Sobota 18.11. o 20:OO – Biblická škola 2/6 – Pascha (1.časť)

Každý kresťan – katolík by mal čítať pravidelne Sväté Písmo. Mnoho kresťanov však nerozumie Svätému Písmu, prípadne si vyberajú jeho časti a interpretujú ich po svojom. Božie slovo treba chápať vždy v danom kontexte, ako aj vo vzťahu k celému Božiemu zjaveniu. V opačnom prípade môže zlý duch použiť nesprávny kontext na skreslenie pravdy. Je taktiež veľmi dôležité opierať sa pri výklade Svätého Písma o učenie a múdrosť stáročí Katolíckej Cirkvi.

O. Martin Dudok vás duchovne povedie. Prejdeme všetkými aspektami duchovného života. Od stvorenia sveta a povolania človeka, cez hriech, zmluvy medzi Bohom a človekom až k definitívnej zmluve Ježiša Krista na Kríži. Budeme hovoriť o tom ako hriech vplýva na človeka, čo pre nás znamená Nová zmluva Kristovej krvi a jej dôsledky pre dnešné časy. Popri tom všetkom nevynecháme našu dobu, dôsledky života v hriechu či úlohu Panny Márie v dnešných časoch a jej pozvané skrze zjavenia.

Ježiš k tebe dnes prichádza vo svojom slove. Si ochotný učiť sa od Neho? Ak to dovolíš, sám uvidíš ako bude postupne meniť tvoj život a učiť tvoju dušu.

ŽIVÉ VYSIELANIE NÁJDETE 18.11. O 20:00 TU:

NESTOJÍ ZA NAMI ŽIADEN INVESTOR ČI SPONZOR. AJ TENTO DOKUMENT MOHOL VZNIKNÚŤ IBA VĎAKA VÁM ❤️❤️❤️ ĎAKUJEME VÁM

Podporte nás

Páčia sa Vám naše príspevky? Podporte nás!

Ďakujeme!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Organizujeme pre Vás:

Prihlásiť sa

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek

Podporte nás!

Vďaka vašim darom a príspevkom napredujeme.

SK36 0200 0000 0043 3785 0551

Podporte nás
Podporte nás