Kult smrti opäť zvíťazil, potratári štrngajú kyretami

Slovenská nadnárodná rada opäť odmietla pomôcť tehotným ženám a začať proces návratu k základnej podmienke mierového stavu: zastaveniu zabíjania. Zo 150 ctených poslancov si našlo cestu do práce 117 z nich. Návrh Anny Záborskej (KÚ) podporilo iba 58 poslancov, za nekompromisné pokračovanie jatiek hlasovalo 45 ľudí, zdržali sa alebo nehlasovali 14 “statoční”.

Plénum modrých a červených odtieňov temnoty, to panoptikum francúzskej revolúcie, stanovilo pravidlá hry na nadpolovičnú väčšinu. A v nej chýbal jeden hlas, pretože aj spoločnosť popierajúca objektívnu pravdu si ňou v určitých prípadoch poslúži: 117:2 je, bolo a vždy bude 58,5. Lenže potrebný 59 hlas sa nenašiel. Zmizol, zdržal sa, pomýlil sa, hanbil sa, schoval sa, bol zbabelý…

Anna Záborská chcela svojim v podstate iba kozmetickým návrhom napríklad zaviesť príplatok pri narodení dieťaťa s ťažkým zdravotným postihnutím vo výške 3170,14 eura. Predĺžiť sa mala aj lehota na rozmyslenie pre ženu, ktorá zvažuje zabiť svoje dieťa.

Revolúcia, padlá patrónka potratárov, opäť rozvinula svoje krídla a kumšt. Naposledy sa jej to podarilo pri hanebnej koalícii liberálov a obchodníkov s konzervativizmom pri zablokovaní uznášaniaschopnosti parlamentu. Tentoraz opäť nezahlasovali ľudia zo strán, ktoré sa snažia vymedzovať voči mainstreamu a liberálnemu svetonázoru.

Strana Za ľudí, liberálny projekt založený na odobranie hlasov zopár tisícov konzervatívnejších snílkov, dodala iba dva hlasy. Bývalá poslankyňa KDH Žitňanská s odchovancom Kolégia Antona Neuwirtha – nezávislej vzdelávacej inštitúcie zameranej na výchovu spoločensky angažovaných mladých ľudí v duchu kresťanských hodnôt a kultúrneho odkazu západnej civilizácie, Jurajom Šeligom, to však neboli…

Smer a Hlas, postkomunistické strany kupčiace s hlasmi kresťanov nesklamali, dodali iba 4 hlasy z 38 možných. Kresťanov, ktorí im hrdo hádžu svoje Hlasy do urny, to však zrejme opäť neurazí, a tak ako v minulých volebných obdobiach budú slepo Smerovať svoje Hlasy tejto antikresťansko – kresťanskej firme.

Napriek vyhláseniam z minulého volebného obdobia o úprimnej snahe zastaviť potratovú genocídu sa klub ĽSNS, v minulosti v tejto otázke jednotný, tentoraz rozbil na politických prekáračkách, hrách a špekuláciách. Až 5 poslancov nehlasovalo za. Môžeme však predpokladať, že pri predložení vlastného návrhu budú hlasovať všetci do nohy jednotne za. Politicky dospelé, kresťansky nízke.

Ak by sa beh svetových dejín radikálne zmenil a bolo by možné zakazovať strany typu SAS, v súdnom procese by bolo možné ako poľahčujúcu okolnosť spomenúť aspoň čestnosť – vždy boli za zabíjanie detí a vždy zaň aj jednotne hlasovali. Tentokrát opäť bez chybičky – ani jeden hlas za.

Predná persóna kultu smrti na Slovensku, poslankyňa Cigániková, vydala ľudstvu po hlasovaní toto svedectvo: „Chcem sa poďakovať každému, kto sa zastal žien a zabránil tomu, aby boli ich práva obmedzené v takejto vážnej veci.”

Najprv si urobme poriadok sami v sebe..

Neúspešné hlasovania o zlepšení komunistickej legislatívy nemajú svoj koreň iba v liberálnych a socialistických poslancoch. Na Slovensku sa ku kresťanstvu hlási stále vyše 75 % obyvateľstva. Tí sú zodpovední za to, kto sedí v parlamente. A najväčšiu zodpovednosť majú tí katolíci, ktorí neustále odovzdávajú svoje hlasy stranám, ktoré hlásajú protikresťanské zásady.

Keďže neprichádza rázna odpoveď zo strany pastierov, a ak aj prichádza, tak iba od jednotlivcov a veľmi opatrne, bežný veriaci človek nevidí dôvod na zmenu svojho postoja. Potrat nie je téma, ktorá by rozdeľovala spoločnosť, ako sa nám snažia niektorí nahovoriť. Drvivej väčšine spoločnosti je to jedno, nechcú o tom počúvať ani o tom diskutovať. Drvivá väčšina kresťanov podľa štatistík nestojí na pozíciach katolíckej Cirkvi, veľmi malé percento je za úplný zákaz potratov. Zákon vyliahnutý v Sovietskom zväze triumfuje po celom svete a Slovensko nie je výnimkou.

Revolučné myšlienky sú však spokojne uvelebené aj v prolife tábore cez rozličné súdružky, ktoré majú veľmi vysoké pozície a vplyv. Niektorí ich vidia a potichu nesúhlasia, iní ich vidia tiež a pokrytecky mlčia, snažiac sa zachovať jednotu a pokoj – ten falošný, na ktorý v takejto situácii nie je miesto. Tu treba bojovať a odstrániť rakovinotvorné elementy škodiace slovenskému prolife hnutiu.

Tí, ktorí krútia hlavou a berú tieto pohľady ako radikálne a zbytočne negatívne, strhnite si pásku zo svojich očí a pozorujte reálnu situáciu. Nedokážeme presadiť ani kozmetické úpravy starého komunistického zákona. Nepriateľ je silný, a v prípadoch zabíjania detí, kšeftov a slobody od pása dolu vzorne jednotný. My sme slabí, je nás málo a pokiaľ trpíme kompromisníctvo tam, kde nás náuka Cirkvi učí jednoznačne, ťažko sa môžeme nazývať jednotní.

Vnútorným rozvracačom, ktorí sa schovávajú za pomoc núdznym a charitu, poslancom, ktorí sa teraz budú vyhovárať prečo nehlasovali z takých či onakých príčin, azda len toľko: Boh všetko vidí. Ak klamete, či už druhých, alebo možno aj samých seba, máte na rukách krv ako všetci tí červeno – modrí, ktorí si zmáčali prsty v krvavom Proti. Vševedúci všetko vidí a zapisuje do Knihy života…

Prevzaté z: https://www.christianitas.sk/kult-smrti-opat-zvitazil-potratari-strngaju-kyretami/

Páčia sa Vám naše príspevky? Podporte nás!

Ďakujeme!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Organizujeme pre Vás:

Comments are closed.

Prihlásiť sa

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek

Podporte nás!

Vďaka vašim darom a príspevkom napredujeme.

SK36 0200 0000 0043 3785 0551

Podporte nás
Podporte nás