13.1. FATIMSKÝ DEŇ 24 hodinový ruženec za Slovensko z LITMANOVEJ s názvom „Božia návšteva je už blízko a preto hľadajte Lásku“


Slovenský Dohovor Za Rodinu Vás pozýva na FATIMSKÝ DEŇ – 24 hodinový ruženec za Slovensko z LITMANOVEJ s názvom „Božia návšteva je už blízko a preto hľadajte Lásku“.


Moje drahé deti, oči máte zakalené hriechom. Som smutná z toho, že Satan má už mnohé roky svet v rukách.“
(Panna Mária Litmanová v r. 1991)


Program:

doplníme čoskoro


Sledovať a modliť sa naživo môžete na sociálnych sieťach:

Youtube: Slovenský dohovor za rodinu Som Katolík
Facabooku: Slovenský dohovor za rodinu Som Katolík
a sledujte www.slovenskydohovorzarodinu.sk

Pridajte sa k nám ❤️

vysielanie TU:

Živý-prenos bude v okne nižšie klikni TU: ⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇

▶️▶️ Podujatie „24 hod. Ruženec za Slovensko je organizované a hradené z dobrovoľných príspevkov darcov.
AK CHCETE PRISPIEŤ, môžete tak urobiť na: Podporte nás


▶▶▶▶ Úmysly modlitieb – celý 24 hodinový ruženec je obetovaný za odprosenie a odčinenie urážok Božského Srdca Ježišovho a Nepoškvrneného Srdca Panny Márie, na úmysly Panny Márie, za obrátenie hriešnikov a za skoré víťazstvo Nepoškvrneného Srdca Panny Márie.

  • každý piaty desiatok sv. ruženca sa budeme modliť už tradične za úmysly modliacich (v súlade s Božím zámerom), ktoré píšu do komentárov počas online prenosu.

LITMANOVÁ: VYJADRENIA IVETKY KORČÁKOVEJ K POSOLSTVÁM

13.1. FATIMSKÝ DEŇ 24 hodinový ruženec za Slovensko z LITMANOVEJ s názvom "Božia návšteva je už blízko a preto hľadajte Lásku" 1


„Príde niečo, čo svet ešte nezažil, a ani nezažije nikdy potom, pretože my potrebujeme očistu. Panna Mária prichádza a zjavuje sa a dáva ti posolstvá, ale teba to nezaujíma. A potom príde a plače. Plače krv, ale teba sa to netýka. Čo myslíš, čo iné ťa preberie? Všetko to, čo príde, Boh dopustí iba z lásky, pretože ty nie si schopný sa obrátiť vtedy, keď ťa Boh o to prosí…! A očistenie znamená, že nebudú existovať vlažní. Buď som pre Boha, alebo proti Bohu. Neexistuje nič medzi tým. Buď – alebo. To je očistenie. A v tomto období zomrú mnohí zlí a mnohí dobrí. A nehovorím to preto, aby si sa bál! Ale preto, aby si, keď ten čas príde, zachoval pokoj. A Ona to hovorí len preto, lebo vidí, čo prichádza. Viem, že klamstvo, ktoré príde na tento svet, bude také veľké, že otrasie najsilnejšími. Najsilnejšími! Bude to klamstvo, ktoré tento svet ešte nezažil. Pretože Cirkev sa potrebuje očistiť. Rozumieš? Ale keď ostaneš pri svojej Mame, vtedy ťa to klamstvo nemôže strhnúť. Budú mnohí tí, ktorí toto klamstvo budú nasledovať.“ (Ivetka k pútnikom, Litmanová 4. 11. 1995)

„My nemusíme toho veľa počuť o budúcnosti. Ale vieme, že tie časy budú až také ťažké, že tí, ktorí sa nemodlili, nebudú už mať síl sa modliť. A keď sa nemodlím, tak nemám nádej. A keď som bez nádeje, tak som zúfalý človek.“ (príhovor Ivetky k pútnikom 6. 1. 1996 v Litmanovej) „Panna Mária nám hovorí: ‚Doba, v ktorej žijete, je veľmi vážna.‘ A myslím, že to každý z nás viac či menej môže vo svojom vnútri cítiť. Môže cítiť taký vnútorný boj, a je možné v tých najmenších situáciách povedať áno, alebo nie. Pôsobenie zla je naozaj silné! Ale Boh na druhej strane nám, prirodzene, chce dať mnoho milostí. A tým, že sa to tak veľmi stupňuje, my naozaj žijeme na nejakom prelome a v čase, ktorý je veľmi rozhodujúci.“ (Ivetka v Litmanovej 7. júna 1997) „A prosím, modlite sa za to, aby sme sa tu mohli počuť na budúci mesiac, a tiež v ťažkých časoch. Ďakujem vám!“ (Ivetka, Litmanová 6. 1. 1995)

„My ľudia máme strach pred tým, čo príde… A predsa, človek aj cíti, že niečo také musí prísť… Táto doba je veľmi vážna. Naozaj vážna. Nepotrebujem hovoriť viac, aby vás to obrátilo. Keď ľudí kedysi neobrátilo to, že vstávali z mŕtvych, že videli rozmnoženie chleba, uzdravenie malomocných, tak vám nepomôžem k obráteniu, keď začnem hovoriť o tom, čo všetko má prísť. Pretože obrátenie zo strachu trvá vždy krátko. Človek sa skutočne obráti, keď sa obráti na lásku.“ (Ivetka pre M ROSU, 11/97) „Vnútorný pokoj… To, čo nám berie náš pokoj – je vždy hriech… že sme dovolili, aby láska bola zranená… nič na svete nie je hodné toho, aby ti zobralo pokoj… prvý plod pravej modlitby je vždy pokoj… Každý akt našej pokory Boh odmení svojím pokojom. Ja aspoň vždy potom, keď som padla, alebo keď sa stalo niečo, čo som nechcela, aby sa stalo, keď som znovu pozrela na Boha, tak som musela vstať a ísť ďalej. Potom som vždy cítila veľmi hlboký pokoj… Pokoj je príliš vzácna vec na to, aby sme ho napájali na niečo vonkajšie. Pokoj nie je závislý od ničoho. Ten sa týka mojej najhlbšej túžby… pokiaľ mám túžbu po Bohu… potom Boh bude viesť moje vonkajšie kroky. Je to dôvernosť medzi mnou a Ním.

Vidíme, že je veľa zla vo svete. Ale cítime, že ešte predsa niečo musí prísť. Príde čas, keď sa bude musieť každý rozhodnúť, či pôjdem s Bohom, alebo proti Nemu… A k tomuto bodu musí prísť v celom ľudstve. Keď k niečomu takému príde, bude to aj preto, že človek bude nútený sa rozhodnúť. Ale bude to len z čistého milosrdenstva. Vtedy vybuchne všetko to, čo možno doteraz skrývame. Nechcem povedať, že to bude horšie. Bude to také, že si to neviem predstaviť. Nebude to ľahké, ale každý, kto sa bude modliť, kto začne teraz, kto sa ako dieťa skryje u Márie, ten prežije. Tých, ktorí budú veľmi blízko Márie, to len znovu očistí. Viac a viac. Preto tá doba bude mať svätých, akí ešte nikdy neboli.“ (Ivetka, Litmanová 6. decembra 1997) Katka a Ivetka začali navštevovať Strednú zdravotnú školu v Prešove. Katka štúdium dokončila. Ivetka po poslednom zjavení v r. 1995 odišla do rehoľného spoločenstva, ktoré je zamerané na prípravu a pôsobenie misionárov a misionárok najmä pre Rusko. Mária v Litmanovej nabáda výhradne k láske, pokoju, zmiereniu a k vnútornému duchovnému prerodu.

Pri osobnom stretnutí, zvlášť s vizionárkou Ivetkou priam šokovalo, že toto dievča, fyzicky iba dospievajúce, sa vo veciach duchovného poslania človeka dokázalo vyjadrovať vetami, ktoré by ťažko vyhľadávala aj inteligentná a vzdelaná dospelá žena. Pri zjaveniach nebol zistený žiaden podvod.
Katka: „Panna Mária mi povedala, že môj život bude ťažký a že budem prinášať veľké obete, ale že Ona ma nikdy neopustí a bude mi pri všetkom pomáhať. Tak to určil Boh. A ja Ju naozaj cítim.“

Pridajte sa k nepretržitému pôstu za Slovensko, klikni TU: pôst za Slovensko

▶️▶️ Naša práca je závislá od milodarov, ďakujeme za každú podporu, alebo modlitbu: Podporte nás

Nezabúdajme na obrovskú silu modlitby!!! klikni TU: Sila modlitby

❤️❤️Ďakujeme, že nás sledujete!! ZDIEĽAJ+LIKE+pošli ďalej❤️✔️ pomôžte nám ZDIEĽANÍM nech sa nás modlí čo najviac

Ďakujeme ❤ všetkým modliacim, ktorí zapísali svoje modlitby na stránke 1 000 000 Ružencov za Slovensko. S vašou pomocou sme prekročili hranicu 200 000 modlitieb ruženca.
ďakujeme Vám▶ https://www.milionruzencovzaslovensko.sk/

ruženec

Zastávame tradičné hodnoty v súlade s učením Katolíckej Cirkvi. Hlavnou snahou Slovenského dohovoru za rodinu je šíriť Eucharistickú a mariánsku úctu. Organizujeme modlitbové akcie na národnej aj medzinárodnej úrovni, RUŽENCOVÉ A PÔSTNE reťaze, NonStop modlitby svätého RUŽENCA naživo, pravidelné ONLINE RELÁCIE so zaujímavými hosťami na rôzne duchovné témy, denné modlitby NAŽIVO S KŇAZOM – svätý ruženec, zasvätenie, modlitby za uzdravenie a oslobodenie s kňažským požehnaním, ŽIVÉ PRENOSY z pútnických miest a ADORÁCIE. Zaoberáme sa MARIÁNSKYMI ZJAVENIAMI, DUCHOVNÝM ROZLIŠOVANÍM a životopismi svätých. Prinášame denne zaujímavé ČLÁNKY a aktuality zo Slovenska aj zo sveta. ĎAKUJEME, ŽE SA S NAMI MODLÍTE, SLEDUJETE NÁS A PODPORUJETE NÁS.

Platby

? Nakoľko nás sociálne siete začali blokovať prosíme Vás? o registráciu aby sme Vás vedeli informovať o našich akciách: prihláste sa na odber noviniek

Nefunguje Vám modlitba??? Možno robíte aj vy túto chybu – pozrite si aspoň 45min z videa:

Živé vysielanie 24 hodinového ruženca klikni dolu :⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇

Živý-prenos v tomto okne:⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆
Komentáre DOLU?????????

Vysielanie “24 hodinového ruženca za Slovensko” na Vašej facebook stránke farnosti. Nič jednoduchšie!! Všetko urobíme za Vás!
Chcete sprostredkovať 24 hodinový ruženec za Slovensko s modlitbami biskupov, kňazov, rehoľníkov, katolíckych spoločenstiev,.. vo svojej farnosti????
Oslovte svojho kňaza – správcu farnosti a po jeho súhlase nás môže správca facebook stránky kontaktovať na: sdzr2017@dihattigmail.com

Páčia sa Vám naše príspevky? Podporte nás!

Ďakujeme!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Organizujeme pre Vás:

Prihlásiť sa

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek

Podporte nás!

Vďaka vašim darom a príspevkom napredujeme.

SK36 0200 0000 0043 3785 0551

Podporte nás
Podporte nás