Tento obsah je len pre prihlásených!

Garabandal: jedine Boh vie (film)

garabandal

Po 50. rokoch vychádza na verejnosť film o zjaveniach Panny Márie v Garabandale, ktorý uzrel „svetlo sveta“ v roku 2018. V roku 2022 prináša Slovenský dohovor za rodinu Film Garabandal: jedine Boh vie na Slovensko aj so slovenským dabingom.

Viete prečo sú posolstvá z Garabandalu tak dôležité? Pretože hovoria o obrátení, pokání, modlitbe a dôležitosti Eucharistie. A okrem toho hovoria o udalostiach, ktoré majú v blízkej budúcnosti nastať.

Film je natočený podľa skutočných udalostí, ktoré sa udiali v španielskej dedinke zvanej Garabandal. 

Od roku 1961 došlo v dedinke San Sebastian de Garabandal k viacerým zjaveniam. Svätý Michal Archanjel a Panna Mária sa zjavovali štyrom dievčatám Marii Conchite Gonzalesovej, Marii Dolores (Mariloli) Mazonovej, Jacinte Gonzalesovej a Mari Cruz Gonzalesovej. Neskôr sa im pravidelne aj niekoľkokrát denne zjavuje Panna Mária. Dáva svetu dve dôležité posolstvá. Hovorí o varovaní, treste i zázraku, ktorý má prísť. Počúvneme ich?

TRAILER GARABANDAL: JEDINE BOH VIE:

FILM GARABANDAL – JEDINE BOH VIE, KTORÝ AJ VĎAKA VAŠEJ PODPORE PRINIESOL SLOVENSKÝ DOHOVOR ZA RODINU SI MÔŽETE POZRIEŤ TU:

NESTOJÍ ZA NAMI ŽIADEN INVESTOR ČI SPONZOR. AJ TENTO DOKUMENT MOHOL VZNIKNÚŤ IBA VĎAKA VÁM ❤️❤️❤️ ĎAKUJEME VÁM

Zastávame tradičné hodnoty v súlade s učením Katolíckej Cirkvi. Hlavnou snahou Slovenského dohovoru za rodinu je šíriť Eucharistickú a mariánsku úctu. Organizujeme modlitbové akcie na národnej aj medzinárodnej úrovni, RUŽENCOVÉ A PÔSTNE reťaze, NonStop modlitby svätého RUŽENCA naživo, pravidelné ONLINE RELÁCIE so zaujímavými hosťami na rôzne duchovné témy, denné modlitby NAŽIVO S KŇAZOM – svätý ruženec, zasvätenie, modlitby za uzdravenie a oslobodenie s kňažským požehnaním, ŽIVÉ PRENOSY z pútnických miest a ADORÁCIE. Zaoberáme sa MARIÁNSKYMI ZJAVENIAMI, DUCHOVNÝM ROZLIŠOVANÍM a životopismi svätých. Prinášame denne zaujímavé ČLÁNKY a aktuality zo Slovenska aj zo sveta. ĎAKUJEME, ŽE SA S NAMI MODLÍTE, SLEDUJETE NÁS A PODPORUJETE NÁS.

podporte nás sdzr

O ZJAVENIACH V GARABANDALE SME PRIPRAVILI EXKLUZÍVNY ČLÁNOK. NÁJDETE HO TU:

Páčia sa Vám naše príspevky? Podporte nás!

[simpay id="9867"]
[simpay id="9877"]
[simpay id="9880"]
[simpay id="9882"]
[simpay id="9893"]
[simpay id="9896"]

Ďakujeme!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Organizujeme pre Vás:

Prihlásiť sa

Registrovať sa

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek

Podporte nás!

Vďaka vašim darom a príspevkom napredujeme.

SK36 0200 0000 0043 3785 0551

Podporte nás
Podporte nás