Odkaz Panny Márie pre tento svet – Ivan Dragičevič

Ivana Dragičeviča

Odkaz Panny Márie pre tento svet – Ivan Dragičevič, video nájdete TU:

Odkaz medžugorského vizionára Ivana Dragičeviča na kopci zjavenia – Neexistuje živá cirkev bez živej rodiny

Odkaz Panny Márie – v tomto svete je príliš veľa slov. Máme menej hovoriť a viac pracovať na svojom duchovnom povolaní.
Ak ste vy silní aj cirkev bude silná. Ak sme slabí vo viere aj cirkev bude slabá.
Neexistuje živá cirkev bez živej rodiny bez duchovného uzdravenia rodiny nemôže byť uzdravený súčasný svet. Najväčšia kríza vo svete je kríza viery v Boha.
Rodičia sa vzdialili od detí a deti od rodičov. Je veľa vonkajších zlých vplyvov ktoré útočia na rodinu. Sú to masmédiá a sociálne siete.
Matka Božia nás pozýva vráťte sa k pravde. A pravdou je Boh. Matka nás pozýva vráťte sa ku svätej omši. Svätá omša má byť centrom nášho života.
Ísť na svätú omšu znamená stretnúť Ježiša. Preto počas 40 rokov zjavení prst Panny Márie ukazuje na Ježiša.
Panna Mária nás pozýva k mesačnej svätej spovedi, poklone krížu a sviatosti oltárnej. Pozýva nás k obnove modlitby svätého ruženca v našich rodinách.
Pozýva nás čítať Sväté písmo. Panna Mária nás pozýva vlastným spôsobom k odpúšťaniu. Odpúšťaniu sebe a odpúšťaniu druhým.
Panna Mária nás učí modliť sa srdcom. Čo to znamená? Modliť sa z lásky pre lásku. Ak sa chceš modliť lepšie musíš sa modliť viac.
Každý hovorí nemám čas. Problémom nie je čas, problémom je láska. Panna Mária hovorí ak niekoho miluješ chceš byť s ním a tráviť s ním čas. V tejto dobe buďme živým znamením buďme znakom živej viery.

AJ TENTO ČLÁNOK MOHOL BYŤ UVEREJNENÝ VĎAKA VAŠIM PRÍSPEVKOM. ĎAKUJEME! PODPORIŤ NAŠU ČINNOSŤ MÔŽETE TU: https://slovenskydohovorzarodinu.sk/podporte-nas-2/

Aj toto vysielanie vzniklo vďaka Vaším pravidelným príspevkom, ak CHCETE PRISPIEŤ, môžete tak urobiť TU: ▶: https://slovenskydohovorzarodinu.sk/podporte-nas-2/
Ďakujeme ✔️ za každý príspevok. Prosíme modlite sa za nás❤

Nakoľko nás sociálne siete začali blokovať prosíme Vás ✔️ o registráciu aby sme Vás vedeli informovať o našich akciách: https://slovenskydohovorzarodinu.sk/novinky/

❤️❤️Ďakujeme, že nás sledujete!! ZDIEĽAJ ✔️ LIKE ✔️ pošli ďalej❤️✔️ pomôžte nám ZDIEĽANÍM ✔️ nech sa nás modlí čo najviac

Podporte nás

Páčia sa Vám naše príspevky? Podporte nás!

Ďakujeme!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Organizujeme pre Vás:

Prihlásiť sa

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek

Podporte nás!

Vďaka vašim darom a príspevkom napredujeme.

SK36 0200 0000 0043 3785 0551

Podporte nás
Podporte nás