Parlament ide schvaľovať partnerstvá osôb rovnakého pohlavia, odmietnime zneužívanie vraždy na politické účely

Milí priatelia,

s bolesťou a úprimným zármutkom sme sa dozvedeli o dvoch zavraždených pred Gay barom, ktorých zavraždil chlapec – stredoškolák. Taký čin musíme odmietnuť a vysloviť sústrasť. Namiesto úprimného zármutku, namiesto pomoci rodičom a blízkym zosnulých a zvýšenej ochrany zraniteľných miest vidíme skôr snahy politicky zneužívať túto tragickú  udalosť na presadenie požiadaviek LGBTI ideológie, ktoré Slovensko jednoznačne odmietlo v referende o rodine pred pár rokmi.

Vďaka tejto dvojnásobnej vražde sledujeme krkolomné piruety názorov. Odmietame návrh SaS o partnerskom spolužití (ďalej aj „registrované partnerstvá“) či vyjadrenia predsedu strany Hlas Petra Pelegriniho, ktorými propaguje prijatie registrovaných partnerstiev v takto emocionálne vypätej dobe. Okrem SaS a PS-Spolu /ktorá bola so svojim programom neúspešná/ žiadna parlamentná strana nešla do volieb s programom prijať registrované partnerstvá. Ako zradu na voličoch vidíme hlasovanie poslancov pri Valáškovom návrhu zákona keď  proti mandátu ľudí vo voľbách hlasovali za registrované partnerstvá aj niektorí poslanci  vládnej koalície a opozície. V petícii vyzývame všetky strany, ktoré voličom garantovali, že nebudú schvaľovať registrované partnerstvá, aby tento sľub ich poslanci dodržali a nehlasovali za návrh SaS.

Prečo nechceme registrované partnerstvá,  to si prečítate v petícii na linku https://www.podpisem.sk/petition/nehlasujte-za-partnerstva-osob-rovnakeho-pohlavia/ v skratke:

 1. Prijatie partnerstiev osôb rovnakého pohlavia vôbec nezabráni budúcim tragédiám. Nórsko a USA mali prijaté zväzky osôb rovnakého pohlavia, keď sa u nich udiali podobné tragédie.
 2. Nespravodlivosť sa nikdy nenapraví ďalšími nespravodlivosťami voči tým najslabším – voči deťom!
 3. Registrované partnerstvá vedú k adopciám detí. Stačí si pozrieť súdne rozhodnutie ESĽP X. v. Rakúsko pri adopciách detí pármi rovnakého pohlavia.  
 4. Návrh SaS sa snaží zmeniť viaceré zákony a na úroveň manželstva  postaviť aj partnerov rovnakého pohlavia.
 5. SaS navrhuje, aby pozostalé deti v prípade smrti rodiča prišli o časť dedičstva. Príklad je v petícii.
 6. Ak niekoho milujete, tak mu predsa neprajete nič zlé, ale zdravotné riziká homosexuálneho správania sú zamlčiavané.
 7. Rodina je od slova „rodiť“. Úlohou manželstva je založenie rodiny (splodenie detí) a riadna výchova detí. To registrovanému partnerstvu chýba.
 8. Prijatie registrovaných partnerstiev vedie k rozšíreniu  názoru, že  deti vedia rovnako dobre ako otec a mama vychovať akékoľvek dve ženy, či dvaja muži.
 9. Deťom sa nemá klamať. Nemôžu mať dve mamy, či dvoch otcov.
 10. Prijatie registrovaných partnerstiev neznamená teda len pár sto partnerstiev na Slovensku, ale hlavne akceptáciu a  propagáciu tohto zákona a homosexuálneho správania na  školách  (podľa zámerov OSN aj v škôlkach).
 11. Ďalšou lžou v rámci prvej fázy pred presadením registrovaných partnerstiev je to, že pri homosexualite ide o genetickú záležitosť. Teda, že človek sa taký narodí. Gén homosexuality sa doteraz nenašiel.
 12. Zamyslite sa, čo spôsobuje epidemický nárast LGBTI správania u mladých, ako to ukazuje Gallupov inštitút pri najmladšej generácii? Genetika to asi nebude…
 13. V druhej fáze po prijatí registrovaných partnerstiev totiž nastupuje úplne iný prístup charakterizovaný vetou: „Ty si vyberáš svoju rodovú identitu, sexuálnu orientáciu, môžeš vyskúšať všetko a uvidíš!“ Preto prijatie registrovaných partnerstiev ohrozuje aj naše deti.
 14. Vidíme to na západe, kde mnohí rodičia bojujú, aby z hodín sexuálneho tréningu boli ich deti vyňaté a nedarí sa im.

Necháme to len tak? Alebo urobíme všetko preto, aby naši poslanci poznali naše názory?  Píšte názory a nápady  a na to, či by sme sa stretli verejne. Modlite sa, ak ste veriaci a vkladajte do svojich modlitieb prosby za  duše zomrelých a rovnako za nás živých, za Slovensko, naše deti a rodiny.

S úctou

JUDr. Mgr. Anton Chromík, PhD.

predseda

Aliancia za rodinu

PETÍCIA TU: Nehlasujte za partnerstvá osôb rovnakého pohlavia! – Podpíšem.sk (podpisem.sk)

Páčia sa Vám naše príspevky? Podporte nás!

Ďakujeme!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Organizujeme pre Vás:

One Response

Comments are closed.

Prihlásiť sa

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek

Podporte nás!

Vďaka vašim darom a príspevkom napredujeme.

SK36 0200 0000 0043 3785 0551

Podporte nás
Podporte nás