Online špeciál – 21.8.2023 o 21:00 – Otázky a odpovede (34. časť)

Už tento pondelok 21.8.2023 o 21:00 sme pre vás pripravili reláciu Online špeciál – otázky a odpovede (34.časť)

V dnešnej relácii sa môžete tešiť na tieto otázky:

 1. Nedala som posvätiť kňazom ruženec, či kríž na stenu – vadí to?
 2. Požehnanie bytu v čase, keď tam nebol nábytok – platí to?
 3. Môže byť posadnutý moslim alebo budhista?
 4. Preklad kázni exorcistu o. Chada Rippergera – ako prebieha výroba našich videí – máme na to povolenia?
 5. Deti počaté z cudzoložstva, žijúce v pôvodnej rodine ženy, ktorá spáchala cudzoložstvo (nie s biologickým otcom ale manželom ženy) – ako ich duchovne ochrániť aby boli v poriadku, čo robiť?
 6. V Starom Zákone bol Boh nekompromisný a ničil celé národy. Ako je možné, že došlo k takej zmene Boha v Novom Zákone, kedy káže milovať a odpúšťať 77x?
 7. Je niekde zoznam kozmetiky vyrobenej z buniek potratených detí, resp. takej, ktorá je z morálnej stránky pre kresťana neprijateľná?
 8. Je pre kresťana hriechom ak podporuje firmy (obchody, reštaurácie, kaviarne a pod.) ktoré podporujú napr. LGBT komunity, feminizmus, queer komunity (posielajú im výťažok z predaja, produkujú také reklamy, …)
 9. Je možné vstúpiť do právoplatného manžela ak sa obaja mladí ľudia vzdajú intímneho života a plánujú spolu žiť ako brat a sestra?
 10. Zážitky z klinickej smrti ľudí rôznych vierovyznaní sa líšia – ako je to možné?
 11. Syn homosexuál žije so svojim partnerom a kamarátka im vynosila 2 deti. Ako sa má matka stavať k takej situácii? Má ich nechať u nich prespávať? Strážiť im deti? Čo robiť?
 12. Seriál The Chosen (vyvolený) – je v poriadku?
 13. V zlatníctve mi povedali, že chirurgická ocel do človeka priťahuje negatívnu energiu – je to pravda?

Vaše otázky k relácií môžete zadávať do formuláru a zodpovieme online v pondelok o 21:00 https://docs.google.com/…/1FAIpQLSe8mF1UFba…/viewform…

RELÁCIU ONLINE ŠPECIÁL – OTÁZKY A ODPOVEDE 34.časť o 21:00 SLEDUJTE TU:

Aktuálny projekt – KLIKNI TU: pripravujeme pre Vás

Archív:9.5.2022

28.3.2022

Nakoľko nás sociálne siete začali blokovať prosíme Vás o registráciu aby sme Vás vedeli informovať o našich akciách: prihláste sa na odber noviniek

Zastávame tradičné hodnoty v súlade s učením Katolíckej Cirkvi. Hlavnou snahou Slovenského dohovoru za rodinu je šíriť Eucharistickú a mariánsku úctu. Organizujeme modlitbové akcie na národnej aj medzinárodnej úrovni, RUŽENCOVÉ A PÔSTNE reťaze, NonStop modlitby svätého RUŽENCA naživo, pravidelné ONLINE RELÁCIE so zaujímavými hosťami na rôzne duchovné témy, denné modlitby NAŽIVO S KŇAZOM – svätý ruženec, zasvätenie, modlitby za uzdravenie a oslobodenie s kňažským požehnaním, ŽIVÉ PRENOSY z pútnických miest a ADORÁCIE. Zaoberáme sa MARIÁNSKYMI ZJAVENIAMI, DUCHOVNÝM ROZLIŠOVANÍM a životopismi svätých. Prinášame denne zaujímavé ČLÁNKY a aktuality zo Slovenska aj zo sveta. ĎAKUJEME, ŽE SA S NAMI MODLÍTE, SLEDUJETE NÁS A PODPORUJETE NÁS.

NESTOJÍ ZA NAMI ŽIADEN INVESTOR ČI SPONZOR. DIELO, KTORÉ BUDUJEME VZNIKÁ VĎAKA VÁM ❤️❤️❤️ ĎAKUJEME

Podporte nás
Podporte nás

Páčia sa Vám naše príspevky? Podporte nás!

Ďakujeme!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Organizujeme pre Vás:

Prihlásiť sa

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek

Podporte nás!

Vďaka vašim darom a príspevkom napredujeme.

SK36 0200 0000 0043 3785 0551

Podporte nás
Podporte nás