Herec Chuck Norris ostro odsúdil potraty

?? Ak nám chcete pomôcť a podporiť nás jednorázovým finančným príspevkom môžete tak urobiť tu ▶️: podporte nás Ďakujeme ? za každý príspevok. Prosíme modlite sa za nás??❤

Známy americký herec Chuck Norris, predstaviteľ akčných hrdinov z mnohých filmov a aj zo seriálu Walker, Texas Ranger, uverejnil článok na portáli WND.com, v ktorom kritizoval USA a Kanadu za legalizáciu umelých potratov. Článok reagoval na nedávne oslavy 48. výročia legalizácie umelých potratov v USA, ktorých sa zúčastnil prezident Joe Biden a jeho viceprezidentka Kamala Harrisová.

Ch. Norris uviedol: „Ako môže niekto zabiť nenarodené dieťa a cítiť sa ako dobrý človek? Je šokujúce vedieť, že od roku 1973 prišlo o život v lone matky viac ako 62 miliónov Američanov.“

Vyzval svojich krajanov, aby si vážili ľudský život od počatia až do smrti. Potom komentoval nedávny prieskum v Kanade. Ten ukázal, že pre Kanaďanov je ochrana životného prostredia dôležitejšia ako ochrana ľudského života: „Je neuveriteľné, čo moderní ľudia považujú za dôležitejšie ako ľudský život. Napríklad plastové slamky.“

V Kanade sa až 51 percent občanov podľa prieskumu domnieva, že použitie plastových slamiek je vždy alebo zvyčajne morálne nesprávne. Avšak iba 26 percent považuje za morálne nesprávne zabíjanie nenarodených detí a len 20 percent si to myslí o eutanázii alebo asistovanej samovražde.

Takže niekto môže svoju starú mamu poslať na eutanáziu, zabiť dieťa pri potrate, ale cítiť sa ako dobrý človek, pretože používa bambusovú slamku a nie plastovú,“ dodáva s údivom Chuck Norris.

Dodal, že aj keď sa prieskum týka Kanady, tak v USA zrejme nebude situácia o nič lepšia, vzhľadom na dlhodobú legalizáciu potratov. Uviedol tiež, že bunkové línie odobraté z tiel zabitých detí, sa dnes používajú vo farmaceutickom priemysle, vrátane výroby alebo výskumu niektorých vakcín proti Covid-19.

Na záver citoval Chuck Norris Sväté Písmo a Americkú deklaráciu nezávislosti, aby ukázal zásadný význam ochrany ľudského života.

BM

Zdroj: PCH24, Zdroj titulného obrázka

Prevzaté z: https://www.christianitas.sk/herec-chuck-norris-ostro-odsudil-legalizaciu-umelych-potratov/

Herec Chuck Norris ostro odsúdil potraty 1

Páčia sa Vám naše príspevky? Podporte nás!

Ďakujeme!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Organizujeme pre Vás:

Comments are closed.

Prihlásiť sa

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek

Podporte nás!

Vďaka vašim darom a príspevkom napredujeme.

SK36 0200 0000 0043 3785 0551

Podporte nás
Podporte nás