Online vo svete – Prof. Darius Oko – Duchovná vojna – lepšie je byť Dávidom s Bohom ako Goliášom s diablom

Prof. Dariusz Oko

Streda 29.9.2021 o 21:00 Prof. Dariusz Oko – Duchovná vojna – lepšie je byť Dávidom s Bohom ako Goliášom s diablom, vysielanie bude TU:

Duchovná vojna – lepšie je byť Dávidom s Bohom ako Goliášom s diablom

  • Médiá sú väčšinou v rukách ľavicových ateistov, ktorí majú za úlohu zarábať a získať moc a nie hovoriť pravdu.
  • Tak ako sme zakazovali klamstvá komunistov, tak treba zakazovať klamstvá súčasných ružových neomarxistov.
  • Krajiny, ktoré žili v komunizme majú skúsenosť s propagandou a preto sa vedia lepšie brániť.
  • Za súčasnou neomarxistickou propagandou stoja úplatní sociológovia, psychológovia a iní „odborníci“ a tak je tá propaganda sofistikovanejšia.
  • Novodobí marxisti chcú zmeniť svet zmenou štruktúr, kresťania chcú zmeniť svet zmenou seba samých.- Kresťanská kultúra je najúspešnejšia, no musíme sa ďalej angažovať: v manželstve, rodine a v škole.
  • Musíme strážiť školy. Ak tam vpustíme genderistov je to to isté ako keby sme tam vpustili dílerov drog alebo sexuálnych zvrhlíkov.
  • Pri našej činnosti nechajme konať Pána Boha, Matku Božiu, svätých a anjelov. Náš podiel na tom všetkom je len jedno promile, ale aj to jedno promile musíme urobiť. Musíme sa modliť a konať pokánie.
  • Čerpajme silu zo sviatostí, z adorácie, tak ako to robila matka Tereza a ďalší svätí.- Keď sa modlíme Boh v nás koná a to je najdôležitejšie.
  • Cirkev má pred sebou veľa práce. Treba chrániť deti, mládež, ale aj zraniteľných dospelých. Hriech malého počtu kňazov sa využíva na zničenie celej Cirkvi. A to je pokrytectvo súčasných neomarxistov.
  • Je potrebné sťažiť činnosť a obmedziť zločiny levanduľovej mafie a práve preto som napísal túto knihu.

🙏Prosíme o finančnú podporu pre ▶októbrová nepretržitá 24hod – 31 DNÍ modlitbová reťaz 1-31.10.2021 ▶▶▶▶KLIKNI TU: DAR na podporu 31 dňového ruženca ✅pomôžte nám ZDIEĽANÍM🙏 pomôžte nám šírením ĎAKUJEME – budujeme spoločné dielo🙏❤️🙏
Stav účtu viete kontrolovať na: nazbieraná čiastka
Len spolu dokážeme tvoriť veľké diela – ĎAKUJEME VÁM❤️

Aj toto vysielanie vzniklo vďaka Vaším pravidelným príspevkom, ak CHCETE PRISPIEŤ, môžete tak urobiť TU: ▶: https://slovenskydohovorzarodinu.sk/podporte-nas-2/
Ďakujeme ✔️ za každý príspevok. Prosíme modlite sa za nás❤

Nakoľko nás sociálne siete začali blokovať prosíme Vás ✔️ o registráciu aby sme Vás vedeli informovať o našich akciách: https://slovenskydohovorzarodinu.sk/novinky/

❤️❤️Ďakujeme, že nás sledujete!! ZDIEĽAJ ✔️ LIKE ✔️ pošli ďalej❤️✔️ pomôžte nám ZDIEĽANÍM ✔️ nech sa nás modlí čo najviac

Podporte nás

Páčia sa Vám naše príspevky? Podporte nás!

Ďakujeme!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Organizujeme pre Vás:

Prihlásiť sa

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek

Podporte nás!

Vďaka vašim darom a príspevkom napredujeme.

SK36 0200 0000 0043 3785 0551

Podporte nás
Podporte nás