Prof. Dariusz Oko vystúpi na Slovensku

Na Slovensku privítame prof. Dariusza Oka, ktorý vystúpi v Košiciach, Trnave a Bratislave s prednáškami na tému “Láska v Pravde s pápežmi a biskupmi proti homoheréze v Cirkvi“. A "Situácia v Cirkvi v Nemecku."

V dňoch 16-18. júna 2021 významný poľský profesor opäť navštívi Slovensko na pozvanie Nadácie Slovakia Christiana. Otec profesor Dariusz Oko vo svojich prednáškach v Košiciach (16.6), Trnave (17.6.) a Bratislave (18.6.) sa bude venovať problematike homoherézy, ktorá sužuje Cirkev a ktorá vyústila do bezbrehého odporu proti pápežovi Františkovi v Nemecku, kde došlo k požehnávaniu homosexuálnych zväzkov.


Vystúpenia kňaza a profesora sú spojené s prezentáciou jeho novej knihy: Levanduľová Mafia v slovenčine, ktorú si je možné zakúpiť na tomto linku:
https://www.christianashop.sk/levandulova-mafia-s-papezmi-a-biskupmi-proti-homo-klikam-v-cirkvi/

Prof. Dariusz Oko vystúpi na Slovensku 1


Program vystúpení profesora Dariusza Oka na Slovensku:


Streda 16. júna 2021 – Košice – Univerzitné pastoračné centrum, Rosseveltova 12, začiatok o 17:00 prednáška na tému: 
“Láska v Pravde s pápežmi a biskupmi proti homoheréze v Cirkvi“
Štvrtok 17.júna 2021 – Trnava – Sála Mariannum Jána Hollého 10, začiatok od 16.00 hod – prednáška na tému:
“Láska v Pravde s pápežmi a biskupmi proti homoheréze v Cirkvi”
(viac na: https://www.abu.sk/archiv/spravy/profesor-dariusz-oko-vystupi-v-trnave-s-prednaskou-laska-v-pravde)
Piatok 18.6.2021 vystúpi v diskusii v rámci Bratislavských Hanusových dní, kde bude diskutovať s viacerými hosťami na tému: Situácia v Cirkvi v Nemecku. O 20:00 (viac na https://hanusovedni.sk/sk/bhd/)


Je len jediná možnosť ako zvíťaziť nad súčasnou krízou v Cirkvi: jasné a zreteľné opieranie sa o pravdu – Kristovu pravdu. Ježiš je Cesta, Pravda a Život, obzvlášť v otázkach morálky.
Ohlasovateľom tejto pravdy je aj profesor Dariusz Oko z krakovskej Pápežskej univerzity sv. Jána Pavla II., kňaz, duchovný otec a akademický pedagóg, ktorý sa nenechal spútať modernou dialektikou, nepodlieha falošným autoritám súčasného akademického a častokrát aj zdemoralizovaného sveta vedy. Navyše sa nebojí pomenovať problém zla, ktoré sa snaží infiltrovať v Cirkvi. A práve tento mediálne azda najznámejší poľský kňaz prichádza teraz na Slovensko.
Ako on sám hovorí: „Nedajme sa oklamať, mocným tohto sveta nezáleží na svätosti Cirkvi, ale na jej likvidácii…“
Otec Dariusz Oko bojuje vyše 10 rokov proti sexualizácii, pedofílii a homosexuálnemu správaniu medzi klérom. Jeho argumenty zazneli v poľskom aj ukrajinskom parlamente, prednášal v Nemecku či USA. Výraznou mierou sa podieľa najmä na očistení Cirkvi v Poľsku a vo svete.
Po prednáške bude vdp. Prof. Dariusz Oko prezentovať svoju knihu Levanduľová mafia, ktorá len nedávno vyšla v slovenskom jazyku. V nej sa otec Dariusz Oko pokúša pozrieť na tzv. levanduľovú mafiu, ktorá pôsobí v Cirkvi, je jej skrytou chorobou a ničí jej organizmus. Toto zlo, z ktorého plynú sexuálne zneužívania, je úzko späté s vedomým zrieknutím sa viery a prijatím hriechu, ktorý devastuje Cirkev zvnútra. Preto je veľmi dôležité nielen odhalenie tejto mafie, ale aj predstavenie spôsobu obrany pred jej otvoreným, ako aj skrytým pôsobením a taktiež nájdenie lieku na túto chorobu.
Je nám cťou privítať ho po prvý krát na Slovensku a pozvať na jeho prednášky všetkých, ktorým záleží na očistení svätej katolíckej Cirkvi.


Vstup je voľný za rešpektovania aktuálnych protiepidemiologických opatrení.

Rozhovor s prof. Dariuszom Okom o gender ideológii si môžete pozrieť TU:

Prof. Dariusz Oko vystúpi na Slovensku 2

Páčia sa Vám naše príspevky? Podporte nás!

Ďakujeme!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Organizujeme pre Vás:

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek

Podporte nás!

Vďaka vašim darom a príspevkom napredujeme.

SK36 0200 0000 0043 3785 0551

Podporte nás
Podporte nás