Toronto kvôli „nenávistnej aktivite“ proti homosexuálom odsúva kresťanov z mesta

21. novembra 2019 (LifeSiteNews) – Pastor David Lynn sa snaží nájsť si dom v centre Toronta na zhromaždenie potom, čo mesto náhle vyhodilo jeho misionársky zbor z mestského rekreačného strediska za údajnú „nenávistnú aktivitu“. Zakladateľ Christ’s Forgiveness Ministries „Ministri Kristovho odpustenia“odpustenia Krista dostal 10. októbra e-mail od manažére Aydina Sarrafzadeha, ktorý „okamžite“ zrušil povolenie na jeho prenájom v Pam McConnell Aquatic Centre. „Zistilo sa … že ste sa nedávno zapojili do aktivít, ktoré porušujú politiku nenávisti voči mestu,“ napísal Sarrafzadeh.
Ale to že bol vysťahovaný zo strediska, ktoré používa viac ako rok, nie je Lynnov problém. Charizmatického pastora zatkli 4. júna po tom, čo ho dav LGBT chytil, keď kázal v kostole a Wellesley, v srdci „homosexuálnej“ dediny v Toronte, a po noci za mrežami ho prepustili na kauciu, aby mu zabránili kázať počas gejprajdu.
https://www.lifesitenews.com/news/toronto-calls-preaching-to-homosexuals-hate-activity-evicts-christians-from-city-facility

Páčia sa Vám naše príspevky? Podporte nás!

Ďakujeme!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Organizujeme pre Vás:

Comments are closed.

Prihlásiť sa

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek

Podporte nás!

Vďaka vašim darom a príspevkom napredujeme.

SK36 0200 0000 0043 3785 0551

Podporte nás
Podporte nás