Svedectvá troch hercov, ktorí sa oslobodili zo závislosti vďaka malej pomoci zhora 

Traja herci – Anthony Hopkins, Danny Trejo a Shia LaBeouf sa otvorene podelili o to, ako bojovali so závislosťou a ako Boh zohrával neoddeliteľnú úlohu pri ich uzdravovaní.  

Závislosť má mnoho podôb – od alkoholu a návykových látok až po prílišnú pripútanosť k našim smartfónom. Keď tieto závislosti ovládnu naše životy, môžu byť škodlivé pre naše fyzické a duševné zdravie, no najmä spôsobujú utrpenie ľuďom, ktorí nás milujú.  

Dnes existuje oveľa väčšia podpora pre ľudí, ktorí sa snažia bojovať so svojimi závislosťami. Vďaka tomu sa znižujú aj následky, ktoré po vyslobodení zo závislosti ostávajú. A čiastočne je to aj vďaka ľuďom, ktorí sa otvorene delia o problémy, s ktorými si museli počas svojho života poradiť. Tým napomáhajú aj ostatným vyhľadať pomoc a riešiť svoje problémy.  

Tieto tri konkrétne známe tváre sa nielen ochotne podelili o svoje problémy so závislosťou, ale tiež pripisovali Bohu zásluhy v ich liečebnom procese. 

Anthony Hopkins 

Britská filmová hviezda abstinuje od alkoholu už takmer pol storočia. Bývalý ateista pre časopis The Christian Post vysvetlil, ako sa dostal k Bohu – keď bol pekelne zničený. “Len som Boha požiadal o malú pomoc a zrazu wow. Bolo to ako výhra v lotérii.”  

Anthony Hopkins sa pred niekoľkými rokmi na sociálnych sieťach podelil o najinšpiratívnejšiu správu, s ktorou sa oplatí podeliť s ostatnými aj teraz. 

Danny Trejo 

Herec nedávno ocenil Božiu milosť za to, že ho počas posledných 55 rokov udržala triezvym. Hviezda filmu Desperado – Danny Trejo s radosťou zdieľal tento dôležitý míľnik na sociálnych sieťach, aby inšpiroval ostatných na ich vlastnej ceste k životu bez závislosti.  

Shia LaBeouf 

Herec filmu Páter Pio otvorene diskutoval o tom, ako ho jeho požívanie alkoholu priviedlo k mnohým problémom v jeho živote. V roku 2021 išiel na odvykaciu kúru, aby sa vysporiadal so svojimi problémami, pokúsil sa vyliečiť a napraviť škody, ktoré svojim hrubým správaním spôsobil iným. Vďaka času, ktorý strávil pri riešení svojej minulosti a hraní úlohy talianskeho svätca Pátra Pia, LaBeouf pokračoval v objavovaní radosti z katolíckej viery a taktiež vstúpil do katolíckej cirkvi.   

Zdroj: 3 Celebrities who beat addiction with a little heavenly help (aleteia.org)

Preložila: Karina Katarína Budzáková

Páčia sa Vám naše príspevky? Podporte nás!

Ďakujeme!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Organizujeme pre Vás:

Prihlásiť sa

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek

Podporte nás!

Vďaka vašim darom a príspevkom napredujeme.

SK36 0200 0000 0043 3785 0551

Podporte nás
Podporte nás