Podporujeme kampaň Nehanbím sa za Ježiša – sčítanie obyvateľov 2021

nehanbim sa za ježiša

?PODPORUJEME A POZÝVAME VŠETKÝCH KRESŤANOV ? ABY SA ZAPOJILI DO KAMPANE NEHANBÍM SA ZA JEŽIŠA!!!❤ POVEDZTE O TOM AJ SVOJIM ZNÁMYM ??

PRIDALI SA MNOHÉ ZNÁME OSOBNOSTI… ?PRIDAJTE SA AJ VY!!!?

V našej spoločnosti je Boh odsunutý na okraj

V našej spoločnosti je Boh čoraz viac odsúvaný na okraj. Slovensko, ktoré sa ešte pred 30 rokmi považovalo za kresťanskú krajinu, sa pomaly ale isto vydáva na cestu k sekularizmu, nasledujúc západné štáty Európy. 

Nepriatelia Božieho Syna Ježiša Krista zneužívajú moc médií, vysmievajú sa kresťanskému náboženstvu a vyvolávajú u mladej generácie pocit hanby pri hlásení sa ku kresťanstvu. 

Neboj sa a nehanbi sa!

Spomeň si ako veľmi bolo apoštolovi Petrovi ľúto, keď sa kohút po tretí krát ozval. Vtedy pochopil svoju úbohosť: bál sa ľudí a hanbil sa za Toho, ktorý za neho umrel na kríži

Ľudia vo svojom srdci veria v Ježiša Krista, ale deptaní spoločnosťou potrebujú dodať odvahu. Dodajme im ju! Ukážme im, že prihlásiť sa k Ježišovi je otázkou cti, hrdosti a odvahy. 

Podporujeme kampaň Nehanbím sa za Ježiša - sčítanie obyvateľov 2021 1

Sčítanie obyvateľov 2021

Blíži sa sčítanie obyvateľov, ktoré preverí našu vieru. Je dôležité vyznať Ježiša Krista pred svetom. On sám nám povedal: „Kto mňa vyzná pred svetom, toho ja vyznám pred mojím Otcom„, ale pán Ježiš povedal aj iné slová, ktoré sme vybrali ako heslo našej kampane: „… Ale kto mňa zaprie,…, toho aj ja zapriem pred nebeským otcom“ Mt 10,33

Naša kampaň za Ježiša

Kampaň „Nehanbím sa za Ježiša!“ môže prebudiť svedomie Slovenska a dodať ľuďom odvahu v boji so svojím strachom. Postavte sa pevne za Ježiša a pozvime ostatných kresťanov, aby odvážne vyznali svoju vieru.

Šírte odvahu a vieru

Buďte pochodňou, ktorej oheň zapáli aj vaše okolie! Stačí nosiť znamenie kríža a verejne vyznávať svoju vieru doma, na pracovisku, v spoločnosti alebo pred štátom. Napríklad aj prihlásením sa ku katolíckej Cirkvi pri sčítaní obyvateľov. Ľudia čakajú na tých čo prejavia odvahu, aby videli, že to ide a ich srdce sa zapáli.

Popis kampane, pozadie akcie a výzva:

Akciu Nehanbi sa za Ježiša! organizuje Nadácia Slovakia Christiana v roku 2021, v roku, keď sa bude opäť počas sčítania obyvateľov rozhodovať o tom, koľko kresťanov sa prihlási ku svojmu náboženstvu. Od tohto prihlásenia sa závisí aj vplyv kresťanského náboženstva v spoločnosti na ďalších 10 rokov.

Pozorujeme stále väčší tlak sekulárnej spoločnosti na kresťanov a stále väčšie ohľady, ktorými kresťania ospravedlňujú svoj strach a hanbu prihlásiť sa k Ježišovi. Pod dojmom tohto trendu a smutní z toho, že situácia sa vyvíja takýmto neblahým smerom, rozhodli sme sa zmobilizovať slovenských kresťanov, predovšetkým mládež, aby dali najavo verejne svoju vieru. 

Symbolom kampane je kľúčenka s vyobrazením kríža, ktorej nosením na verejnosti dáva majiteľ viditeľne najavo, že je kresťanom a že sa nehanbí za Ježiša. 

Aj ty sa môžeš pridať a získať kľúčenku s krížom odvahy, ktorá dá najavo celému svetu, že si kresťanom alebo kresťankou. Bez ohľadu na vek môže každý z nás hrdo nosiť znamenie kríža. 

Povedz o tejto kampani aj svojim známym, aby sme ukázali celému Slovensku, že kresťania nie sú ustrašená a zakríknutá minorita, ale mocný hlas plný odvahy, znejúci v 21. storočí. 

VIAC O TEJTO KAMPANI SA DOZVIETE NA STRÁNKACH https://nszj.sk/

TU SI MôŽETE OBJEDNAŤ AJ KĽÚČENKU NA ZNAK TOHO, ŽE SA ZA JEŽIŠA NEHANBÍTE ❤

PRI CESTÁCH SA OBJAVILI BILBOARDY S NADPISOM: „Ak chcete, aby vaše peniaze išli „nevedno-kam“, pri sčítaní ľudí, označte: „bezvyznania!“

Podporujeme kampaň Nehanbím sa za Ježiša - sčítanie obyvateľov 2021 2

Vladyka Milan Chautur reaguje:

Všetko sa dá napísať na reklamné bilbordy pri cestách, len či je všetko pravdivé a pre naozajstné dobro človeka…? „Ak chcete, aby vaše peniaze išli „nevedno-kam“, pri sčítaní ľudí, označte: „bezvyznania!“ – parafrazoval by som slová, ktoré som zazrel na bilborde, ktorým chcú akýsi demagogickí špekulanti odviesť ľudí od osobného priznania sa ku Kristovi. Lebo, ak by im naozaj išlo o zdravotníctvo, ktoré tam spomínajú, museli by si priznať, že to, čo sa právom dostane veriacim ľuďom z ich vlastných daní, je len nepatrným zlomkom z toho, čo si práve terajší špekulanti rozkradli zo štátu. Tak, ako v päťdesiatich rokoch minulého storočia komunisti zobrali majetok gréckokatolíckej cirkvi, ktorú protiprávne zrušili a rovnako, ako si ich štátna moc prisvojila majetok všetkých cirkvi i vlastníctvo súkromných osôb pri zoštátňovaní, tak rovnako si počína aj dnešný človek, ktorý odvrhol Boha a jeho zákon. Preto uveriť tým, ktorí nabádajú ľudí, aby sa označovali pri sčítaní ľudí termínom „bezvyznania“ znamená toľko, ako uveriť ateisticko-materialistickej propagande, ktorá tu už bola za socializmu. Tá sa dnes znova objavuje v rozličných ideologických obmenách a to nielen s kosákom a kladivom, či ako žena-traktoristka, alebo s guľometom v rukách, ale aj v ideológiách, ktoré si pletú mužský a ženský prvok v spoločnosti, či chcú „modifikovať“ prirodzenú ĺudskú rodinu s otcom, mamou a dieťaťom. Tento tón aktuálneho bilbordu naozaj evokuje otázku, kto sú tí ľudia, ktorí na bilbordoch si dovoľujú rozhodovať o tom, kam pôjdu peniaze daňových poplatníkov? My zostaňme v úcte a láske voči všetkým ľuďom, ale aj v opatrnosti voči tým, ktorí lžou a „podprahovo“ chcú útočiť na slobodné rozhodnutie človeka. Pre veriaceho človeka zostávajú stále platnými Ježišové slová: „Kto mňa zaprie pred ľuďmi, toho aj ja zapriem pred Otcom, ktorý je na nebesiach“. /Mt 10,33/ +Milan“SLÁVA ISUSU CHRISTU!“

Páčia sa Vám naše príspevky? Podporte nás!

Ďakujeme!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Organizujeme pre Vás:

Comments are closed.

Prihlásiť sa

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek

Podporte nás!

Vďaka vašim darom a príspevkom napredujeme.

SK36 0200 0000 0043 3785 0551

Podporte nás
Podporte nás