Od hodnôt neustúpim – Martin Čepček

Hosť: Martin Čepček – poslanec parlamentu, jeden z prvých členov Slovenského Dohovoru Za Rodinu (SDZR), tri roky viedol každý piatok ružencové pochody za odmietnutie Istanbulského Dohovoru, podporovateľ petície proti hazardu, boj s hazardovou loby.
Réžia: Erik Zbiňovský, Dárius Hattok
➡️ Hazard: Čo spôsobuje hazard? Závislosť porovnateľná k drogám. Kto začne hrať, tak sa veľmi ťažko toho vie zbaviť… Hazard je veľmi ťažko obmedziteľný, lebo mesto má z toho príjem.
Napr. mesto Nitra má 1% z hazardu. Na príjem 600 000 mesta Nitra z hazardu museli utratiť obyvatelia 10ky miliónov eur.
Momentálne je v parlamente v druhom čítaní novela zákona o hazarde s veľkou podporou poslancov. Smutnou časťou
➡️ Istanbulský Dohovor (ID) : boli prijaté 3 uznesenia Národnej Rady SR, ústavnou väčšinou bolo jasne dané že SR odmieta ID. Pani prezidentka Čaputová bolo vyzvaná aby poslala list Rade Európy (RE), že SR sa nehodlá stať zmluvnou stranou ID. Pani prezidentka poslal list RE, oklamala všetkých ľudí, poslala taký list, ktorý v podstate nič nerieši.
Súčasný stav: SR podpísala ID, SR neratifikovala ID, keďže ho podpísala, nesmie konať v súlade s medzinárodným právom podľa duchu tohoto dohovoru, nesmie príjmať nejaké veci, ktoré nie sú kompatibilné s týmto dohovorom. Národná Rada SR nevyzvala pani prezidentku aby oznámila RE, že ID neratifikujeme, ale aby oznámila stiahnutie späť podpisu SR z pod tohoto dohovoru.
Pani prezidentka od ignorovala uznesenia NR SR a v podstate urobila presný opak.
Viac o ID: https://slovenskydohovorzarodinu.sk/clanky/istanbulsky-dohovor/
➡️ Učebnica „Láske sa treba učiť“ – základy sexuálnej výchovy – začiatok konca!!! Učebnica pre deti materskej škôlky!! https://slovenskydohovorzarodinu.sk/sexualna-kauza-jednej-knihy/
➡️ Potratové zákony: https://slovenskydohovorzarodinu.sk/potraty/
Uvedomujem si, že každý deň nám tu zomrie viac ako 20 detí!!! Z pohľadu školstva do mesiaca, máme preč jednu školu – 400detí. Nechceme sa dostať tam, kde sú západné krajiny: im záleží na tých migrantoch, ktorí tam chodia robiť! Ja by som radšej, že by naša populácia omladla, aby sa naše deti dokážu postarať o našich rodičov, starých rodičov. Zákon ktorý tu máme má 34 rokov a je z dielne komunistov!!! Máme tretí najliberálnejší zákon v Európe, jeden z NAJbenevolentnejší zákon v EU. Ak sa chceme priblížiť k európskym krajinám, tak predkladateľ, návrh je hanobený, zosmiešňovaný,… Okamžite sú tu aktivity z Európskeho parlamentu…Sprísňujú sa zákony na ochranu zvierat, ale ignoruje sa to, že bezdôvodne zabíjame vlastné deti. Je načase sa postaviť tejto problematike! Slovensko vymiera – možno už o 30 rokov nás tu čaká ekonomický kolaps, lebo nebude mať kto robiť. Liberáli chránia komunistický návrh.

Súvisiace články:

„Nie je mi ľahostajné barbarstvo zabíjania nenarodených detí.“
Vražda!! – Europoslanec JUDr. Miroslav Radačovský
Bol zabitý pápež!!
SDZR – podporuje návrh interrupčného zákona predloženého poslancom Martinom Čepčekom
Bývalý slobodomurár a potratár: Myslel som, že slúžim ženám
„Potrat nie je žiadne ľudské právo! Berie život. Amerika v tomto ohľade nastavuje tón pre zvyšok sveta“
Potratová Planned Parenthood: „Aj naďalej sa budeme sa snažiť prinútiť katolícke sestričky, aby financovali potraty“

Páčia sa Vám naše príspevky? Podporte nás!

Ďakujeme!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Organizujeme pre Vás:

Comments are closed.

Prihlásiť sa

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek

Podporte nás!

Vďaka vašim darom a príspevkom napredujeme.

SK36 0200 0000 0043 3785 0551

Podporte nás
Podporte nás