Zastavme vraždenie nevinných detí

metódy potratu

„Som presvedčená o tom, že najväčším ohrozením mieru je dnes umelý potrat. Veď ak matka môže zabiť vlastné dieťa, čo môže zastaviť teba a mňa, aby sme sa navzájom nepozabíjali?

(Matka Tereza z Kalkaty, nositeľka Nobelovej ceny za mier)

Už tento utorok sa opäť bude v Národnej rade Slovenskej republiky hlasovať o návrhu zákona poslanca Martina Čepčeka o umelom prerušení tehotenstva.

Aj vďaka vašim príspevkom mohol Slovenský dohovor za rodinu vydať a poslať každému poslancovi Národnej rady Slovenskej republiky knihu o histórii umelých potratov – Licencia na zabíjanie aby žiaden z nich nemohol povedať, že nevedel, prečo je potrebné zabíjanie bezbranných detí zastaviť. Viac sa dozviete na webe a facebook stránke Slovenského dohovoru za rodinu.

O. Marián Kuffa – vedomý dobrovoľný potrat je brutálna vražda nevinného! Odkaz pre poslancov NRSR

Dariusz Żuk-Olszewski – Vysokoškolský pedagóg, prekladateľ a publicista – autor knihy Licencia na zabíjanie – krátke dejiny legálnych umelých potratov od Lenina po súčasnosť

O. Matúš Marcin – kňaz a skúsený exorcista rozpráva prečo je zabitie nenarodeného dieťaťa zlé; na ženu, ktorá podstúpila potrat padá kliatba – môže ísť o sužovanie zlým duchom až posadnutie, taktiež na všetkých, ktorí jej potrat radili, či zaplatili. Ako dosiahnuť odpustenie?

Páter Ján Ďačok SJ – lekár, kňaz, morálny teológ, profesor Pápežskej univerzity, V r. 2010 ho Konferencia biskupov Slovenska menovala ako zástupcu Slovenska v skupine expertov pre bioetiku pri COMECE (Komisia biskupských konferencií Európskeho spoločenstva). Z odborného lekárskeho aj teologického hľadiska vysvetlí čo to je potrat, chemický potrat, eutanázia a rodová rovnosť:

Chcete sa dozvedieť či existuje právo na potrat? Čo na to hovorí Ústava SR? Miroslav Radačovský – emeritný sudca a poslanec Európskeho parlamentuÚstava SR jasne hovorí, že potrat je vražda! Ľudský život je hodný ochrany od počatia po prirodzenú smrť!

Knihu Licencia na zabíjanie si môžete zakúpiť tu: https://somkatolik.sk/produkt/licencia-na-zabijanie/

Zastavme vraždenie nevinných detí 1

podporte nás sdzr

Gloria Polo – žena, ktorá zažila osobný súd:

Máme vôbec ešte predstavu, koľko detičiek je denne zabitých na celom svete? Už nie je možné, aby sme si predstavili rozsah tohoto obrovského zločinu. Brodíme sa v krvi týchto neviniatok a vôbec to už nepozorujeme. Je to pre nás normálne a patrí to už ku všednému životu. Keď sa niekto postaví proti potratu, je označovaný za fanatika a konzervatívca, za staromódneho a akéhosi pomäteného. A to je jeden z najväčších triumfov pre pekelné knieža satana. Ako bude postarané o náš svet, ak cenou za nevinnú krv každého jednotlivého nenarodeného je to, že je na zem vypustený nový démon? Už skoro sa náš svet zatemní čiste kvôli démonom, ktorí boli vypustení.

Celý článok Potrat očami Boha nájdete TU: https://slovenskydohovorzarodinu.sk/oznacit-potrat-za-ludske-pravo-je-nepripustne/

K téme potratov sme pre vás pripravili články na rôzne témy:

Zastavme vraždenie nevinných detí 2

Páčia sa Vám naše príspevky? Podporte nás!

Ďakujeme!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Organizujeme pre Vás:

One Response

Comments are closed.

Prihlásiť sa

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek

Podporte nás!

Vďaka vašim darom a príspevkom napredujeme.

SK36 0200 0000 0043 3785 0551

Podporte nás
Podporte nás