Online špeciál 5.12. o 21:00 – otázky a odpovede (REPRÍZA)

Už tento pondelok 5.12. o 21:00 sme pre vás pripravili reláciu Online špeciál – otázky a odpovede (REPRÍZA).

Okrem iného sa v tejto časti budeme venovať:

  1. Montesorri, Waldorf a iné alternatívne prístupy v školstve
  2. Modlitby vhodné pre tehotnú mamičku. Ako sa správne duchovne pripraviť na príchod nového života? Ktorých svätcov prosiť za štastný pôrod/tehotenstvo/materstvo? Je platné ak tehotná príjme pomazanie chorých pred pôrodom i keď nie je chorá no pri pôrodoch v minulosti nastali komplikácie ohrozujúce život matky/dieťaťa?
  3. Podviazanie vaječníkov u ženy/ vazektómia. Ako je to v prípade u žien ktoré majú za sebou 3 – krát cisársky rez a doktori im doporučujú podviazanie?
  4. Je tažkým hriechom nedochvíľnosť na svatú omšu, ak mám umysel byť včas a urobím všetko pre to, no často sa stane niečo, čo nás zdrží. Možem potom pristúpiť k svatému prijímaniu?
  5. Metóda Wim hoff
  6. Katolícke charizmatické hnutie
  7. Evolúcia – veda a viera
  8. Ako vznikajú oleje svätých?
  9. KAUZA HARRY POTTER – d.o. Vittek – Harry Potter ako vhodná kresťanská literatúra?

Vaše otázky k relácií môžete zadávať do formuláru a zodpovieme online v pondelok o 21:00 https://docs.google.com/…/1FAIpQLSe8mF1UFba…/viewform…

RELÁCIU ONLINE ŠPECIÁL – OTÁZKY A ODPOVEDE DNES MÔŽETE SLEDOVAŤ O 21:00 TU:

Aktuálny projekt – KLIKNI TU: pripravujeme pre Vás

Archív:9.5.2022

28.3.2022

Nakoľko nás sociálne siete začali blokovať prosíme Vás o registráciu aby sme Vás vedeli informovať o našich akciách: prihláste sa na odber noviniek

Zastávame tradičné hodnoty v súlade s učením Katolíckej Cirkvi. Hlavnou snahou Slovenského dohovoru za rodinu je šíriť Eucharistickú a mariánsku úctu. Organizujeme modlitbové akcie na národnej aj medzinárodnej úrovni, RUŽENCOVÉ A PÔSTNE reťaze, NonStop modlitby svätého RUŽENCA naživo, pravidelné ONLINE RELÁCIE so zaujímavými hosťami na rôzne duchovné témy, denné modlitby NAŽIVO S KŇAZOM – svätý ruženec, zasvätenie, modlitby za uzdravenie a oslobodenie s kňažským požehnaním, ŽIVÉ PRENOSY z pútnických miest a ADORÁCIE. Zaoberáme sa MARIÁNSKYMI ZJAVENIAMI, DUCHOVNÝM ROZLIŠOVANÍM a životopismi svätých. Prinášame denne zaujímavé ČLÁNKY a aktuality zo Slovenska aj zo sveta. ĎAKUJEME, ŽE SA S NAMI MODLÍTE, SLEDUJETE NÁS A PODPORUJETE NÁS.

NESTOJÍ ZA NAMI ŽIADEN INVESTOR ČI SPONZOR. DIELO, KTORÉ BUDUJEME VZNIKÁ VĎAKA VÁM ❤️❤️❤️ ĎAKUJEME

Podporte nás
Podporte nás

Páčia sa Vám naše príspevky? Podporte nás!

Ďakujeme!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Organizujeme pre Vás:

Prihlásiť sa

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek

Podporte nás!

Vďaka vašim darom a príspevkom napredujeme.

SK36 0200 0000 0043 3785 0551

Podporte nás
Podporte nás