ZAČÍNAME 1/6 – Piatok 7.6. o 19:00 – DUCHOVNÁ PRÍPRAVA PRED NÁRODNÝM POCHODOM ZA ŽIVOT

Skôr, ako sa zídeme na Národnom pochode za život, zverme naše úsilie dobrému Bohu. Nech on očistí a dá vzrast nášmu úsiliu. Duchovná príprava bude prebiehať počas šiestich piatkov, vždy 1. piatok v mesiaci. Na každý piatok sme pripravili jeden konkrétny úmysel. Prosíme vás o modlitby a sebazápory. Začneme 7. júna 2024, na sviatok Najsvätejšieho Srdca Ježišovho.

📌 Okrem modlitieb a pôstov podľa vlastného uváženia, každý z týchto piatkov sa môžeme špeciálne zjednotiť:

– pri naživo vysielanej sv. omši, ktorú bude celebrovať kňaz z duchovnej sekcie Národného pochodu za život o 18:00

– pri modlitbe na vysielacích kanáloch Slovenského dohovoru za rodinu a Som Katolík, ktorú budú naživo viesť členovia prípravného tímu Národného pochodu za život VYSIELANÉ NAŽIVO o 18:00

Úmysly duchovnej prípravy:

✅ 7. jún 2024

Modlime sa za zastavenie tragédie umelých potratov a iných útokov na nenarodené deti. Dnešné modlitby bude sprevádzať koordinátor Národného pochodu za život – vdp. Dušan Škurla. Pridáš sa?

ŽIVÉ VYSIELANIE NÁJDETE TU o 19:00

✅ 5. júl 2024

Modlime sa za prebudenie národa pre vec ochrany života a ľudskej dôstojnosti každého človeka.

✅ 2. august 2024

Modlime sa, aby prostredníctvom Národného pochodu za život sme sa ešte viac zjednotili pri obrane práva na život.

✅ 6. september 2024

Modlime sa za verejných činiteľov, aby ochranu života od počatia po prirodzenú smrť považovali za základ svojej spoločenskej služby.

✅ 13. september 2024

Modlime sa, aby sme sa s odhodlaním obetovali pri ochrane ľudského života a ochotne sa vydali na Národný pochod za život.

✅ 20. september 2024

Modlime sa za nové diela ochrany ľudského života a rozvoj kultúry života na Slovensku.

Zjednoťme sa v modlitbe za nenarodené deti, za našu budúcnosť! 

V rámci duchovnej prípravy na Národný pochod za život pre Vás Slovenský dohovor za rodinu organizuje Noc zástupného pokánia a odprosenia za všetky potraty vykonané na Slovensku v dňoch 12. – 13.7. v Ľutine. Pri tejto príležitosti bude prezentovaný najnovší dokument Slovenského dohovoru za rodinu, ktorý odkryje úzke prepojenie potratov, politiky a satanizmu. Bližšie informácie už čoskoro!

NAJNOVŠIU KNIHU O SV. MAXIMILIÁNOVI M. KOLBE – SVEDOK BEZHRANIČNEJ LÁSKY, ako aj iné knihy a predmety, ktoré máme v ponuke SI MÔŽETE ZAOBSTARAŤ NA ADRESE: sdzr2023@gmail.com

VYDALI SME PRE VÁS 2 NOVÉ BROŽÚRY, V KTORÝCH NÁJDETE POSTUP, AKO INTRONIZOVAŤ BOŽSKÉ SRDCE JEŽIŠOVO A NEPOŠKVRNENÉ SRDCE PANNY MÁRIE V RODINÁCH:

V BROŽÚRE KRAĽUJ NÁM KRISTE, NÁJDETE PÔVOD ÚCTY KU KRISTOVI KRÁĽOVI, SPOLU S VYSVETLENÍM OD ROZALIE CELAKOWNY, SKRZE KTORÚ PÁN JEŽIŠ PROSÍ O INTRONIZÁCIU A TIEŽ MODLITBY KU KRISTOVI KRÁĽOVI. V BROŽÚRE ODPROSUJÚCE POBOŽNOSTI SA DOČÍTATE, ČO TO JE POKÁNIE A PREČO JE DÔLEŽITÉ ODPROSOVAŤ. NÁJDETE TAM POPIS ÚCTY K BOŽSKÉMU SRDCU, KTORÁ SPOČÍVA V SVÄTEJ HODINKE, PRVOPIATKOVEJ POBOŽNOSTI A NEPOŠKVRNENÉMU SRDCU PANNY MÁRIE – KONANIU TZV. FATIMSKÝCH SOBÔT. NÁJDETE TAM TIEŽ HLBOKÝ TEXT ROZJÍMANIA K POBOŽNOSTI SVÄTEJ HODINKY. Objednať si ich môžete na adrese: sdzr2023@gmail.com

ZAČÍNAME 1/6 - Piatok 7.6. o 19:00 - DUCHOVNÁ PRÍPRAVA PRED NÁRODNÝM POCHODOM ZA ŽIVOT 1

Podporte aktuálne projekty – KLIKNI TU: pripravujeme pre Vás

ZAČÍNAME 1/6 - Piatok 7.6. o 19:00 - DUCHOVNÁ PRÍPRAVA PRED NÁRODNÝM POCHODOM ZA ŽIVOT 2
podporte nás sdzr

2% Z DANE PRE SLOVENSKÝ DOHOVOR ZA RODINU ❤️🙏🙏 Aj vďaka Vašim 2% pre Vás môžeme naďalej tvoriť bohatý duchovný program, nepretržité RUŽENCOVÉ reťaze, zaujímavé online relácie, články, dokumenty a ešte omnoho viac 🙏🙏🙏 ĎAKUJEME VÁM ❤️ Viac info ako poukázať 2% Z DANE pre Slovenský dohovor za rodinu nájdete tu: https://slovenskydohovorzarodinu.sk/2-z-dane-pre-slovensky-dohovor-za-rodinu/

Zastávame tradičné hodnoty v súlade s učením Katolíckej Cirkvi. Hlavnou snahou Slovenského dohovoru za rodinu je šíriť Eucharistickú a mariánsku úctu. Organizujeme modlitbové akcie na národnej aj medzinárodnej úrovni, RUŽENCOVÉ A PÔSTNE reťaze, NonStop modlitby svätého RUŽENCA naživo, pravidelné ONLINE RELÁCIE so zaujímavými hosťami na rôzne duchovné témy, denné modlitby NAŽIVO S KŇAZOM – svätý ruženec, zasvätenie, modlitby za uzdravenie a oslobodenie s kňažským požehnaním, ŽIVÉ PRENOSY z pútnických miest a ADORÁCIE. Zaoberáme sa MARIÁNSKYMI ZJAVENIAMI, DUCHOVNÝM ROZLIŠOVANÍM a životopismi svätých. Prinášame denne zaujímavé ČLÁNKY a aktuality zo Slovenska aj zo sveta. ĎAKUJEME, ŽE SA S NAMI MODLÍTE, SLEDUJETE NÁS A PODPORUJETE NÁS.

Páčia sa Vám naše príspevky? Podporte nás!

Ďakujeme!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Organizujeme pre Vás:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prihlásiť sa

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek

Podporte nás!

Vďaka vašim darom a príspevkom napredujeme.

SK36 0200 0000 0043 3785 0551

Podporte nás
Podporte nás