13.6. FATIMSKÝ DEŇ 24 hodinový ruženec za Slovensko z Gaboltova !!POZÝVAME!!


Vo štvrtok 13.6. Slovenský Dohovor Za Rodinu Vás pozýva na FATIMSKÝ DEŇ – 24 hodinový ruženec za Slovensko z Gaboltova. Počas celého dňa môžete prichádzať a modliť sa spolu s nami v kostole sv. Vojtecha (starý kostol). Tešíme sa na Vás!

Gaboltov je najvýznamnejším pútnickým miestom Košickej arcidiecézy, a je známe veriacim katolíkom na celom Slovensku. Už v roku 1706 jágerský arcibiskup Štefan Telekessy vyznačuje toto pútnické miesto s milostivým obrazom Panny Márie Škapuliarskej.

Pred príchodom pátrov redemptoristov tu veľmi požehnane účinkovali diecézni kňazi, ale pre množstvo pútnikov (len na hlavnú púť Panny Márie Škapuliarskej okolo 30000 ľudí), otec arcibiskup Mons. Alojz Tkáč dňa 1. júla 2001 pozval pátrov redemptoristov, aby toto pútnické miesto spravovali. Zveľadiť toto pútnické miesto znamená, nadviazať na všetko, čo tam už bolo vybudované, a nájsť spôsob, ako dané miesto ďalej rozvíjať. Prejavom tohto zveľadenia je aj púť mužov, ktorá sa koná každý rok v polovici augusta (po púti Rómov). Gaboltov je totiž jediné pútnické miesto na Slovensku, kde je možné vidieť mužov, ako sa spolu modlia a chvália Pána, ako spolu prežívajú sv. omšu, ako sa navzájom povzbudzujú vo viere, ako sa v ich srdci zapaľuje láska ku Kristovi.

Všetkých pútnikov srdečne pozývame na púte do Gaboltova, ktoré sú darom i pozvaním láskavého Boha, aby sme vstúpili do jeho prítomnosti a v nej aj zotrvávali. Zároveň veríme a o to sa aj modlíme, aby každý pútnik, ktorý príde do Gaboltova mohol vo svojom živote zrealizovať to známe – per Mariam ad Jesum (skrze Máriu k Ježišovi). Lebo poslaním Panny Márie v dejinách spásy je dať svetu Vykupiteľa a nás k nemu privádzať.

Program:

0:00 – Rytieri Nepoškvrnenej

1:00 – Spoločenstvo svätého Jozefa

2:00 – Rodina Panny Márie

3:00 – Duchovný otec Martin Dudok

4:00 – Františkáni – páter Ján Kapistrán

5:00 – Pútnické miesto Hájiček

6:00 – Farnosť Rabčice

7:00 – Farnosť Lúčky

8:00 – Spoločenstvo manželské stretnutia

9:00 –  Českomoravská Fatima – Koclířov

10:00 – Spišská charita

11:00 – Sestry sv. Bazila – kláštor Prešov

12:00 – Capelinha – Českomoravská Fatima – Koclířov

13:00 – Spoločenstvo DISMAS

14:00 – Inštitút Krista Veľkňaza Žakovce

15:00 – Rehoľa kapucínov – Abeland

16:00 – Medžugorská rodina

17:00 – Farnosť Gaboltov

18:00 – Večeradlo MKH – Prešov

19:00 – Spoločenstvo Prešov za život

20:00 – Večeradlo spoločenstva rodín Bardejov

21:00 – Rytierstvo Nepoškvrnenej – Rytierky srdca

22:00 – Večerný ruženec so SDZR

23:00 – Rehoľa Redemptoristov Gaboltov

Živý-prenos FATIMSKÉHO DŇA klikni TU: ⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇

13.6. FATIMSKÝ DEŇ 24 hodinový ruženec za Slovensko z Gaboltova !!POZÝVAME!! 1

NAJNOVŠIU KNIHU O SV. MAXIMILIÁNOVI M. KOLBE – SVEDOK BEZHRANIČNEJ LÁSKY, ako aj iné knihy a predmety, ktoré máme v ponuke SI MÔŽETE ZAOBSTARAŤ NA ADRESE: sdzr2023@gmail.com

VYDALI SME PRE VÁS 2 NOVÉ BROŽÚRY, V KTORÝCH NÁJDETE POSTUP, AKO INTRONIZOVAŤ BOŽSKÉ SRDCE JEŽIŠOVO A NEPOŠKVRNENÉ SRDCE PANNY MÁRIE V RODINÁCH:

V BROŽÚRE KRAĽUJ NÁM KRISTE, NÁJDETE PÔVOD ÚCTY KU KRISTOVI KRÁĽOVI, SPOLU S VYSVETLENÍM OD ROZALIE CELAKOWNY, SKRZE KTORÚ PÁN JEŽIŠ PROSÍ O INTRONIZÁCIU A TIEŽ MODLITBY KU KRISTOVI KRÁĽOVI. V BROŽÚRE ODPROSUJÚCE POBOŽNOSTI SA DOČÍTATE, ČO TO JE POKÁNIE A PREČO JE DÔLEŽITÉ ODPROSOVAŤ. NÁJDETE TAM POPIS ÚCTY K BOŽSKÉMU SRDCU, KTORÁ SPOČÍVA V SVÄTEJ HODINKE, PRVOPIATKOVEJ POBOŽNOSTI A NEPOŠKVRNENÉMU SRDCU PANNY MÁRIE – KONANIU TZV. FATIMSKÝCH SOBÔT. NÁJDETE TAM TIEŽ HLBOKÝ TEXT ROZJÍMANIA K POBOŽNOSTI SVÄTEJ HODINKY. Objednať si ich môžete na adrese: sdzr2023@gmail.com

13.6. FATIMSKÝ DEŇ 24 hodinový ruženec za Slovensko z Gaboltova !!POZÝVAME!! 2

▶️▶️ Podujatie „24 hod. Ruženec za Slovensko je organizované a hradené z dobrovoľných príspevkov darcov.
AK CHCETE PRISPIEŤ, môžete tak urobiť na: Podporte nás

▶▶▶▶ Úmysly modlitieb – celý 24 hodinový ruženec je obetovaný za odprosenie a odčinenie urážok Božského Srdca Ježišovho a Nepoškvrneného Srdca Panny Márie, na úmysly Panny Márie, za obrátenie hriešnikov a za skoré víťazstvo Nepoškvrneného Srdca Panny Márie.

Pridajte sa k nepretržitému pôstu za Slovensko, klikni TU: pôst za Slovensko

▶️▶️ Naša práca je závislá od milodarov, ďakujeme za každú podporu, alebo modlitbu: Podporte nás

Nezabúdajme na obrovskú silu modlitby!!! klikni TU: Sila modlitby

❤️❤️Ďakujeme, že nás sledujete!! ZDIEĽAJ+LIKE+pošli ďalej❤️✔️ pomôžte nám ZDIEĽANÍM nech sa nás modlí čo najviac

Ďakujeme ❤ všetkým modliacim, ktorí zapísali svoje modlitby na stránke 1 000 000 Ružencov za Slovensko. S vašou pomocou sme prekročili hranicu 200 000 modlitieb ruženca.
ďakujeme Vám▶ https://www.milionruzencovzaslovensko.sk/

ruženec

Zastávame tradičné hodnoty v súlade s učením Katolíckej Cirkvi. Hlavnou snahou Slovenského dohovoru za rodinu je šíriť Eucharistickú a mariánsku úctu. Organizujeme modlitbové akcie na národnej aj medzinárodnej úrovni, RUŽENCOVÉ A PÔSTNE reťaze, NonStop modlitby svätého RUŽENCA naživo, pravidelné ONLINE RELÁCIE so zaujímavými hosťami na rôzne duchovné témy, denné modlitby NAŽIVO S KŇAZOM – svätý ruženec, zasvätenie, modlitby za uzdravenie a oslobodenie s kňažským požehnaním, ŽIVÉ PRENOSY z pútnických miest a ADORÁCIE. Zaoberáme sa MARIÁNSKYMI ZJAVENIAMI, DUCHOVNÝM ROZLIŠOVANÍM a životopismi svätých. Prinášame denne zaujímavé ČLÁNKY a aktuality zo Slovenska aj zo sveta. ĎAKUJEME, ŽE SA S NAMI MODLÍTE, SLEDUJETE NÁS A PODPORUJETE NÁS.

Platby

Nefunguje Vám modlitba??? Možno robíte aj vy túto chybu – pozrite si aspoň 45min z videa:

Páčia sa Vám naše príspevky? Podporte nás!

Ďakujeme!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Organizujeme pre Vás:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prihlásiť sa

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek

Podporte nás!

Vďaka vašim darom a príspevkom napredujeme.

SK36 0200 0000 0043 3785 0551

Podporte nás
Podporte nás