Sobota 15.6. o 20:00 – Biblická škola 2/24 – Meríba, medený had a Balaamovo proroctvo

Každý kresťan – katolík by mal čítať pravidelne Sväté Písmo. Mnoho kresťanov však nerozumie Svätému Písmu, prípadne si vyberajú jeho časti a interpretujú ich po svojom. Božie slovo treba chápať vždy v danom kontexte, ako aj vo vzťahu k celému Božiemu zjaveniu. V opačnom prípade môže zlý duch použiť nesprávny kontext na skreslenie pravdy. Je taktiež veľmi dôležité opierať sa pri výklade Svätého Písma o učenie a múdrosť stáročí Katolíckej Cirkvi.

O. Martin Dudok vás duchovne povedie. Prejdeme všetkými aspektami duchovného života. Od stvorenia sveta a povolania človeka, cez hriech, zmluvy medzi Bohom a človekom až k definitívnej zmluve Ježiša Krista na Kríži. Budeme hovoriť o tom ako hriech vplýva na človeka, čo pre nás znamená Nová zmluva Kristovej krvi a jej dôsledky pre dnešné časy. Popri tom všetkom nevynecháme našu dobu, dôsledky života v hriechu či úlohu Panny Márie v dnešných časoch a jej pozvané skrze zjavenia.

Ježiš k tebe dnes prichádza vo svojom slove. Si ochotný učiť sa od Neho? Ak to dovolíš, sám uvidíš ako bude postupne meniť tvoj život a učiť tvoju dušu.

ŽIVÉ VYSIELANIE NÁJDETE 15.6. O 20:00 TU:

NAJNOVŠIU KNIHU O SV. MAXIMILIÁNOVI M. KOLBE – SVEDOK BEZHRANIČNEJ LÁSKY, ako aj iné knihy a predmety, ktoré máme v ponuke SI MÔŽETE ZAOBSTARAŤ NA ADRESE: sdzr2023@gmail.com

VYDALI SME PRE VÁS 2 NOVÉ BROŽÚRY, V KTORÝCH NÁJDETE POSTUP, AKO INTRONIZOVAŤ BOŽSKÉ SRDCE JEŽIŠOVO A NEPOŠKVRNENÉ SRDCE PANNY MÁRIE V RODINÁCH:

V BROŽÚRE KRAĽUJ NÁM KRISTE, NÁJDETE PÔVOD ÚCTY KU KRISTOVI KRÁĽOVI, SPOLU S VYSVETLENÍM OD ROZALIE CELAKOWNY, SKRZE KTORÚ PÁN JEŽIŠ PROSÍ O INTRONIZÁCIU A TIEŽ MODLITBY KU KRISTOVI KRÁĽOVI. V BROŽÚRE ODPROSUJÚCE POBOŽNOSTI SA DOČÍTATE, ČO TO JE POKÁNIE A PREČO JE DÔLEŽITÉ ODPROSOVAŤ. NÁJDETE TAM POPIS ÚCTY K BOŽSKÉMU SRDCU, KTORÁ SPOČÍVA V SVÄTEJ HODINKE, PRVOPIATKOVEJ POBOŽNOSTI A NEPOŠKVRNENÉMU SRDCU PANNY MÁRIE – KONANIU TZV. FATIMSKÝCH SOBÔT. NÁJDETE TAM TIEŽ HLBOKÝ TEXT ROZJÍMANIA K POBOŽNOSTI SVÄTEJ HODINKY. Objednať si ich môžete na adrese: sdzr2023@gmail.com

Sobota 15.6. o 20:00 - Biblická škola 2/24 - Meríba, medený had a Balaamovo proroctvo 1

NESTOJÍ ZA NAMI ŽIADEN INVESTOR ČI SPONZOR. AJ TENTO DOKUMENT MOHOL VZNIKNÚŤ IBA VĎAKA VÁM ❤️❤️❤️ ĎAKUJEME VÁM

Podporte nás
Sobota 15.6. o 20:00 - Biblická škola 2/24 - Meríba, medený had a Balaamovo proroctvo 2

Zastávame tradičné hodnoty v súlade s učením Katolíckej Cirkvi. Hlavnou snahou Slovenského dohovoru za rodinu je šíriť Eucharistickú a mariánsku úctu. Organizujeme modlitbové akcie na národnej aj medzinárodnej úrovni, RUŽENCOVÉ A PÔSTNE reťaze, NonStop modlitby svätého RUŽENCA naživo, pravidelné ONLINE RELÁCIE so zaujímavými hosťami na rôzne duchovné témy, denné modlitby NAŽIVO S KŇAZOM – svätý ruženec, zasvätenie, modlitby za uzdravenie a oslobodenie s kňažským požehnaním, ŽIVÉ PRENOSY z pútnických miest a ADORÁCIE. Zaoberáme sa MARIÁNSKYMI ZJAVENIAMI, DUCHOVNÝM ROZLIŠOVANÍM a životopismi svätých. Prinášame denne zaujímavé ČLÁNKY a aktuality zo Slovenska aj zo sveta. ĎAKUJEME, ŽE SA S NAMI MODLÍTE, SLEDUJETE NÁS A PODPORUJETE NÁS.

Páčia sa Vám naše príspevky? Podporte nás!

Ďakujeme!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Organizujeme pre Vás:

Prihlásiť sa

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek

Podporte nás!

Vďaka vašim darom a príspevkom napredujeme.

SK36 0200 0000 0043 3785 0551

Podporte nás
Podporte nás