Kto je otec Marián Kuffa?

Boli ste v Žakovciach???? Pedofili, lesby, homosexuali, recidivisti, vrahovia, ľudia ktorých spoločnosť odkopla…. tí čo nemajú ani cent, o takýchto sa stará otec Maroš Kuffa!!!!
Otec Maroš Kuffa:
„Diagnóza bezdomovca je človek chorý na lásku, nevedel lásku prijať, lásku dať. My ho učíme dávať a čo dávať? Dávať lásku.. Nepracujem len pre seba, pracujem a dávam sa pre druhých…“

V Žakovciach našlo prístrešok asi 300 bezdomovcov, na Slovensku je asi 3000 ľudí bez domova ( údaj asi z pred 3 rokov). Stačili by 10 farárov ako otec Maroš Kuffa a na Slovensku nie je ľudí bez domova.


Realita života: Marián Kuffa a jeho dielo:

Svedectvá:

14.1.2020 som navštívil Žakovce, mimoriadne zariadenie, ktoré nemá obdobu. Volá sa Inštitút Krista Veľkňaza. Tých 256 núdznych sú vlastne bývalí väzni, bezdomovci, alkoholici, narkomani, postihnutí, siroty, týrané ženy, matky s deťmi, lesby, prostitútky, deti z rozvrátených rodín a ústavov, starí i chorí. Tí čo vo svojom živote pochybili alebo iba „nemali šťastie“. Vlastne už nemali nič. A predsa dostali ešte šancu tu v Žakovciach. A nie len šancu, dostali domov, dostali prácu, vieru a lásku. Dnes som si podával ruky aj s ľuďmi ktorí zabili. Bol to zvláštny pocit, hlavne pre mňa. Toľko osudov ľudí a žijú pod jednou strechou, bez psychiatrov, liekov a ešte sú milý a vľúdny. A vy uvažujete nad tým ako je to možné? Jediná „terapia“ ktorá sa tu používa je svätá omša, modlitba ruženca, práca a láska. Ak by som mal zhrnúť čo som dnes videl do jedného slova, tak som videl „ZÁZRAK“. ( Palo Hoza Revúca)

Farár Marian Kuffa je človek, ktorý obetoval celý svoj život farnosti v Žakovciach . Z ničoho vybudoval za pomoci ľudí , ktorý nemajú strechu nad hlavou ,ktorých spoločnosť neprijala za ich predošlé činy za ktoré sa ocitli na samom dne . On ich miluje ako hriešnikov ,učí ich zaradiť sa do spoločnosti ,pracovať a milovať bližného svojho .
Asi pred dvoma rokmi ma otec Kuffa prijal aj s manželom na jeho farnosti . Bola som v nemom údive , aký rešpekt týto ľudia majú pred týmto človekom . Čo všetko spoločne vybudovali a budujú . Akú vieru v niesol do ich sŕdc tento kňaz z tak malej farnosti . Hlása božie slovo tak ako je písané !!!!
Ďakujem pánu Bohu za tohoto kňaza ,modlime sa za jeho zdravie . ???? (Janka Ladická Piešťany)

Otec Maroš Kuffa – fotogaléria:

Páčia sa Vám naše príspevky? Podporte nás!

[simpay id="9867"]
[simpay id="9877"]
[simpay id="9880"]
[simpay id="9882"]
[simpay id="9893"]
[simpay id="9896"]

Ďakujeme!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Organizujeme pre Vás:

Comments are closed.

Prihlásiť sa

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek

Podporte nás!

Vďaka vašim darom a príspevkom napredujeme.

SK36 0200 0000 0043 3785 0551

Podporte nás
Podporte nás