Absolut má nový LGBT spot. Odkazuje: chceme meniť vaše postoje postavené na nezmyselných predsudkoch!!!

?? Ak nám chcete pomôcť a podporiť nás jednorázovým finančným príspevkom môžete tak urobiť tu ▶️: podporte nás Ďakujeme ? za každý príspevok. Prosíme modlite sa za nás??❤

Výrobca alkoholických nápojov Absolut spustil novú reklamnú kampaň. Tentokrát v nej vystupujú homosexuálne páry LGBT s účelom zmeny názorov ľudí na Slovensku. Manažérka firmy už v minulosti skonštatovala, že sila ich značky im dáva moc ovplyvňovať.

Kontroverzná švédska spoločnosť Absolut opäť prichádza s kampaňou, ktorou sa viac ako na predaj svojho alkoholického produktu sústredí na zmenu hodnotových postojov – prevažne konzervatívnych – Slovákov.

Jej nový spot však tentokrát nekoketuje s rasovou otázkou, ale s otázkou sexuality. Vystupujú v ňom totiž aj viaceré LGBT páry a zábery sú doplnené prehláseniami o tom, že „láska je tolerantná“ alebo že sa „teší z pravdy a rozmanitosti“.

„Veríme, že sa nám podarí otvoriť túto tému a zmeniť postoje väčšiny, ktoré sú často postavené na nezmyselných predsudkoch. Akceptácia, otvorenosť, rovnosť či sloboda sú hodnoty, ktoré chceme touto kampaňou priniesť na Slovensko,“ povedala Veronika Lisová, manažérka značky.

„Preto vyzývame Slovákov, aby sa vykašľali na predsudky, pretože každý z nás má právo ľúbiť toho, koho chce,“ hlása v novej reklame z dielne agentúry Jandl, ktorá by mala bežať aj v TV, značka Absolut.

Pripomeňme, že firma v minulosti priniesla kampaň na podporu multikulturalizmu, v ktorej za pomoci černošky žijúcej na Slovensku oblečenej v tunajšom ľudovom kroji presviedčala verejnosť, že „Slovensko žije všetkými farbami“.

Šéfka marketingu spoločnosti Katarína Hozáková pred niečo vyše rokom uviedla, že Slovensko patrí medzi „najviac xenofóbne krajiny v EÚ“ a nechala sa počuť, že sila ich značky im „dáva moc ovplyvňovať,“ čo vraj vníma ako „veľkú zodpovednosť“.

Prevzaté z: https://dennikslovensko.sk/70565/absolut-ma-novy-lgbt-spot-chceme-menit-vase-postoje-postavene-na-nezmyselnych-predsudkoch-odkazuje/

Absolut má nový LGBT spot. Odkazuje: chceme meniť vaše postoje postavené na nezmyselných predsudkoch!!! 1

Páčia sa Vám naše príspevky? Podporte nás!

Ďakujeme!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Organizujeme pre Vás:

Comments are closed.

Prihlásiť sa

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek

Podporte nás!

Vďaka vašim darom a príspevkom napredujeme.

SK36 0200 0000 0043 3785 0551

Podporte nás
Podporte nás