Šialený súdny spor o 7-ročného syna. Je dievča, tvrdí matka. Otec: Jeho kastráciu nedovolím. Rozhodnutie súdu je nebezpečný precedens a pasca.

Je to dobrá správa, že súd v Texase zabránil matke 7-ročného syna „zmeniť“ mu pohlavie ? Nie, nie je, je to desivý odkaz. Ale prečo by to malo byť desivé keď súd zakázal matke bez súhlasu otca zmeniť pohlavie 7-ročného syna, veď to je predsa dobrá správa, či nie ? Nie, nie je, je to desivý odkaz ! Veci treba vnímať v kontexte a nie len na povrchu. Tento prípad sa zrejme stane nebezpečným precedensom a pascou.
Súd rozhodol, že matka prekročila svoje právomoci keď si prisvojila právo bez súhlasu otca urobiť „zmenu“ pohlavia svojho syna. Šokujúce je, že ani v konzervatívnom Texase nerozhodol súd o správaní matky ako o zvrátenosti. Je to posun Overtonovho okna od nemysliteľného k diskutovateľnému. Súd už nepovažuje nápad „urobiť“ zo zdravého chlapca dievča za zvrátenosť a frankensteinizmus, ale za diskutovateľnú vec, ktorú si len rodičia musia medzi sebou ujasniť a vydiskutovať. Chápete? Z dieťaťa urobili handru a keby bol otec LGBT aktivista ako matka, tak z Jamesa je už dnes Luna …

http://denniks.sk/7286/sialeny-sudny-spor-o-7-rocneho-syna-je-dievca-tvrdi-matka-otec-jeho-kastraciu-nedovolim/

 

Páčia sa Vám naše príspevky? Podporte nás!

Ďakujeme!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Organizujeme pre Vás:

Comments are closed.

Prihlásiť sa

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek

Podporte nás!

Vďaka vašim darom a príspevkom napredujeme.

SK36 0200 0000 0043 3785 0551

Podporte nás
Podporte nás