7.12. streda o 21:00 Online vo svete – o. Leon Pereira – Prídu dni keď z toho nezostane kameň na kameni

V stredu 7.12. o 21:00 sme pre vás pripravili reláciu Online vo svete – o. Leon Pereira – Prídu dni keď z toho nezostane kameň na kameni

Budeme rozoberať tieto témy:

1. Ako málo človeku stačí, aby kolaboroval so zlom.

2. Ak sa nesťažujeme a nepoukazujeme na zlo, nikdy sa to sa nezmení.

3. Na čo je potrebné sa sústrediť v týchto časoch?

Živé vysielanie nájdete tu:

Podporte aktuálne projekty – KLIKNI TU: pripravujeme pre Vás

NESTOJÍ ZA NAMI ŽIADEN INVESTOR ČI SPONZOR. AJ TENTO DOKUMENT MOHOL VZNIKNÚŤ IBA VĎAKA VÁM ❤️❤️❤️ ĎAKUJEME VÁM

Zastávame tradičné hodnoty v súlade s učením Katolíckej Cirkvi. Hlavnou snahou Slovenského dohovoru za rodinu je šíriť Eucharistickú a mariánsku úctu. Organizujeme modlitbové akcie na národnej aj medzinárodnej úrovni, RUŽENCOVÉ A PÔSTNE reťaze, NonStop modlitby svätého RUŽENCA naživo, pravidelné ONLINE RELÁCIE so zaujímavými hosťami na rôzne duchovné témy, denné modlitby NAŽIVO S KŇAZOM – svätý ruženec, zasvätenie, modlitby za uzdravenie a oslobodenie s kňažským požehnaním, ŽIVÉ PRENOSY z pútnických miest a ADORÁCIE. Zaoberáme sa MARIÁNSKYMI ZJAVENIAMI, DUCHOVNÝM ROZLIŠOVANÍM a životopismi svätých. Prinášame denne zaujímavé ČLÁNKY a aktuality zo Slovenska aj zo sveta. ĎAKUJEME, ŽE SA S NAMI MODLÍTE, SLEDUJETE NÁS A PODPORUJETE NÁS.

Páčia sa Vám naše príspevky? Podporte nás!

Ďakujeme!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Organizujeme pre Vás:

2 Responses

  1. Srdečná vďaka za sprístupnenie videa o. Leona Pereiru – Prídu dni keď z toho nezostane kameň na kameni. Pán Boh zaplať. Nech sa Vám všetko vydarí. Požehnaný čas.

  2. Chceli by sme si z reprízy pozrieť zo 7.12. stredy o 21:00 Online vo svete – o. Leona Pereiru – Prídu dni keď z toho nezostane kameň na kameni, lebo sme si to nemohli pozrieť. Je tam iba odkaz ale video nie je zverejnené, tak ako často poviete, že sa dá pozrieť z reprízy. Napíšte prosím, či to uvoľníte, aby sme si to dodatočne mohli pozrieť alebo túto reláciu nechcete v repríze sprístupniť. Niečo sprístupňujete a niečo nie, aby sme Vám zbytočne nevypisovali a nestrácali čas a tiež Vás nezdržiavali. Ďakujeme za odpoveď. Požehnané dni.

Comments are closed.

Prihlásiť sa

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek

Podporte nás!

Vďaka vašim darom a príspevkom napredujeme.

SK36 0200 0000 0043 3785 0551

Podporte nás
Podporte nás