Modlitby ruženca: Vaše správy, svedectvá k ružencovým reťaziam

Nakoľko nám začali chodiť svedectvá, ďakovné správy po 12 hodinových a 24 hodinových ružencových maratónoch, tak na vaše povzbudenie ich sem prikladáme. Prípadne ak máte Vaše osobné skúsenosti kľudne nám ich napíšte radi ich od publikujeme.:

Jozef Veľké Kostoľany

ak sa to sem nehodí, kľudne to vymažte…
PBJK!!! Ahojte, ďakujem od srdca všetkým čo sa zúčastnili a sledovali 24 hod Ruženec za Slovensko❤️❤️
Celý život som premárnil tým, že ja ja ja ja sám. Teraz som si robil pôsty a modlil som sa: Pane tu máš ruky, tu máš telo pošli mi ľudí ak je to Bohumilá akcia ja to urobím, ALE nechcem o ničom rozhodovať, ty si to riaď a ja budem LEN robiť najlepšie ako viem
A TAK SA AJ STALO!!!! Začali mi sami volať ľudia že prídu pomôcť, že sa chcú zapojiť,…
ALELUJA ALELUJA
nemal som únavu ani keď som nespal..
a paradox je ten, že prví pomocníci boli, tí čo ešte pred rokom pľuli na cirkev, nechodia do kostola, ale Boh si ich už vedie. Tí dokonca aj založili tradíciu modlitby v Hájičku…
„Skutočne Boh nehľadá svätých, ale ochotných ? „
ALE nikomu nič nezazlievam, keby mne pred piatimi rokmi niekto povedal, že budem robiť ružencové reťaze, tak mu poviem, že nech sa ide liečiť!!!
▶️ Veď ja chodím v nedeľu do kostola, sem tam sa pomodlím, sem tam spoveď  a ruženec – och to nie…nie, to nie je moja cesta, ved ja som dobrý… piatok dobrá rybka, syrček aby som mal pôst… veď ja žijem ako katolík..
je úžasné, že ľudia sa modlili za túto akciu, dávali slúžiť omše za túto akciu… a nikto im to nepovedal…
?!!!A pravdepodobne by táto akcia nebola keby nebolo tej ich „pandémie“ a takmer na isto by sa v mojej rodine neudialo to, že sa budeme každý deň modliť ruženec, korunku, anjel,… deti sa to naučili samé len počúvaním, takže u mňa požehnaná korona…
Taktiež mám kamaráta Petra – jeho choroba je jeho požehnaním, celú dobu stál pri mne a pomáhal koľko vládal, na to že mal pred dvoma rokmi umrieť…
Stále mu hovorím, že od Boha dostal najkrajší dar – „Túto chorobu“, obrátil ho a urobil svojím nástrojom ALELUJA ( už to aj sám Peter takto rozpráva 🙂
a ešte dve veci:
1, „Nie je dôležité kedy, ale v akom stave!!!“
2, ak sa niekto bojí choroby tak potom nech nezabúda „…príď kráľovstvo tvoje…“
Dnešný celodenný pôst a modlitby bude za VÁS za tých ktorí ste sa zúčastnili, za tých ktorí sa modlili, za „OCHOTNÝCH“
Prajem Vám z HÁJIĆKA požehnaný deň, prajem Vám otvorené srdce pre každého, posielam Vám radosť zo života, lebo Boh koná veľké veci…
Toľko rokov som chodil slepý, hluchý, och och och neviem koľko tu budem, ale budem Boha prosiť, že tu má oddané ruky len nech ON snimi robí ? ?
?Tak sa pripravujte, možno tu bude onedlho bude 48 hodinová reťaz Sv. Ruženca ?????
Pochválený buď Ježiš Kristus!!!

vďační Vargovci:

Otec Matúš, dovoľte,aby sme sa i my poďakovali za Vaše modlitby a požehnanie, pri ktorých sme dnes pred obedom boli všetci traja prítomní…bol to veľmi silný a požehnaný čas..v tomto ťažkom období cez tieto Vaše modlitby prišla nielen duchovná pomoc,ale akoby aj znovuzrodenie..aspoň ja som to tak vnímala…naozaj úprimná vďaka za všetky slová a modlitby, ktoré sme mohli pri Vás odriekať… mne to veľmi pomohlo… asi mám tiež v sebe viac úzkosti, obáv,strachu a smútku,než si možno dokážem sama priznať,keďže sa to snažím stále potláčať..ono nepridávajú mi aj potrebné kontroly, ktoré nemôžem odložiť a to nemocničné prostredie je dosť smutné, veď to poznáte aj Vy…chvála Pánovi za týchto 24hodin modlitieb ruženca,dali mi do srdca pokoj a novú nádej, také pohladenie…tak o.Matúš, ešte raz úprimná vďaka…naozaj sa mi po vašich modlitbách a požehnaní uľavilo ?..bolo by úžasné,keby ste tieto modlitby zriekania, exorc. sv.Michala,obnovenie krst.sľubov a všetko čo bolo dnes ? mohli pre nás Vaše ovečky robiť online častejšie,tak ako keď sa na fb modlite ruženec,to je tiež úžasné…??a ako sa máte Vy?.. myslíme na Vás o.Matúš v modlitbách a odovzdávame Panne Márii ?.. buďte požehnaný a Božou Matkou chránený… Vaši vďační Vargovci ???

Neváhajte sa pridať k nám: klikni tu a nájdeš aktuálne Ružencové modlitebné akcie: Ruženec za Slovensko, rodiny a deti

svedectvo z Rimavskej Soboty….

Požehnaný deň otec Matúš. Na stokrát Vám ďakujeme za modlitby ktoré boli pre nás silou a mocou oslobodenia, uzdravenia a požehnania. Ďakujeme aj za odprosenie za naše Slovensko. Radi sme Vás počuli. Prajeme a vyprosujeme veľke požehnanie od Pána Ježisa a Panne Marie. Pozdravujú veriaci z Rimavskej Soboty aj pan dekan

svedectvo z Hlohovca…

Pan Boh zaplať za modlitby i exorcizmus. Kľačali sme spolu cela rodina a napĺňala nás veľká radosť. Ďakujeme Panovi za teba a tvoju službu.

svedectvo zo Sniny

Pozdravujem Vás o. MATÚŠ, ďakujem za dnešnú noc, ktorou ste ma na hodinu preniesli do Klokočova, ďakujem Pánu Bohu aj našej predrahej Bohorodičke a všetkým svätým za to že ste sa nám vrátil a že nás svojimi modlitbami prevádzate cez hlbokú priepasť, spolu to ľahšie zvládneme a dúfam, že skoro príde čas, kedy sa stretneme spolu všetci zas v Klokočove???

Drahý otec Matúš, chcem Vám vysloviť vďaky za Vaše úžasné modlitby, od modlitby Zriekania sa, až po požehnanie relikvia i, ktorými ste vo veľkej miere prispeli k nádhernej modlitbovej akcii pre celé Slovensko… ďakujem za tento posvätný čas, strávený v modlitbách.. nech Vás stále žehná Otec i Syn i Duch svätý a Matička Božia nech Vás i Vašu rodinu ochraňuje.. prosím, neustávajme v modlitbách ???….

Jozefina Veľké Kostoľany:

Mňa tiež najviac zasiahlo odprosovanie a zriekanie s o. Matúšom z Klokočova. Vypočula som si to večer po akcii. Veľmi doporučujem zo záznamu, ak ste nestihli včera. Je to veľké požehnanie, keď nemôžu cestovať evanjelizátori. Veľmi mi to chyba. Boh si používa ludi, ktorým vloží túzbu do srdca, aby konal zázraky – vždy ma to znova fascinuje, aký je kreatívny ? vďaka za svedectva, ktoré nás budujú a premieňajú.

Jozefina Veľké Kostoľany:

V čase zatvorených kostolov sa veriaci nemôžu osobne stretať a modliť. Veľmi nám to chyba. Zapojila som sa do modlitebnej reťaze v Hájicku. Verím tomu, ze tieto modlitby máju veľkú duchovnu silu.
Jarmilu poznám už dlho. Poslala mi povzbudivú spravu po tej modlitbe v Hájičku. Pan ma viedol, aby som ju pozvala do nasej malej skupinky Modlitieb matiek (online). Súhlasila a pridala sa k nám. Tiež cítila potrebu dobiť baterky. Bože vďaka za tuto sestru, ktorá je veľkým obohatením pre našu skupinku.
Nedávno mi zomrela mama a Jarmila viedla modlitby za zosnulú, a spoločne sme sa všetky modlili. Som im za to veľmi vďačná. Verím, ze mama je pri Pánovi. Vďaka modlitebnej reťazi v Hájicku sa rozrástla naše modlitebná skupinka. Naš Pan vie, kedy a prečo nás pozýva do nových veci – otvára nove možnosti. Modlime sa spoločne aj za iných ludi, ktorí potrebujú modlitby a je ich stále viac. Boh vypočuje naše modlitby, hoci niekedy iným spôsobom ako si myslime. 

Neváhajte sa pridať k nám: klikni tu a nájdeš aktuálne Ružencové modlitebné akcie: Ruženec za Slovensko, rodiny a deti

Tu nájdete živé svedectvá, že modlitby zmenili životy ľuďom:

Nefunguje Vám modlitba??? Možno robíte aj vy túto chybu – pozrite si aspoň 45min z videa:

Páčia sa Vám naše príspevky? Podporte nás!

Ďakujeme!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Organizujeme pre Vás:

Comments are closed.

Prihlásiť sa

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek

Podporte nás!

Vďaka vašim darom a príspevkom napredujeme.

SK36 0200 0000 0043 3785 0551

Podporte nás
Podporte nás