Čo je za agendou LGBTQ?

Čo je za agendou LGBTQ?

13. máj 2019 (American Thinker) – Niekto sa spýtal: „Čo je za LGBTQ agendou?“ Cieľom LGBTQ lobistov je násilne normalizovať ich životný štýl v mysliach 97% populácie, ktorá nie je LGBTQ. Preto sme bombardovaní životným štýlom LGBTQ vloženým do všetkého. Prečo je vo veľkých korporáciach propagácia LGBTQ, ktorých je menej ako 3% populácie, ich najvyššou prioritou?

Televízna reklama Disney zábavného parku predstavovala dva homosexuálne páry s deťmi bez toho, aby ukázali jeden heterosexuálny pár. Prečo Disney toto takto propaguje?

Značka Converse prezentovala novú radu obuvi, ktorá oslavuje životný štýl LGBTQ. Hviezdou značky Converse je zvrátená marketingová kampaň s 11-ročnou transgender „drag queen“. Converse hovorí, že jej kampaň ukazuje silu vyjadrovania vlastného pravého ja. To je lož. Converse povzbudzuje deti, aby žili lož, a nie aby prijali tých, ktorými skutočne sú. Converse sa zaoberá zneužívaním detí. Čisté a jednoduché. Pane, pomôž nám.

Ľudia žijúci LGBTQ životným štýlom sa zdajú byť nahnevaní a vzbúrení proti Bohu – Bohu kresťanstva. Ak si všimnete tak všetci podporovatelia LGBTQ sú v priamom rozpore s pôvodným Božím plánom pre rodinné, manželské, sexuálne a kresťanské princípy a hodnoty. Nie je to náhoda, že Boží symbol dúhy bol ukradnutý na reprezentáciu správania, o ktorom Boh hovorí, že je ohavnosťou (Lev. 20:13).

LGBTQ lobisti požadujú, aby sme im odsúhlasili ich životný štýl, aby sa zmiernila ich nepríjemná vina. To je dôvod, prečo LGBTQ lobisti prenikli do verejného vzdelávania, začínajúc v materskej škole, aby učili naše deti, že ich životný štýl je normálny a dokonca lepší ako heterosexualita.

Moja žena Mary povedala: „Viete, že na vás zaútočia za to, že sa cítia vinní.“ Biblia hovorí, že sa cítia vinní až do chvíle, keď ich Boh vydá napospas ich zvrátenému zmýšľaniu (Rim 1:28).

Máme LGBTQ rodinu a priateľov, ktorých máme radi. Keďže liberálni aktivisti na Najvyššom súde v podstate redefinovali manželstvo ako právo, naše prijatie a tolerancia už nie sú dosť dobré. S železnou päsťou, LGBTQ lobisti používajú vládu na nátlak, aby sme schválili ich životný štýl proti nášmu svedomiu a náboženskej viere. Je zrejmé, že tí, ktorí majú životný štýl LGBTQ, sa cítia vinní. Preto nás musia prinútiť povedať, že sú normálni, aby sa sami cítili lepšie.

Nespočetné štúdie potvrdzujú, že životný štýl LGBTQ nie je normálny, zvyčajne súvisí s traumou v detstve.

Homosexuálny priateľ mi povedal, že veľmi mal rád svojho otca. Keď bol dieťa, každé ráno sa prebudil o 3 hodine a raňajkoval s otcom predtým, než odišiel do práce. Jedného rána mu jeho otec nadával a povedal mu, aby sa nebudil. Jeho otec jednoducho nechcel, aby bol v škole unavený. Ale pre môjho priateľa to bolo hlboké odmietnutie. Môj priateľ povedal, že od toho dňa sa nikdy nezobudil o 3 hodine ráno. Počul som bolesť v jeho hlase. V priebehu rokov som bol svedkom utrpenia môjho priateľa, ktorý vždy hľadal lásku u mužov. Pomohol som mu zotaviť sa zo samovražedného pokusu kvôli mužovi, ktorý ho odmietol.

Jedna z mojich tiet mala dvoch synov od dvoch otcov. Ani jeden z otcov sa nezaujímal o život chlapcov. Žili v projektoch o vládnej starostlivosti. Prespával som v dome mojich bratrancov. Aj keď som bol malý chlapec, cítil som, že mi závidia, že s nami žije môj otec, moja mama a štyria mladší súrodenci. Dom môjho bratranca mal smútok, ovzdušie beznádeje, chudoby a depresie. Je mi to ľúto.

Ich matka bola nepríjemná a brutálna. Videl som ju biť svojich dvoch synov hrncami, päsťami a dokonca aj baseballovou pálkou. S jej najmladším synom zaobchádzala hrozne. Ja a on sme mali asi desať rokov, keď som ju sledoval, ako ho opakovane bila päsťou. Bol tak zvyknutý na to, že bol brutálne bitý, že ani neplakal. Stal sa homosexuálom a zomrel na AIDS.


Jej najstarší syn bol úžasný, prevzal úlohu otca pre svojich bratov. Vyštudoval vysokú školu a stal sa veľmi úspešný. Bol homosexuálom a zomrel na AIDS okolo veku 40 rokov.

Verím, že vyrastať v tejto domácnosti prispelo k homosexualite dvoch synov mojej tety.

Islam obhajuje odsúdenie homosexuálov. Tak prečo LGBTQ aktivisti začali vojnu proti kresťanom a nie proti moslimom? LGBTQ lobisti sa zameriavajú na kresťanské podniky, aby ich prinútili podielať sa na sobášoch rovnakého pohlavia proti ich náboženskému presvedčeniu. A predsa, LGBTQ lobisti ostávajú mimo moslimských pekární, kvetinárstiev a svadobných fotografov. Logicky by nemali byť LGBTQ lobisti skôr na vojnovej ceste proti moslimským firmám namiesto kresťanských?

Boh nazýva homosexuálny životný štýl ohavnosťou, ale nie je zástancom zabíjania ľudí, ktorí sa takto identifikujú. Boh povedal „Láskou odvekou som ťa miloval, preto som ti zachoval priazeň“ (Jer. 31: 3). Tak prečo LGBTQ vynucuje pohŕdanie kresťanmi a zároveň vyjadruje podporu moslimom?

 
Sme čoraz viac nútení prestať hovoriť pravdu a nútení prijať zlo, deštruktívne lži. Jedna žena mi povedala, že jej dospelé deti vážne spochybňujú jej zdravý rozum pre podporu Trumpa a za to, že nepodporuje Planned Parenthood, je to zmena klímy spôsobená človekom a agendou LGBTQ.

Som silno presvedčený, že Boh je na našej strane a má to pod kontrolou. Korene zla sú plytké. Stojíme na pevnom základe spravodlivosti a pravdy. Našou úlohou je jednoducho šíriť pravdu a bojovať za dobrý boj za to, čo je správne. Zostaň a dôveruj, že je všetko v poriadku.

Lloyd Marcus, The Unhyphenated American
Pomôžte Lloydovi šíriť pravdu: http://bit.ly/2kZqmUk
http://LloydMarcus.com

 

Páčia sa Vám naše príspevky? Podporte nás!

Ďakujeme!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Organizujeme pre Vás:

Comments are closed.

Prihlásiť sa

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek

Podporte nás!

Vďaka vašim darom a príspevkom napredujeme.

SK36 0200 0000 0043 3785 0551

Podporte nás
Podporte nás