Severná Kórea – kresťanstvo je zločin! V pracovných táboroch je zadržaných najmenej 50 000 kresťanov

korea

??Ak nám chcete pomôcť a podporiť nás jednorázovým finančným príspevkom môžete tak urobiť tu ▶️: podporte nás Ďakujeme? za každý príspevok. Prosíme modlite sa za nás??❤

Severná Kórea 26. januára (TK KBS) V severokórejských pracovných táboroch je zadržaných najmenej 50 000 kresťanov. Trestným činom, za ktorý boli odsúdení, bolo vyznanie viery v Krista. Z dôvodu nedostatočného prístupu nezávislých pozorovateľov do Severnej Kórei sú údaje iba odhadované. Vyšetrovanie komisie OSN pre ľudské práva však jasne hovorí, že sloboda sa v tejto krajine nerešpektuje vo všetkých ohľadoch vrátane náboženstva a prejavu.

Kórejská ľudovodemokratická republika je už roky na čele indexu krajín, kde sú kresťania najviac prenasledovaní. V štáte pokračuje protináboženská indoktrinácia. V socialistických propagandistických sloganoch sa národ posúva do úlohy boha a najvyšší vodca a predseda strany práce Kim Čong-un sa postavil na úroveň proroka. Od roku 1948 sa stalo 25 miliónov obyvateľov krajiny otrokmi jedinej dedičnej rodinnej diktatúry na svete, kde sa moc presúva z otca na syna a jediné povolené uctievanie sa týka rodiny Kimovcov.

Správa OSN informuje, že za to, že máte Bibliu alebo sa modlíte, sa bez súdu dostanete do ťažkých gulagov, z ktorých sa mnoho ľudí nevráti. Akákoľvek náboženská činnosť sa považuje za trestný čin. Kresťanstvo je nazývané „ópiom ľudstva“, je obzvlášť prenasledované a misionári sú prirovnávaní k „upírom pijúcim krv“. Správa zdôrazňuje, že v Severnej Kórei neexistuje sloboda. Aj zmenu práce alebo bydliska si musí vyžiadať príslušná organizácia vládnucej strany, ktorá na jej súhlas kontroluje lojalitu k rodine Kimovcov až po niekoľko generácií dozadu.

Prevzaté z: https://www.tkkbs.sk/view.php?cisloclanku=20210126027

Severná Kórea - kresťanstvo je zločin! V pracovných táboroch je zadržaných najmenej 50 000 kresťanov 1

Páčia sa Vám naše príspevky? Podporte nás!

Ďakujeme!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Organizujeme pre Vás:

Comments are closed.

Prihlásiť sa

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek

Podporte nás!

Vďaka vašim darom a príspevkom napredujeme.

SK36 0200 0000 0043 3785 0551

Podporte nás
Podporte nás