V Paríži v tichosti prebehlo Generation Equality Forum so svetovou elitou o LGBT a gender

Zatiaľ čo médiá sú plné správ o covide či očkovaniach, v Paríži prebehlo Fórum pre rovnosť generácií. Zúčastnila sa ho svetová elita na čele s prezidentami, premiérmi a mnohými významnými osobnosťami. Ich cieľom je zaviesť do celého sveta v čo najbližšej dobe gender ideológiu, sexuálnu výchovu už od malička, legálne potraty a LGBTQ práva. Prisľúbili podporu vo výške 40 miliárd dolárov. Napriek tomu, že ide o prvú konferenciu podobných rozmerov a cieľov od Konferencie žien v Pekingu z roku 1995, v médiách nenájdete o tomto Generation Equality Fóre ani zmienku. Je to zámer?

Bez väčšieho povšimnutia slovenských médií prebieha v Paríži od stredy prestížne Fórum pre rovnosť generácií, ktoré si vytýčilo za cieľ „rodovú rovnosť, „sexuálne a reprodukčné práva“, „bezpečný a legálny potrat“ a „LGBTQ práva“. Fórum sa koná pod záštitou OSN, francúzskej aj mexickej vlády, a tieto ohlasované ciele sľubuje podporiť sumou 40 miliárd dolárov. Ide o prvú akciu podobných rozmerov a cieľov od Konferencie žien v Pekingu, z roku 1995.

Na otvorení sa zúčastnil francúzsky prezident Emmanuel Macron a generálny tajomník OSN Antonio Guterres, ktorým dosiahnutie vytýčených cieľov nepochybne leží na srdci. Rovnako, ako čo najväčšia zaočkovanosť obyvateľov planéty. Veď myslia stále len na naše dobro.

Konferencia začala v stredu 30. júna, na počesť štvrtého výročia úmrtia Simone Veilovej, ktorá významným podielom prispela k legalizácii umelých potratov vo Francúzsku v roku 1975 a prezident Macron túto skutočnosť pripomenul, takže je zrejmé, že dátum bol vybraný zámerne. Pripomeňme len, že táto žena, po ktorej bol pomenovaný v roku 1975 potratový zákon – Loi Veil, bola zároveň v roku 1981 prvou ženskou držiteľkou Ceny Karola Veľkého, ktorú vymysleli slávni kresťanskí „otcovia zakladatelia“ Euromolocha. Zdá sa, že jej zásluhy sú neoceniteľné…

Fórum sa hemžilo bývalými aj súčasnými politickými celebritami. Spomeňme len Hillary Clintonovú, Kamalu Harrisovú, mexického prezidenta Obradora, Ursulu von der Leyenovú, Angelu Merkelovú, Melindu Gatesovú, či Mari Pangestovú, výkonnú riaditeľku Svetovej banky. Čo meno, to hviezda ľavicového liberalizmu a plazivej sekulárnej diktatúry. Takáto hviezdna zostava, by mala prilákať novinárov. Alebo, žeby nebolo vo východnej Európe dobré prezentovať ciele tak okato?

V úvode Macron nazval Covid-19 „antifeministickým vírusom“, pretože zatlačil ženy do chudoby a vystavil ich násiliu. Guterres vyzval ženy, aby bojovali a to aj prostredníctvom povinných kvót pre zastúpenie žien v politike, firmách a administratíve.

Von der Leyenová sľúbila, že Európska charta bude upravená tak, aby sa represie voči „zločinom z nenávisti“ rozšírili na tie, ktoré sú proti LGBTQ+ zvýhodneným komunitám a dodala, že Európska komisia musí pracovať na „zaručení práv na sexuálne a reprodukčné zdravie“, čiže – potraty a LGBTQ.

Svojou troškou prispel aj argentínsky prezident Fernandéz, ktorý referoval o pokroku v Argentíne: „Pracujeme na novom zákone, aby sa žiadna žena nemusela uchýliť k utajenému potratu. Zavádzame tiež komplexnú sexuálnu výchovu po celej krajine. Bude všeobecná a multikultúrna. Zavedieme efektívny a univerzálny prístup k potratom.“ Je to ten prezident, ktorý navštívil svojho rodáka, pápeža Františka v Ríme, krátko po svojom zvolení a spolu so ženou tam išli počas omše na sväté prijímanie, ktoré aj dostali.

Na fóre bola aj Klementyna Suchanowá z Poľska, vodkyňa ženského štrajku za právo na potrat.

Popri tom pršala na hlavy účastníkov záplava financií, z rohu hojnosti. Firmy Pinault a Accor, manželia Gatesovci, Angela Merkelová, tí všetci spolu prisľúbili cca 2,3 miliardy dolárov na rodovú rovnosť a LGBTQ. Plus tých 40 miliárd oznámených Macronom.

A bude sa budovať… No a keď sa občania preberú z covidového sna, ani tú svoju euro-záhradku nespoznajú.

Prevzaté z: Christianitas

podporte nás

Páčia sa Vám naše príspevky? Podporte nás!

[simpay id="9867"]
[simpay id="9877"]
[simpay id="9880"]
[simpay id="9882"]
[simpay id="9893"]
[simpay id="9896"]

Ďakujeme!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Organizujeme pre Vás:

Prihlásiť sa

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek

Podporte nás!

Vďaka vašim darom a príspevkom napredujeme.

SK36 0200 0000 0043 3785 0551

Podporte nás
Podporte nás