Riaditeľ Planned Parenthood má ovplyvňovať menovanie sudcov

Riaditeľ Planned Parenthood má ovplyvňovať menovanie sudcov

Washington D.C., 18.10.2018 (kath.net/LSN/jg) 024 068 – Federácia Planned
Parenthood v Amerike (Plánované rodičovstvo) vypísala miesto „Director of Judicial Nominations“. Tento riaditeľ má politickým lobovaním a prácou s verejnosťou pôsobiť, aby sa na národnej a štátnej úrovni menovali sudcovia zodpovedajúci agende tejto najväčšej potratovej organizácie.
K tomu patrí najmä ľahký prístup k potratom, ako sa uvádza v profile jeho úloh. Riaditeľ má pôsobiť na senátorov, aby volili sudcov, ktorí sa za to zasadzujú. Táto pozícia je podriadená priamo vedúcemu oddelenia pre legislatívne záležitosti Planned Parenthood. Jeho služobným miestom je Washington D.C.
K úlohám patrí výslovne aj vývoj a realizácia kampaní na zabránenie zvoleniu neželaných sudcov!
Nový riaditeľ má nominovaných sudcov presne analyzovať. To znamená posudky, jeho publikácie, osobné a profesionálne názory, členstvá, ako aj identifikáciu potencionálnych „kritických bodov“.
Má vyvinúť tiež taktiky, ktorými sa neželaní kandidáti dávajú do súvisu s inými témami a s „Trumpovou agendou“ ako celku. Okrem toho sa majú ozrejmovať dôsledky celoživotného menovania „extrémistických sudcov“ na budúcnosť „progresívnych práv“.
Tento post sa inzeroval už v polovici septembra na LinkedIn, teda ešte pred menovaním katolíka Bretta Kavanaugha za sudcu najvyššieho súdu USA. –zg-

http://modlitba.sk/?p=13751

Páčia sa Vám naše príspevky? Podporte nás!

Ďakujeme!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Organizujeme pre Vás:

Comments are closed.

Prihlásiť sa

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek

Podporte nás!

Vďaka vašim darom a príspevkom napredujeme.

SK36 0200 0000 0043 3785 0551

Podporte nás
Podporte nás