Očkovanie nie je jediná možnosť. Určite!

Očkovanie je jediná možnosť? Určite NIE!

Veď sú aj iné metódy.

Tých možností je dokonca viac. Ale je potrebné sledovať zahraničné zdroje, odborné články, ale aj vyhlásenia Európskej liekovej agentúry, či iných autorít. Veľa času na zozbieranie informácií, ktorý mnohí z nás nemáme.

My sme preto viac ako rok a pol pre vás zhromažďovali informácie, výskumy a články z rôznych zdrojov vo svete. Prinášame vám ich z oficiálnych zdrojov, všetky linky sú priamo na zdrojové články, či výskumy. Aby ste mali naozaj ucelený prehľad, je potrebné otvoriť linky na články a prieskumy, na ktoré odkazujeme v článku.

Bez zľahčovania choroby Covid19 môžeme ale povedať, že sú aj iné možnosti liečby, ale hlavne prevencie. O prevencii u nás na Slovensku takmer nikto nevraví. A práve správny životný štýl, strava a pre nás určite aj život v milosti posväcujúcej a pod ochranou Panny Márie je to, čo určite pomôže.

Vakcíny

Použitie vakcín sa v Európskej únii začalo koncom decembra 2020. Na Slovensku v podstate taktiež. Vakcíny, ktoré sa v roku 2021 na Slovensku aj v Európskej únii používali na očkovanie proti Covid19 sú neprípustné z etických a morálnych dôvodov. Vyvážené stanovisko k použitiu vakcín uviedla už v decembri 2020 česká biskupská konferencia. Stanovisko si môžete pozrieť aj na tomto linku.

História vývoja vakcín (aj o tom, kedy a ako boli použité časti potratených detí) je spísaná (v anglickom jazyku) na tomto linku. Ak chcete preklad, stačí skopírovať text do prekladača napríklad na https://translate.google.com/

Spomínaná história je tu: https://www.historyofvaccines.org/content/articles/human-cell-strains-vaccine-development

Vieme sa na Slovensku dostať k Morálne nezávadným vakcínam?

Viacero kardinálov sa po celom svete vyjadrilo a žiadalo, aby boli dostupné aj iné vakcíny. Volanie po vakcínach, ktoré nemajú negatívnu morálnu, či etickú stopu nebolo márne.

Charlotte Lozier Institute, ktorý sídli v Arlingtone v Spojených štátoch publikoval prehľad vakcín a to, akou metódou boli vyrobené a testované. Text je v angličtine, ale prehľad je spravený jednoducho. Zelený štvorček znamená OK z morálno-etického pohľadu, červený trojuholník znamená riziko, že boli spravené testy, alebo vývoj na bunkových líniách, alebo bunkových tkanivách. Tak si môžete ľahko nájsť vakcínu, ktorú si chcete „preklepnúť“.

Negatívnou správou je, že sme nanašli žiadnu vakcínu, ktorá sa aplikuje na Slovensku, alebo je objednaná, ktorá by nemala žiadnu stopu. Je viacero vakcín, ktoré sú OK, ale nie su na Slovenskú schválené.

Vakcína od spoločnosti Sinopharm z Číny, ktorá je vyrobená na spôsob malej dávky neaktívneho vírusu, je podľa CHL Institute vyrobená morálno-eticky čisto. Dokonca najnovšie štúdie píšu, že má silný záber na najnovšiu mutáciu Covide-19 omikron. Na Slovensku sa k nej ale nedostaneme.

Nóta o morálnosti použitia niektorých vakcín proti COVID-19

Áno, k morálnosti, výhrade vo svedomí a použitiu vakcín vydala Kongregácia pre náuku viery nótu, ktorú si môžete prečítať na stránkach Konferencie biskupov Slovenska. Z jej časti vyberáme:

„Zároveň sa javí ako evidentné praktickému úsudku, že vakcinácia nie je, spravidla, morálnou povinnosťou, a preto musí byť dobrovoľná.“

Vakcíny majú ďaleko nižšiu účinnosť ako sa medializovalo

92 – 96 %. Také boli prvé informácie o účinnosti vakcín na Covid19. S postupom času sa ich účinnosť ale rapídne znížila. S nástupom variantu Delta (to ešte nepíšeme o variante omicron) sa táto účinnosť ešte viac znížila.

26. novembra 2021 publikoval žurnál L.A. Times štúdiu z science.org, podľa ktorej je v priebehu 6 mesiacov účinnosť ďaleko od deklarovaných percent. Podľa štúdie klesla z marca 2021 do septembra 2021.

Vakcína Moderna, ktorá mala v marci efektivitu 89 %, mala v septembri účinnosť 58%.

Vakcína od spoločností Pfizer a BionTECH klesla z 87% na 45 % a vakcína Johnson and Johnson dokonca z 86 % na iba 13 %.

Štúdiu si pozrite tu:

Los Angeles Times

Science.org

Očkovanie nie je jediná možnosť. Určite! 1


Prehľad vo vakcínach už asi nemá nik. Niektoré zdroje sa snažia popísať ich rozdelenie. Tu je jeden z ľahších prehľadov.

Iná možnosť ako vakcíny

Vakcína je sloboda a podobne. To sú slogany posledných mesiacov. Ale je to naozaj tak? Ja iba vakcína slobodou? Neexistujú žiadne ďalšie možnosti?

Aj v tejto téme sa urobili pokroky. Už v lete vydala Európska únia stanovisko, v ktorom jasne pomenovala aj iné možnosti liečby. Je niekoľko druhov liekov, ktoré je možné použiť. Článok v slovenskom jazyku je oficiálne prístupný na stránke Európskej komisie.

Európska únia schválila používanie 5 liekov na liečbu Covid19. Je teda viac ako zrejmé, že iná možnosť ako vakcína pre liečbu existuje.

A keďže správy sa prekrývajú a tie včerajšie už nie sú vôbec zaujímavé, uchovali sme pre vás jednu, kde lekárka hovorí o tom ako pomáha pacientom liekmi. Lieči ivermektínom a má výborné výsledky. Reportáž dokonca odvysielala slovenská spravodajská televízia. Pozrite si aj rozhovor s hlavným odborníkom ministerstva zdravotníctva pre anesteziológiu a intenzívnu medicínu docentom Jozefom Firmentom (od 12-tej minúty). Tento rozhovor zaznel už 17.2.2021. Je teda viac než otázne, prečo sa táto informácia, od odborníka, nepoužila v stratégii boja proti Covid19. V tom čase už bol ivermektín na Slovensku schválený (podľa slov Jozefa Firmenta). Ale ako vieme, negatívna kampaň z najvyšších vládnych miest proti tomuto lieku trvá dodnes.

A niečo o Ivermektíne

Tí, ktorí silno kričia proti používaniu liekov ako Ivermektín asi nevedia, že za vynájdenie tohto a ďalších liekov dostali jeho tvorcovia Nobelovu cenu. Dostal ju William C. Cambell a Satošimo Ómura v roku 2015!

A o Ivermektíne si prečítajte v tomto článku.

Čo je na svete smrteľné? A ako je na tom Corona Covid19?

Na stránke wordometer.info sú štatistiky prípadov ochorenia Covid19. Podľa údajov zo stránky sú údaje zbierané z 222 krajín a oblastí. Údaje sú zbierané a kumulované od januára 2020, kedy začali zaznamenávať prvé prípady úmrtia na tento vírus. K 29. 12.2021 bolo nakazených 284.249.094 ľudí. Z toho smrťou sa skončilo 5.436.042 prípadov, čo je 1,91 % úmrtnosť.

Táto stránka ale zhromažďuje aj iné štatistiky – pozrime sa na niektoré „najčastejšie“ príčiny úmrtí. POZOR! Tu ale budeme udávať počty za rok. V prípade Corona Covid19 je to za dva roky spolu.

Umelé potraty42.436.340
Rakovina8.165.770
Smrť detí pod 5 rokov7.557.420
Smrť spôsobená fajčením4.970.340
Smrť spôsobená alkoholom2.486.740
Smrť pri autonehodách1.342.151
Sebevražda1.066.195

Čo nám tieto štatistiky hovoria? V prvom rade je väčšina z nich spôsobená nejakým dlhodobým pôsobením, alebo správaním. Výnimkou sú samozrejme umelé potraty, kde je ročne zabíjaných desiatky milióny nevinných detí bez udania dôvodu. Toto je tá najväčšia tragédia dnešnej populácie. Nie je žiadne ospravedlnenie pre takéto konanie.

Ale keď sa pozrieme, vidíme, že je mnoho rôznych iných príčin, ktoré spôsobujú ročne veľa úmrtí.

A aby sme boli presní, áno, Corona nás zastihla nepripravených a je rýchla. Ale je potrebné takéto teatrálne konanie po celom svete?

Je potrebné zatváranie kostolov? Znemožnenie slúženia svätých omší a pristupovania k eucharistii?

Na záver ešte uvedieme, že práve podľa vyššie spomenutých štatistík zomiera na chrípku ročne od 290.000 – 650.000 ľudí. Keď vieme, že 5,4 milióna obetí na Covid19 je za dva roky, tak je to štvrtina obetí. A nik kvôli tomu nezatvára kostoly.

Záver

Corona Covid19 nás zastihla nepripravených. Tak ako vládnych predstaviteľov všetkých krajín. Ale po dvoch rokoch sú výsledky ako aj možnosti v krajinách po celom svete rôzne. Vidíme však, že možnosť mať otvorené chrámy a pristupovať k sviatostiam je vo väčšine krajín.

Slovensko je na tom v Corona Covid štatistikách zle.

Spomeňme si ale na prípad Trnavskej novény, kedy práve modlitba, pôst a pokánie zachránili mesto pred vpádom tureckých vojsk a ukončili mor v meste.

Nie je čas na to, aby sme podobne ako v PoľskuRakúsku padli na kolená a prosili o požehnanie, ochranu a záchranu?

Páčia sa Vám naše príspevky? Podporte nás!

Ďakujeme!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Organizujeme pre Vás:

One Response

  1. Krásny spôsob úcty k svätým menám,pretože je to zároveň exorcizmus,pre nás, bojujúcu Cirkev,taký potrebný…

Comments are closed.

Prihlásiť sa

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek

Podporte nás!

Vďaka vašim darom a príspevkom napredujeme.

SK36 0200 0000 0043 3785 0551

Podporte nás
Podporte nás