berlín je v podstate taká liaheň  neomarxistov, fanatikov, bláznov. V jeho senáte sedia najmä zelení a podľa toho to aj tak vyzerá.

V Nemecku je názor rodičov na Gender ideológiu v materských školách tak 50 na 50. Jedni rodičia v tom vidia toleranciu a akceptáciu a druhá polovica vraví, že je to nezmysel a odmietajú to.

Progresívne škôlky a školy sú väčšinou štátne, spadajú pod správu  Berlínskych radníc. Zaznamenávajú čím ďalej, tým väčší odliv žiakov, pretože súkromné školské zariadenia, do ktorých dávajú rodičia svoje deti, nezavádzajú multikulturalizmus. Iba v Berlíne zvolili rodičia pre 10 000 detí súkromné školstvo. Súvisí to s úrovňou vzdelávania, pretože v tých progresívnych škôlkach a školách, vďaka pretláčaniu ideologických nezmyslov, zostáva menej priestoru pre normálne vyučovanie.

Veľký úžas v Berlíne spôsobila brožúra v r. 2018, ktorá bola určená priamo pre pedagógov z materských a základných škôl. Brožúra má názov Murad hrá princeznú, Alex má dve matky a Sofia sa teraz volá Ben. Je to príručka pedagógov pre sexuálne a pohlavné rôznorodosti. Problém je v tom, že je určená naozaj pre deti v materských školách. Vyvstala proti nej ostrá kritika. Ale napriek tomu je stále platná. Bola vytvorená s pomocou LGBT neziskoviek. Je tam napríklad uvedené, že malé dieťa v materskej škole si môže vybrať svoju vlastnú sexuálnu orientáciu, svoje vlastné pohlavie a vlastnú Genderovú identitu. Samo o sebe je to nezmysel, pretože dieťa v materskej škole  nie je sexuálne vyspelé, preto si ťažko bude vyberať svoju sexuálnu orientáciu. Táto príručka dokonca navádza k tomu, aby sa tieto veci u detí podporovali. Pokiaľ by rodičia s tým nesúhlasili, škola alebo škôlka, má rodičom vysvetliť, že je to v poriadku, že ich dieťa má na to svoje vlastné právo. Rodičia sú taktiež povinní svoje dieťa podporovať ako škola. Pokiaľ by rodičia mali s tým problém, prichádza na rad sociálka. Takže proti tejto príručke sa zdvihla veľká vlna odporu. Nie je to len tu, v Berlíne, ale stretol som sa s tým aj vo Viedni.

Vidím za tým jasný záujem prerobiť postoje a mentalitu spoločnosti. Tak je to koniec koncov zaznamenané v úvode Istanbulského dohovoru. Množstvo detí na toto nabehlo práve vinou ich rodičov, ktorí v domnení, že konajú dobro, svojim deťom ublížili. Výsledkom tohto Genderu je aj Genderová disfória, ktorá sa u detí neskôr prejaví.

Možno konštatovať len jedno. Gender ieológia vedie k totálnej deštrukcii spoločnosti. Útočí na rodinu, na jej základy, na zásadné princípy jej fungovania a útočí aj na Cirkev, najmä na RKC. Nielen že útočí, ale ich aj kriminalizuje. Útočí na všetkých, čo chcú zachovať prirodzený poriadok a princípy fungovania rodiny.

ONLINE SO ZDEŇKOM CHYTROM O GENDER IDEOLÓGII SI MÔŽETE POZRIEŤ TU:

podporte nas prispevky

Páčia sa Vám naše príspevky? Podporte nás!

Ďakujeme!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Organizujeme pre Vás:

Comments are closed.

Prihlásiť sa

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek

Podporte nás!

Vďaka vašim darom a príspevkom napredujeme.

SK36 0200 0000 0043 3785 0551

Podporte nás
Podporte nás