POĎ ŠÍRIŤ DÚHU NA ŠKOLÁCH – tichá inflitrácia LGBT komunity do škôl

Na facebookovom profile organizácie PRIDE Košice sme postrehli aktivitu s názvom Poď šíriť dúhu na školách. Nakoľko nás názov zaujal, pozreli sme sa bližšie na to, čo toto školenie obnáša. Je zamerané na študentov stredných škôl, v prípade malej účasti sa môžu zúčastniť aj študenti vysokých škôl (aktivisti LGBT totiž veľmi dobre chápu, že žiaci stredných škôl sú oveľa lepšou cieľovou skupinou na ovplyvňovanie názorov ako vysokoškoláci).

Cieľ šírenia dúhy: priniesť do škôl „teplé témy“

„Program Dúhové vzdelávanie si kladie za cieľ priniesť do škôl LGBT+ témy prostredníctvom rovesníckeho (peer) prístupu. Ten je postavený na partnerskom dialógu, príbehoch a práci s komunitou. Prostredníctvom dlhodobej práce so žiackymi a študentskými kolektívmi prinesie hlboký dopad na postoje mladých ľudí, prinesie teplé témy a bezpečnejší priestor pre tvojich spolužiakov a teba.“ Píše sa na stránkach PRIDE Košice.

Čo na účastníkov školenia čaká?

  • 11 dní školení základov dúhového aktivizmu, rozprávačstva (storytellingu), vedenia skupinových stretnutí a vzdelávacích aktivít
  • odborná pomoc a podpora
  • online mentoring
  • materiály

(Zdroj: facebook stránka PRIDE Košice)

Jednoducho účastníci dostanú všetko na to, aby dokázali čo najlepšie ovplyvniť svojich kamarátov. A to všetko úplne zadarmo! Ubytovanie, strava sú zadarmo a dokonca aj cestovné náklady je táto organizácia ochotná preplatiť. Teda počkať! Úplne zadarmo to nebude… Na oplátku bude musieť účastník zorganizovať v priebehu 9 mesiacov aspoň 3 skupinové stretnutia s triedou, spolužiakmi, či priateľmi a zapojiť sa do prípravy a realizácie kampane na scitlivenie rovesníkov.

Táto akcia je zameraná špeciálne pre Prešovský a Košický kraj! Takže rodičia stredoškolákov pozor! Ak sa vaše ratolesti budú chcieť zúčastniť besiedky, premietania filmu, či nejakého špeciálneho posedenia s kamarátmi radšej zbystrite zrak. Môžu sa dať nachytať do pasce kampane na scitlivenie rovesníkov!

Tento projekt je hradený ako inak pomocou Nórskych fondov.

Gender ideológiu treba rázne odmietnuť

Na Slovensku sa v prvom rade vďaka Bohu, aktivitám Slovenského dohovoru za rodinu a o. Marošovi Kuffovi, s ktorým sme organizovali prednášky o gender ideológii 4 kalendárne roky po celom Slovensku a vďaka vám, všetkým ľuďom, ktorí ste každý piatok celé tie roky pochodovali vo svojich mestách za odmietnutie Istanbulského dohovoru, podarilo doviesť túto bitku do úspešného konca. Istanbulský dohovor bol odmietnutý. Vojna však naďalej pokračuje a gender ideológia útočí na nás zo všetkých strán. Najlepšou cieľovou skupinou sú deti a mladiství. Preto je pretláčaná najmä skrze médiá – filmy, rozprávky, reklamy, celebrity či svetové značky. Skúšajú to však rôznymi spôsobmi. Keď sa im nedarí dostať sa priamo do škôl v takom rozsahu ako by chceli, jednou z najnovších aktivít je „rovesnícky prístup“. Musíme byť ostražití a razantne odmietať genderizmus.

Genderizmus je v značnej miere ideológiou, ideológiou iracionálnou, ktorá neberie do úvahy zásady logiky a ničí racionálnosť, ničí rozum. A keď ničí rozum, do popredia sa dostávajú vášne, sexuálna žiadostivosť.“ (Prof. Dariusz Oko)

Vybrané

podporte nás sdzr

Páčia sa Vám naše príspevky? Podporte nás!

Ďakujeme!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Organizujeme pre Vás:

One Response

  1. Keď začína útok na našu mládež, chcú im vštepiť do hlavy AGENDU LGBT, musíme zahájiť protiútok a vysvetľovať mládeži aká je to zhubná, chorá ideológia.
    Pamätám si kampaň pre Ježiša, ktorú viedol Braňo Škrípe k so svojimi priateľmi. Podobnou formou by to mohlo prebiehať. Problém však je ten, že nedovolia zhromažďovať ľudí. Škoda, že sa to neorganizovalo cez prázdniny.

Comments are closed.

Prihlásiť sa

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek

Podporte nás!

Vďaka vašim darom a príspevkom napredujeme.

SK36 0200 0000 0043 3785 0551

Podporte nás
Podporte nás